Zwyczajny serial: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 47: | Linia 47: | ||
!width="41%"|Polski tytuł | !width="41%"|Polski tytuł | ||
!width="41%"|Angielski tytuł | !width="41%"|Angielski tytuł | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''ODCINEK PILOTOWY''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEFFF"|P1 | |||
| '' | |||
| ''Regular Show'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 366: | Linia 377: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|44 | | bgcolor="#DFEEEF"|44 | ||
| '' | | '' | ||
| ''Terror Tales of the Park | | ''Terror Tales of the Park'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 373: | Linia 384: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|45 | | bgcolor="#DFEEEF"|45 | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Camping Can Be Cool'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 380: | Linia 391: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|46 | | bgcolor="#DFEEEF"|46 | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Slam Dunk'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 387: | Linia 398: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|47 | | bgcolor="#DFEEEF"|47 | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Cool Bikes'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 394: | Linia 405: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|48 | | bgcolor="#DFEEEF"|48 | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''House Rules'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 401: | Linia 412: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|49 | | bgcolor="#DFEEEF"|49 | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Rap It Up'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 408: | Linia 419: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|50 | | bgcolor="#DFEEEF"|50 | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Cruisin'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 415: | Linia 426: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|51 | | bgcolor="#DFEEEF"|51 | ||
| '' | | '' | ||
| '' | | ''Under the Hood'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|52 | |||
| '' | |||
| ''Weekend at Benson’s'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|53 | |||
| '' | |||
| ''Fortune Cookie'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|54 | |||
| '' | |||
| ''Think Positive'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|55 | |||
| '' | |||
| ''Skips vs. Technology'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 |<!-- | | colspan=4 |<!-- | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|56 | ||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|57 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|58 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|59 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|60 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|61 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|62 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|63 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|64 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|65 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|66 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|67 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|68 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|69 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|70 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|71 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|72 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|73 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|74 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|75 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|76 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|77 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|78 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|79 | |||
| '' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|80 | |||
| '' | | '' | ||
| '''' | | '''' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA CZWARTA''' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 |!--> | | colspan=4 |!--> | ||
Wersja z 22:04, 28 sty 2012
Zwyczajny serial (ang. Regular Show, 2010-??) – amerykański serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Cartoon Network od 26 listopada 2011 roku.
Fabuła
Mordechaj – wysoka na sześć stóp niebieska sójka, i Rigby – hiperaktywny szop, to dwaj najlepsi przyjaciele. Pracują razem jako ogrodnicy w parku, który należy do Papcia – lizaka przypominającego człowieka. Jednak praca potwornie ich nudzi, więc wykręcają się od niej na wszelkie możliwe sposoby. A to sprawia, że zwykłe z pozoru zdarzenia zamieniają się w szalone, nieprzewidywalne przygody. Postawa dwóch pracowników bardzo nie podoba się ich szefowi Bensonowi – antropomorficznej maszynie do cukierków, który wciąż się ich czepia i gdyby mógł, to najchętniej by ich zwolnił. Jednak Papcio, choć nieco pozbawiony kontaktu ze światem zewnętrznym i pozostawiający podejmowanie codziennych decyzji Bensonowi, nigdy by się na to nie zgodził.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-613125
Wersja polska
Udział wzięli:
- Krzysztof Szczerbiński – Rigby
- Piotr Bajtlik – Mordechaj
- Waldemar Barwiński – Papcio
- Przemysław Stippa – Benson
- Miłogost Reczek – Hop
- Jan Aleksandrowicz –
- Atleta,
- Don
- Aleksander Czyż –
- Mistrz tele-wkrętów (odc. 10),
- pracownik wypożyczalni kaset wideo (odc. 13)
- Aleksander Wysocki –
- strażnik (odc. 5),
- astronauta (odc. 11),
- Ojciec Czas (odc. 14),
- brat Atlety (odc. 18),
- Jack Farley (odc. 19)
- Miriam Aleksandrowicz – dr Asinoskovich (odc. 11)
- Tomasz Błasiak –
- Melard (odc. 17),
- policjant (odc. 18)
oraz:
i inni
Lektor: Jan Aleksandrowicz
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| ODCINEK PILOTOWY | |||
| P1 | Regular Show | ||
| SERIA PIERWSZA | |||
| 26.11.2011 | 01 | Potęga | The Power |
| 26.11.2011 | 02 | Ustawcie te krzesła | Just Set Up the Chairs |
| 04.12.2011 | 03 | Bilety z kofeiną | Caffeinated Concert Tickets |
| 03.12.2011 | 04 | Ciało Rigby’ego | Rigby’s Body |
| 18.12.2011 | 05 | Tort za darmochę | Free Cake |
| 06 | The Unicorns Have Got to Go | ||
| 27.11.2011 | 07 | Kuksy śmierci | Death Punchies |
| 10.12.2011 | 08 | Don | Don |
| 03.12.2011 | 09 | Grill ostateczny | Meat Your Maker |
| 27.11.2011 | 10 | Tele-wkręty | Prank Callers |
| 17.12.2011 | 11 | Ser z grilla delux | Grilled Chesse Deluxe |
| 11.12.2011 | 12 | Mordechaj and the Rigbys | Mordecai and the Rigbys |
| SERIA DRUGA | |||
| 04.12.2011 | 13 | Witam szefuniu | Ello Gov’nor |
| 17.12.2011 | 14 | Już czas | It’s Time |
| 10.12.2011 | 15 | Dzień oceny | Appreciation Day |
| 11.12.2011 | 16 | Peeps | Peeps |
| 18.12.2011 | 17 | Zakręcony | Dizzy |
| 24.12.2011 | 18 | Moja mama | My Mom |
| 24.12.2011 | 19 | Najlepszy wynik | High Score |
| 25.12.2011 | 20 | Walka z telewizorem | Rage Against the TV |
| 21 | Party Pete | ||
| 22 | Brain Eraser | ||
| 23 | Benson Be Gone | ||
| 24 | But I Have A Receipt | ||
| 25 | This Is My Jam | ||
| 26 | Muscle Woman | ||
| 27 | Temp Check | ||
| 28 | Jinx | ||
| 29 | See You There | ||
| 30 | Do Me a Solid | ||
| 31 | Grave Sights | ||
| 32 | Really Real Wrestling | ||
| 33 | Over the Top | ||
| 34 | The Night Owl | ||
| 35 | A Bunch of Baby Ducks | ||
| 36 | More Smarter | ||
| 37 | First Day | ||
| 38 | Go Viral | ||
| 39 | Skunked | ||
| 40 | Karaoke Video | ||
| SERIA TRZECIA | |||
| 41 | Stick Hockey | ||
| 42 | Bet to Be Blonde | ||
| 43 | Skips Strikes | ||
| 44 | Terror Tales of the Park | ||
| 45 | Camping Can Be Cool | ||
| 46 | Slam Dunk | ||
| 47 | Cool Bikes | ||
| 48 | House Rules | ||
| 49 | Rap It Up | ||
| 50 | Cruisin | ||
| 51 | Under the Hood | ||
| 52 | Weekend at Benson’s | ||
| 53 | Fortune Cookie | ||
| 54 | Think Positive | ||
| 55 | Skips vs. Technology | ||
Linki zewnętrzne
- Zwyczajny serial w polskiej Wikipedii
