Noodle: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
nowy artykuł
 
Douglazzz (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Linia 9: Linia 9:
|data premiery pl=23 grudnia [[2023]]
|data premiery pl=23 grudnia [[2023]]
|sezony=1 z 1
|sezony=1 z 1
|odcinki=3 z 3
|odcinki=4 z 4
}}'''Noodle''' – polski serial animowany, remake serialu ''[[Nudle]]'' z 2008 roku.
}}'''Noodle''' – polski serial animowany, remake serialu ''[[Nudle]]'' z 2008 roku.


Linia 53: Linia 53:
| bgcolor="#CCE2FF"|03
| bgcolor="#CCE2FF"|03
| ''Impreza''
| ''Impreza''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|25.01.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|04
| ''Haja''
|-
|-
|}
|}
[[Kategoria: Seriale animowane]]
[[Kategoria: Seriale animowane]]
[[Kategoria: Produkcje polskie]]
[[Kategoria: Produkcje polskie]]

Wersja z 15:44, 26 sty 2025

Tytuł Noodle
Gatunek animowany
Kraj produkcji Polska
Język oryginału polski
Platforma streamingowa YouTube – Fabryka Nudli
Lata produkcji 2023-??
Data polskiej premiery 23 grudnia 2023
Wyemitowane
serie
1 z 1
Wyemitowane odcinki 4 z 4

Noodle – polski serial animowany, remake serialu Nudle z 2008 roku.

Serial dostępny na kanale Fabryka Nudli w serwisie YouTube od 23 grudnia 2023 roku.

Obsada

Scenariusz i reżyseria: Łukasz Kozak
Aktory:

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski
SERIA PIERWSZA
23.12.2023 01
30.03.2024 02 Bliźniaczki
27.07.2024 03 Impreza
25.01.2025 04 Haja