Luluś i Kropka budują: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 247: | Linia 247: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|30 | | style="background-color: #CCE2FF;"|30 | ||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|31 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|32 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|33 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|34 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|35 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|36 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|37 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|38 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|39 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|40 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|41 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|42 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|43 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|44 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|45 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|46 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|47 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|48 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|49 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|50 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|51 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|52 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|53 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|54 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|55 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|56 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|57 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|58 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|59 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|60 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|61 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|62 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|63 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|64 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|65 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|66 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|67 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|68 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|69 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|70 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|71 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|72 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|73 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|74 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|75 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|76 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|77 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|78 | |||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
Wersja z 07:44, 7 maj 2021
| Tytuł | Luluś i Kropka budują |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Didou construis-moi |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Francja |
| Język oryginału | francuski |
| Stacja telewizyjna | MiniMini+ |
| Lata produkcji | 2020 |
| Data premiery dubbingu | 26 kwietnia 2021 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 13 z 78 |
Luluś i Kropka budują (fr. Didou construis-moi, ang. Louie & Yoko build, 2020) – francuski serial animowany, kontynuacja serialu Luluś z 2005 roku.
Seria emitowany w Polsce na kanale MiniMini+ od 26 kwietnia 2021 roku.
Fabuła
Króliczek Luluś i biedronka Kropka to dwójka utalentowanych konstruktorów, którzy za pomocą swojej zaczarowanej skrzynki z narzędziami mogą zbudować każdą maszynę, o jakiej marzą. Często w ten sposób pomagają swoim przyjaciołom. Dla nich konstruują wyciąg narciarski, latarnię morską, dźwig, samolot igloo i wiele innych!
Źródło: Teleman.pl
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Canal+ – STUDIO PUBLISHING
Głosów użyczyli:
- Kamil Studnicki – Luluś
- Joanna Pach-Żbikowska – Kropka
- Jolanta Wołłejko –
- Pani Struś (odc. 1),
- Pani Mewa (odc. 3),
- Pani Sarna (odc. 7),
- Pani Koala (odc. 12)
- Krzysztof Plewako-Szczerbiński –
- Pan Koala (odc. 2),
- Pan Kozioł (odc. 9),
- Pan Pies 1 (odc. 10)
- Damian Kulec –
- Pan Lis (odc. 4),
- Pan Suseł (odc. 8),
- Koala 1 (odc. 12),
- Pan Lis (odc. 13)
- Klaudiusz Kaufmann –
- Pan Małpa (odc. 5),
- Pan Koala (odc. 12)
- Janusz Wituch –
- Pan Miś (odc. 6),
- Pan Pies 2 (odc. 10)
- Brygida Turowska –
- Jelonek (odc. 7),
- Suseł 1 (odc. 8),
- Suseł 3 (odc. 8),
- Koala 2 (odc. 12)
- Cezary Kwieciński –
- Pan Kozioł (brat) (odc. 9),
- Pan Jeż (odc. 11)
i inni
Piosenkę czołówkową śpiewał: Jakub Strach
Lektor: Maciej Gudowski
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł francuski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||||
| 26.04.2021 | 01 | Luluś i Kropka budują samolot | Un avion | Louie & Yoko build a plane! |
| 27.04.2021 | 02 | Luluś i Kropka budują łódź podwodną | Un sous-marin | Louie & Yoko build a submarine! |
| 28.04.2021 | 03 | Luluś i Kropka budują latarnię morską | Un phare | Louie & Yoko build a lighthouse! |
| 29.04.2021 | 04 | Luluś i Kropka budują lodowisko | Une patinoire | Louie & Yoko build a skating ring! |
| 30.04.2021 | 05 | Luluś i Kropka budują igloo | Un ingloo | Louie & Yoko build an igloo! |
| 03.05.2021 | 06 | Luluś i Kropka budują turbinę wiatrową | Une éloienne | Louie & Yoko build a wind turbine! |
| 03.05.2021 | 07 | Luluś i Kropka budują most | Un pont | Louie & Yoko build a bridge! |
| 04.05.2021 | 08 | Luluś i Kropka budują wyciąg narciarski | ' | Louie & Yoko build a ski lift! |
| 04.05.2021 | 09 | Luluś i Kropka budują helikopter | Hélicoptère | Louie & Yoko build an helicopter! |
| 05.05.2021 | 10 | Luluś i Kropka budują balon | Une Montgolfière | Louie & Yoko build an hot-air balloon! |
| 05.05.2021 | 11 | Luluś i Kropka budują studnię | Un puit | Louie & Yoko build a well! |
| 06.05.2021 | 12 | Luluś i Kropka budują małą kolejkę | ' | Louie & Yoko build a small train! |
| 06.05.2021 | 13 | Luluś i Kropka budują rower | Un vélo | Louie & Yoko build a bike! |
| 14 | ' | ' | ' | |
| 15 | ' | Une brouette | ' | |
| 16 | ' | ' | ' | |
| 17 | ' | Char à voile | ' | |
| 18 | ' | Une fusée | ' | |
| 19 | ' | Une moto-neige | ' | |
| 20 | ' | Une camionette | ' | |
| 21 | ' | ' | ' | |
| 22 | ' | Bateau | ' | |
| 23 | ' | Pédalo | ' | |
| 24 | ' | ' | ' | |
| 25 | ' | Tracteur | ' | |
| 26 | ' | Piscine | ' | |
| 27 | ' | Dépanneuse | ' | |
| 28 | ' | ' | ' | |
| 29 | ' | ' | ' | |
| 30 | ' | ' | ' | |
| 31 | ' | ' | ' | |
| 32 | ' | ' | ' | |
| 33 | ' | ' | ' | |
| 34 | ' | ' | ' | |
| 35 | ' | ' | ' | |
| 36 | ' | ' | ' | |
| 37 | ' | ' | ' | |
| 38 | ' | ' | ' | |
| 39 | ' | ' | ' | |
| 40 | ' | ' | ' | |
| 41 | ' | ' | ' | |
| 42 | ' | ' | ' | |
| 43 | ' | ' | ' | |
| 44 | ' | ' | ' | |
| 45 | ' | ' | ' | |
| 46 | ' | ' | ' | |
| 47 | ' | ' | ' | |
| 48 | ' | ' | ' | |
| 49 | ' | ' | ' | |
| 50 | ' | ' | ' | |
| 51 | ' | ' | ' | |
| 52 | ' | ' | ' | |
| 53 | ' | ' | ' | |
| 54 | ' | ' | ' | |
| 55 | ' | ' | ' | |
| 56 | ' | ' | ' | |
| 57 | ' | ' | ' | |
| 58 | ' | ' | ' | |
| 59 | ' | ' | ' | |
| 60 | ' | ' | ' | |
| 61 | ' | ' | ' | |
| 62 | ' | ' | ' | |
| 63 | ' | ' | ' | |
| 64 | ' | ' | ' | |
| 65 | ' | ' | ' | |
| 66 | ' | ' | ' | |
| 67 | ' | ' | ' | |
| 68 | ' | ' | ' | |
| 69 | ' | ' | ' | |
| 70 | ' | ' | ' | |
| 71 | ' | ' | ' | |
| 72 | ' | ' | ' | |
| 73 | ' | ' | ' | |
| 74 | ' | ' | ' | |
| 75 | ' | ' | ' | |
| 76 | ' | ' | ' | |
| 77 | ' | ' | ' | |
| 78 | ' | ' | ' | |
