Alice i Lewis: Różnice pomiędzy wersjami
Krychov PL (dyskusja | edycje) |
|||
| Linia 114: | Linia 114: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|09 | | style="background-color: #CCE2FF;"|09 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''The Book-Wizard'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|10 | | style="background-color: #CCE2FF;"|10 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Fighting Back'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|11.12.2020 | | style="background-color: #CCE2FF;"|11.12.2020 | ||
| Linia 179: | Linia 179: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|22 | | style="background-color: #CCE2FF;"|22 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Bubble Mania'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|16.12.2020 | | style="background-color: #CCE2FF;"|16.12.2020 | ||
| Linia 194: | Linia 194: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|25 | | style="background-color: #CCE2FF;"|25 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Fighting Back'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|17.12.2020 | | style="background-color: #CCE2FF;"|17.12.2020 | ||
| Linia 214: | Linia 214: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|29 | | style="background-color: #CCE2FF;"|29 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Cutie-Twee Safari'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|30 | | style="background-color: #CCE2FF;"|30 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Ahahaha!'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | | style="background-color: #CCE2FF;"| | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|31 | | style="background-color: #CCE2FF;"|31 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Too Full For School'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|19.12.2020 | | style="background-color: #CCE2FF;"|19.12.2020 | ||
| Linia 244: | Linia 244: | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|35 | | style="background-color: #CCE2FF;"|35 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Swap-Swap'' | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #CCE2FF;"|20.12.2020 | | style="background-color: #CCE2FF;"|20.12.2020 | ||
| Linia 250: | Linia 250: | ||
| ''Utracona pamięć'' | | ''Utracona pamięć'' | ||
| ''Memory Loss'' | | ''Memory Loss'' | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|37 | |||
| '''' | |||
| ''The Mole and the Mirror'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|38 | |||
| '''' | |||
| ''Vote for Alice!'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|39 | |||
| '''' | |||
| ''Tonight’s the Night!'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|40 | |||
| '''' | |||
| ''The Smile Contest'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|<small>''odc. pominięty''</small> | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|41 | |||
| bgcolor="#DDDDDD"|'''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|42 | |||
| '''' | |||
| ''Echo Monster'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|43 | |||
| '''' | |||
| ''A Very Magic Magic Wand'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|44 | |||
| '''' | |||
| ''Funny Bird'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|45 | |||
| '''' | |||
| ''Unlucky Charm'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|46 | |||
| '''' | |||
| ''Travelling Dodo'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|47 | |||
| '''' | |||
| ''How to Train Your Cat'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|48 | |||
| '''' | |||
| ''Because I Said So!'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|49 | |||
| '''' | |||
| ''Dodson’s Egg'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|50 | |||
| '''' | |||
| ''The Play'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|51 | |||
| '''' | |||
| ''The Unforgettable Trip - Part 1'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|52 | |||
| '''' | |||
| ''The Unforgettable Trip - Part 2'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 20:08, 22 maj 2021
| Tytuł | Alice i Lewis |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Alice & Lewis |
| Gatunek | animowany, komedia |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Boomerang |
| Lata produkcji | 2019 |
| Data premiery dubbingu | 7 grudnia 2020 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 28 z 52 |
Alice i Lewis (ang. Alice & Lewis, 2019) – serial animowany.
Premiera telewizyjna w Polsce odbędzie się 7 grudnia 2020 roku na antenie Boomerang.
Fabuła
„Alice i Lewis” opowiada o dziewczynce, która odkrywa niesamowitą Krainę Czarów. Pewnego dnia 6-letnia Alice przez przypadek trafia do magicznego miejsca, dzięki otworzeniu specjalnego przejścia. W niezwykłej, pełnej bajecznych stworzeń krainie poznaje królika Lewisa, który będzie jej przewodnikiem. Każdego dnia dziewczynka odkrywa nowy, ukryty wymiar nieznanego jej wcześniej świata.
