Noodle: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
nowy artykuł |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|data premiery pl=23 grudnia [[2023]] | |data premiery pl=23 grudnia [[2023]] | ||
|sezony=1 z 1 | |sezony=1 z 1 | ||
|odcinki= | |odcinki=4 z 4 | ||
}}'''Noodle''' – polski serial animowany, remake serialu ''[[Nudle]]'' z 2008 roku. | }}'''Noodle''' – polski serial animowany, remake serialu ''[[Nudle]]'' z 2008 roku. | ||
| Linia 53: | Linia 53: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|03 | | bgcolor="#CCE2FF"|03 | ||
| ''Impreza'' | | ''Impreza'' | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|25.01.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|04 | |||
| ''Haja'' | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Seriale animowane]] | [[Kategoria: Seriale animowane]] | ||
[[Kategoria: Produkcje polskie]] | [[Kategoria: Produkcje polskie]] | ||
Wersja z 15:44, 26 sty 2025
| Tytuł | Noodle |
|---|---|
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Polska |
| Język oryginału | polski |
| Platforma streamingowa | YouTube – Fabryka Nudli |
| Lata produkcji | 2023-?? |
| Data polskiej premiery | 23 grudnia 2023 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 4 z 4 |
Noodle – polski serial animowany, remake serialu Nudle z 2008 roku.
Serial dostępny na kanale Fabryka Nudli w serwisie YouTube od 23 grudnia 2023 roku.
Obsada
Scenariusz i reżyseria: Łukasz Kozak
Aktory:
- Aleksandra Kozak –
- Lonia,
- Nauczycielka (odc. 1),
- Bidońska (odc. 1)
- Dariusz Nojman – Damian
- Piotr Kozak – Zwierzu
- Marcin Sakiewicz – Pepe
- Adam Soroka – Termit
- Łukasz Kozak – Romek
- Dominika Wiśniewska – Bliźniaczki (odc. 2-3)
- Artur Kozak – Iskierka (odc. 2)
- Tomasz Kowalski – Biboj (odc. 2-3)
- Krzysztof Nojman – Czincz (odc. 2-3)
- Lucyna Kiklasz – Mama Czincza (odc. 2)
- Justyna Kowalska – Fuga (odc. 3)
- Zosia Kozak – Siostra Fugi (odc. 3)
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 23.12.2023 | 01 | |
| 30.03.2024 | 02 | Bliźniaczki |
| 27.07.2024 | 03 | Impreza |
| 25.01.2025 | 04 | Haja |
