Sam i Max: Niezależni policjanci: Różnice pomiędzy wersjami
mNie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
| Linia 35: | Linia 35: | ||
'''Lektor''': [[Dariusz Odija]] | '''Lektor''': [[Dariusz Odija]] | ||
== Spis odcinków == | |||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: 95%; margin: 0 auto;" | |||
|- | |||
!width="12%"|Premiera<br /><small>([[Canal+]])</small> | |||
!width="6%"|№ | |||
!width="41%"|Tytuł polski | |||
!width="41%"|Tytuł angielski | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA PIERWSZA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|08.10.1998 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01 | |||
| '' | |||
| ''The Thing That Wouldn't Stop It'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09.10.1998 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|02 | |||
| '' | |||
| ''The Second Show Ever'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Max's Big Day'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12.10.1998 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|03 | |||
| '' | |||
| ''Bad Day on the Moon'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''They Came from Down There'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|13.10.1998 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|04 | |||
| '' | |||
| ''The Friend for Life'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Dysfunction of the Gods'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|14.10.1998 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|05 | |||
| '' | |||
| ''Big Trouble at the Earth's Core'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''A Glitch in Time'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|15.10.1998 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|06 | |||
| '' | |||
| ''That Darn Gator'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''We Drop at Dawn'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|16.10.1998 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|07 | |||
| '' | |||
| ''Christmas Bloody Christmas'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''It's Dangly Deever Time'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|19.10.1998 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|08 | |||
| '' | |||
| ''Aaiiieee Robot'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''The Glazed McGuffin Affair'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|20.10.1998 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|09 | |||
| '' | |||
| ''The Tell Tale Tail'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''The Trouble with Gary'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|22.10.1998 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|10 | |||
| '' | |||
| ''Tonight We Love'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''The Invaders'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|26.10.1998 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|11 | |||
| '' | |||
| ''Kiss Kiss, Bang Bang'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Little Bigfoot'' | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|27.10.1998 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#CCE2FF"|12 | |||
| '' | |||
| ''Fools Die on Friday'' | |||
|- | |||
| '' | |||
| ''Sam & Max vs. the Uglions'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|28.10.1998 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|13 | |||
| '' | |||
| ''The Final Episode'' | |||
|- | |||
|} | |||
== Zobacz też == | == Zobacz też == | ||
Wersja z 18:12, 15 lut 2025
| Tytuł | Sam i Max: Niezależni policjanci |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Sam & Max: Freelance Police |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Kanada, Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Canal+, MiniMax |
| Lata produkcji | 1997–1998 |
| Data premiery dubbingu | 8 października 1998 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 13 z 13 |
Sam i Max: Niezależni policjanci (ang. Sam & Max: Freelance Police) – kanadyjsko-amerykański serial animowany, liczący 13 odcinków. Dawniej emitowany w Polsce przez Canal+ i MiniMax.
Fabuła
Sam i Max to dwoje niezależnych policjantów, stanowiących Lotną Brygadę. Sam to sfrustrowany pies noszący garnitur, Max z kolei nadpobudliwy królik o skłonnościach psychopatycznych. Otrzymując zadania od tajemniczego Komisarza, wędrują do najdziwniejszych zakątków rozprawiając się z przestępczością.
Wersja polska
Opracowanie wersji polskiej: na zlecenie CANALu+ – START INTERNATIONAL POLSKA
Reżyseria: Dobrosława Bałazy
Dialogi polskie: Bartosz Wierzbięta
Dźwięk i montaż: Jerzy Wierciński
Kierownik produkcji: Alicja Jaśkiewicz
Udział wzięli:
- Marek Obertyn – Sam
- Jacek Kopczyński – Max
- Jarosław Boberek – Mack Łosoś
oraz:
i inni
Lektor: Dariusz Odija
Spis odcinków
| Premiera (Canal+) |
№ | Tytuł polski | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 08.10.1998 | 01 | The Thing That Wouldn't Stop It | |
| 09.10.1998 | 02 | The Second Show Ever | |
| Max's Big Day | |||
| 12.10.1998 | 03 | Bad Day on the Moon | |
| They Came from Down There | |||
| 13.10.1998 | 04 | The Friend for Life | |
| Dysfunction of the Gods | |||
| 14.10.1998 | 05 | Big Trouble at the Earth's Core | |
| A Glitch in Time | |||
| 15.10.1998 | 06 | That Darn Gator | |
| We Drop at Dawn | |||
| 16.10.1998 | 07 | Christmas Bloody Christmas | |
| It's Dangly Deever Time | |||
| 19.10.1998 | 08 | Aaiiieee Robot | |
| The Glazed McGuffin Affair | |||
| 20.10.1998 | 09 | The Tell Tale Tail | |
| The Trouble with Gary | |||
| 22.10.1998 | 10 | Tonight We Love | |
| The Invaders | |||
| 26.10.1998 | 11 | Kiss Kiss, Bang Bang | |
| Little Bigfoot | |||
| 27.10.1998 | 12 | Fools Die on Friday | |
| Sam & Max vs. the Uglions | |||
| 28.10.1998 | 13 | The Final Episode | |
Zobacz też
Linki zewnętrzne
- Sam i Max: Niezależny policjanci w polskiej Wikipedii
- Sam i Max: Niezależni policjanci w bazie filmweb.pl
