M2 Films: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| Linia 12: | Linia 12: | ||
!width="15%"|Premiera kinowa | !width="15%"|Premiera kinowa | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|001 | ||
| ''[[Sklep dla samobójców]]'' | | ''[[Sklep dla samobójców]]'' | ||
| [[Studio Voiceland|STUDIO VOICELAND]] | | [[Studio Voiceland|STUDIO VOICELAND]] | ||
| 09.08.2013 | | 09.08.2013 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|002 | ||
| ''[[Munio: Strażnik Księżyca]]'' | | ''[[Munio: Strażnik Księżyca]]'' | ||
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | | [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | ||
| 10.03.2017 | | 10.03.2017 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|003 | ||
| ''[[Mój przyjaciel Ufik]]'' | | ''[[Mój przyjaciel Ufik]]'' | ||
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | | [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | ||
| 25.10.2019 | | 25.10.2019 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|004 | ||
| ''[[Nel i tajemnica Kurokota]]'' | | ''[[Nel i tajemnica Kurokota]]'' | ||
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | | [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | ||
| 18.11.2022 | | 18.11.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|005 | ||
| ''[[Nierozłączni]]'' | | ''[[Nierozłączni]]'' | ||
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | | [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | ||
| Linia 46: | Linia 46: | ||
!width="15%"|Premiera kinowa | !width="15%"|Premiera kinowa | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|001 | ||
| ''[[King. Mój przyjaciel lew]]'' | | ''[[King. Mój przyjaciel lew]]'' | ||
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | | [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | ||
| 09.09.2022 | | 09.09.2022 | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|002 | ||
| ''[[Mru i ja: wielka przygoda na cztery łapy]]'' | | ''[[Mru i ja: wielka przygoda na cztery łapy]]'' | ||
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | | [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]] | ||
| 15.09.2023 | | 15.09.2023 | ||
|- | |||
|} | |||
=== Dokumenty === | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 80%; margin: 0 auto;" | |||
|- | |||
!width="8%"|№ | |||
!width="37%"|Tytuł | |||
!width="40%"|Studio dubbingowe | |||
!width="15%"|Premiera kinowa | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|001 | |||
| ''[[Bambi. Opowieść leśna]]'' | |||
| | |||
| 07.02.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Wersja z 21:56, 4 lut 2025
M2 Films – działający od 2011 roku dystrybutor filmów kinowych.
Spółka zleca dubbing firmie Film Factory Studio, dawniej korzystała z usług Studia Voiceland.
Dystrybucja z dubbingiem
Filmy animowane
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera kinowa |
|---|---|---|---|
| 001 | Sklep dla samobójców | STUDIO VOICELAND | 09.08.2013 |
| 002 | Munio: Strażnik Księżyca | FILM FACTORY STUDIO | 10.03.2017 |
| 003 | Mój przyjaciel Ufik | FILM FACTORY STUDIO | 25.10.2019 |
| 004 | Nel i tajemnica Kurokota | FILM FACTORY STUDIO | 18.11.2022 |
| 005 | Nierozłączni | FILM FACTORY STUDIO | 23.08.2024 |
Filmy fabularne
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera kinowa |
|---|---|---|---|
| 001 | King. Mój przyjaciel lew | FILM FACTORY STUDIO | 09.09.2022 |
| 002 | Mru i ja: wielka przygoda na cztery łapy | FILM FACTORY STUDIO | 15.09.2023 |
Dokumenty
| № | Tytuł | Studio dubbingowe | Premiera kinowa |
|---|---|---|---|
| 001 | Bambi. Opowieść leśna | 07.02.2025 |
