Krudowie: Drzewo rodzinne: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 11: | Linia 11: | ||
|data premiery=4 kwietnia [[2022]] | |data premiery=4 kwietnia [[2022]] | ||
|sezony=1 z 2 | |sezony=1 z 2 | ||
|odcinki=26 z | |odcinki=26 z 39 | ||
}} | }} | ||
'''Krudowie: Drzewo rodzinne''' (ang. ''The Croods: Family Tree'', 2021-) – amerykański serial animowany. | '''Krudowie: Drzewo rodzinne''' (ang. ''The Croods: Family Tree'', 2021-) – amerykański serial animowany. | ||
| Linia 215: | Linia 215: | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Camp Thunder'' | | ''Camp Thunder'' | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|33 | |||
| '''' | |||
| ''Phil Pickle'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|34 | |||
| '''' | |||
| ''Best Friend in Show'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|35 | |||
| '''' | |||
| ''Game of Crows'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|36 | |||
| '''' | |||
| ''Pie Hard'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|37 | |||
| '''' | |||
| ''Snack of Dawn'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|38 | |||
| '''' | |||
| ''Fam Farm Fun Fest'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"| | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|39 | |||
| '''' | |||
| ''It’s an Under-ful Life'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{{Krudowie}} | {{Krudowie}} | ||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 19:25, 2 maj 2023
| Tytuł | Krudowie: Drzewo rodzinne |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | The Croods: Family Tree |
| Gatunek | animowany, przygodowy |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Platforma streamingowa | Viaplay |
| Lata produkcji | 2021- |
| Data premiery dubbingu | 4 kwietnia 2022 |
| Wyemitowane serie |
1 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 26 z 39 |
Krudowie: Drzewo rodzinne (ang. The Croods: Family Tree, 2021-) – amerykański serial animowany.
Serial dostępny w Polsce w serwisie Viaplay od 4 kwietnia 2022 roku.
Fabuła
Krudowie i Bettermanowie muszą połączyć siły, by stworzyć nową osadę. Czas na jaskiniową przygodę na najbardziej niesamowitej farmie w historii prehistorii.
Źródło: Viaplay
Wersja polska
Wersja polska: IYUNO•SDI GROUP
Tłumaczenie i dialogi: Wojciech Brewiński
Reżyseria: Jan Aleksandrowicz-Krasko
Montaż dialogów: Maciej Michałowski (odc. 14-26)
Zgranie wersji polskiej: Lars Villumsen
Koordynacja projektu: Aleksandra Hynek
Obsada:
- Lesław Żurek – Guy
- Natalia Sikora – Ip
- Piotr Grabowski – Grag
- Mateusz Narloch – Tank
- Katarzyna Dąbrowska – Ugga
- Miriam Aleksandrowicz – Babcia
- Zbigniew Suszyński – Phil
- Karolina Kalina – Hope
- Justyna Bojczuk – Dawn
- Jan Aleksandrowicz-Krasko – Błyskawica (odc. 22)
i inni
Lektor: Jan Aleksandrowicz-Krasko
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 04.04.2022 | 01 | Lepka sprawa | Sticky Business |
| 04.04.2022 | 02 | Gaj i przyjaciele | Guy Time |
| 04.04.2022 | 03 | Przetrwać noc gier | Game Nightmare |
| 04.04.2022 | 04 | Góry mają zęby | What Goes Eep Must Come Dawn |
| 04.04.2022 | 05 | Sztuka wychowania | Parental Stridence |
| 04.04.2022 | 06 | Skakanina z bykomorsami | The Flopping of the Bullruses |
| 27.05.2022 | 07 | Zdalne sterowanie | Remote Control |
| 27.05.2022 | 08 | Dzień ojca z córką | Daddy Daughter Day |
| 27.05.2022 | 09 | Szybki Phil | There’s No Phil in Team |
| 27.05.2022 | 10 | Igrzyska gromu | Thunder Games |
| 27.05.2022 | 11 | Szok i szał | Shock and Awww |
| 27.05.2022 | 12 | Waka-akcje, część pierwsza | Straycation Part One |
| 27.05.2022 | 13 | Waka-akcje, część druga | Straycation Part Two |
| 19.11.2022 | 14 | Bracia gromu | The Thunder Misters |
| 19.11.2022 | 15 | W drzewie dziś nie zaśnie Ip | Eep Walking |
| 19.11.2022 | 16 | Legenda o sierściokłaku | The Gorgwatch Project |
| 19.11.2022 | 17 | Deskorolka, historia prawdziwa | Skate or Dawn |
| 19.11.2022 | 18 | Farma rozrywki | Phil’s Fun Farm |
| 19.11.2022 | 19 | Jajko-niespodzianka | Joy Story |
| 19.11.2022 | 20 | Ogniki | The Big Shine |
| 19.11.2022 | 21 | Piłka i puchar | Ball in Cup |
| 19.11.2022 | 22 | Jak z obrazka | Growing Paints |
| 19.11.2022 | 23 | W groto raju | Cave New World |
| 19.11.2022 | 24 | EinsTank | Thunk Tank |
| 19.11.2022 | 25 | Pokój i pięść | Home Punch Home |
| 19.11.2022 | 26 | Pożegnania nadszedł czas | Goodbye Crood World |
| SERIA DRUGA | |||
| 27 | ' | Hwam I Am | |
| 28 | ' | Eep Cover | |
| 29 | ' | I.O. Crood | |
| 30 | ' | Appetite for Deception | |
| 31 | ' | Shellraiser | |
| 32 | ' | Camp Thunder | |
| 33 | ' | Phil Pickle | |
| 34 | ' | Best Friend in Show | |
| 35 | ' | Game of Crows | |
| 36 | ' | Pie Hard | |
| 37 | ' | Snack of Dawn | |
| 38 | ' | Fam Farm Fun Fest | |
| 39 | ' | It’s an Under-ful Life | |
| Filmy pełnometrażowe | Krudowie • Krudowie 2: Nowa Era |
| Seriale | Krudowie u zarania dziejów • Krudowie: Drzewo rodzinne |