Oficjalny opis dystrybutora
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Janusz Dąbrowski
Dialogi polskie: Monika Malesza
Kierownictwo muzyczne: Piotr Zygo
Teksty piosenek: Tomasz Robaczewski
Nagranie piosenek: Piotr Zygo
W rolach głównych:
- Julia Szydłowska – Alice
- Wojciech Chorąży – Lewis
- Anna Sztejner – Królowa
- Wiktoria Nakielska – Tweedle Dee
- Krzysztof Tymiński – Tweedle Dum
- Klaudia Bełcik – Mama Alice
W pozostałych rolach:
- Ignacy Szczerbiński – Charlie
- Alicja Warchocka – Carole
- Sebastian Perdek – Karty
- Borys Wiciński – James
- Marek Robaczewski – Pan Goldstar
- Mateusz Kwiecień – Tata Alice
- Katarzyna Łaska – Reverso
- Bartosz Martyna – Inverso
- Olga Cybińska
- Paweł Szymański
- Teresa Zdanowska
- Artur Kaczmarski
i inni
Wykonanie piosenek:
i inni
Lektor: Artur Kaczmarski
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 07.12.2020 | 01 | Wszyscy wygrywają | It’s a Win-Win! |
| 07.12.2020 | 02 | Wesołych wsiąt | Merry Qweensmas |
| 08.12.2020 | 03 | Polowanie na kukułkę | The Cuckoo Hunt |
| 08.12.2020 | 04 | Nowa przyjaciółka | The New Friend |
| 09.12.2020 | 05 | Niech żyje Królowa | Long Live The Queen! |
| 09.12.2020 | 06 | Alice w chmurach | Alice in the Sky |
| 10.12.2020 | 07 | Pchli skok | Flea Jump |
| 10.12.2020 | 08 | Winny niewinny | Someone To Blame |
| 09 | ' | The Book-Wizard | |
| 10 | ' | Fighting Back | |
| 11.12.2020 | 11 | Bańka pełna kłopotów | Bubble, Bubble, You’re in Trouble! |
| 11.12.2020 | 12 | Dzień ciszy | Silence Day |
| 12.12.2020 | 13 | Kraina czarów na opak | Topsy-Turvy Wonderland |
| 12.12.2020 | 14 | Królowa się wprowadza | The Queen Moves In! |
| 13.12.2020 | 15 | Dwie Alice | The Two Alices |
| 13.12.2020 | 16 | Mikro gość | Tiny Guest |
| 14.12.2020 | 17 | Ciasta jak malowane | The Pastry-Making Painters |
| 14.12.2020 | 18 | Ogrodnicy | Budding Gardeners |
| 15.12.2020 | 19 | Królewska zabawka | The Royal Teddybear |
| 15.12.2020 | 20 | Wielki królewski quiz | The Big Royal Quizz |
| 16.12.2020 | 21 | Niezdarna karta | The Clunky Card |
| 22 | ' | Bubble Mania | |
| 16.12.2020 | 23 | Mała królowa | The Little Queen |
| 17.12.2020 | 24 | Dolina nocy | A Journey Through Night Land |
| 25 | ' | Fighting Back | |
| 17.12.2020 | 26 | Malowanie | The Painting |
| 18.12.2020 | 27 | Gaz do dechy | Giddy Up! |
| 18.12.2020 | 28 | Szalona zabawa w chowanego | Crazy Hide and Seek |
| 29 | ' | Cutie-Twee Safari | |
| 30 | ' | Ahahaha! | |
| 31 | ' | Too Full For School | |
| 19.12.2020 | 32 | I akcja | And, Action! |
| 19.12.2020 | 33 | Pan Niewidzialny | Mr. Invisible |
| 20.12.2020 | 34 | Ćśśś! To tajemnica | Shhh! It’s a Secret! |
| 35 | ' | Swap-Swap | |
| 20.12.2020 | 36 | Utracona pamięć | Memory Loss |
| 37 | ' | The Mole and the Mirror | |
| 38 | ' | Vote for Alice! | |
| 39 | ' | Tonight’s the Night! | |
| 40 | ' | The Smile Contest | |
| odc. pominięty | 41 | ' | ' |
| 42 | ' | Echo Monster | |
| 43 | ' | A Very Magic Magic Wand | |
| 44 | ' | Funny Bird | |
| 45 | ' | Unlucky Charm | |
| 46 | ' | Travelling Dodo | |
| 47 | ' | How to Train Your Cat | |
| 48 | ' | Because I Said So! | |
| 49 | ' | Dodson’s Egg | |
| 50 | ' | The Play | |
| 51 | ' | The Unforgettable Trip - Part 1 | |
| 52 | ' | The Unforgettable Trip - Part 2 | |
