M2 Films: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Marti (dyskusja | edycje)
m uzupełnienie
Marti (dyskusja | edycje)
m uzupełnienie
Linia 12: Linia 12:
!width="15%"|Premiera kinowa
!width="15%"|Premiera kinowa
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|001
| bgcolor="#CCE2FF"|001
| ''[[Sklep dla samobójców]]''
| ''[[Sklep dla samobójców]]''
| [[Studio Voiceland|STUDIO VOICELAND]]
| [[Studio Voiceland|STUDIO VOICELAND]]
| 09.08.2013
| 09.08.2013
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|002
| bgcolor="#CCE2FF"|002
| ''[[Munio: Strażnik Księżyca]]''
| ''[[Munio: Strażnik Księżyca]]''
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]]
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]]
| 10.03.2017
| 10.03.2017
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|003
| bgcolor="#CCE2FF"|003
| ''[[Mój przyjaciel Ufik]]''
| ''[[Mój przyjaciel Ufik]]''
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]]
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]]
| 25.10.2019
| 25.10.2019
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|004
| bgcolor="#CCE2FF"|004
| ''[[Nel i tajemnica Kurokota]]''
| ''[[Nel i tajemnica Kurokota]]''
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]]
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]]
| 18.11.2022
| 18.11.2022
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|005
| bgcolor="#CCE2FF"|005
| ''[[Nierozłączni]]''
| ''[[Nierozłączni]]''
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]]
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]]
Linia 46: Linia 46:
!width="15%"|Premiera kinowa
!width="15%"|Premiera kinowa
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|001
| bgcolor="#CCE2FF"|001
| ''[[King. Mój przyjaciel lew]]''
| ''[[King. Mój przyjaciel lew]]''
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]]
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]]
| 09.09.2022
| 09.09.2022
|-
|-
| style="background-color: #CCE2FF;"|002
| bgcolor="#CCE2FF"|002
| ''[[Mru i ja: wielka przygoda na cztery łapy]]''
| ''[[Mru i ja: wielka przygoda na cztery łapy]]''
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]]
| [[Film Factory Studio|FILM FACTORY STUDIO]]
| 15.09.2023
| 15.09.2023
|-
|}
=== Dokumenty ===
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 80%; margin: 0 auto;"
|-
!width="8%"|№
!width="37%"|Tytuł
!width="40%"|Studio dubbingowe
!width="15%"|Premiera kinowa
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|001
| ''[[Bambi. Opowieść leśna]]''
|
| 07.02.2025
|-
|-
|}
|}

Wersja z 21:56, 4 lut 2025

M2 Films – działający od 2011 roku dystrybutor filmów kinowych.

Spółka zleca dubbing firmie Film Factory Studio, dawniej korzystała z usług Studia Voiceland.

Dystrybucja z dubbingiem

Filmy animowane

Tytuł Studio dubbingowe Premiera kinowa
001 Sklep dla samobójców STUDIO VOICELAND 09.08.2013
002 Munio: Strażnik Księżyca FILM FACTORY STUDIO 10.03.2017
003 Mój przyjaciel Ufik FILM FACTORY STUDIO 25.10.2019
004 Nel i tajemnica Kurokota FILM FACTORY STUDIO 18.11.2022
005 Nierozłączni FILM FACTORY STUDIO 23.08.2024

Filmy fabularne

Tytuł Studio dubbingowe Premiera kinowa
001 King. Mój przyjaciel lew FILM FACTORY STUDIO 09.09.2022
002 Mru i ja: wielka przygoda na cztery łapy FILM FACTORY STUDIO 15.09.2023

Dokumenty

Tytuł Studio dubbingowe Premiera kinowa
001 Bambi. Opowieść leśna 07.02.2025

Linki zewnętrzne