Rojbers: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
Utworzono nową stronę "{{Serial2 |tytuł=Rojbers |plakat= |gatunek=animowany |kraj=Polska |język=polski |platforma=YouTube – Rojbers |lata produkcji=2024-?? |data premiery pl=25 grudnia 2024 |sezony=1 z 1 |odcinki=1 z 1 }}'''Rojbers''' – polski serial animowany. Pierwszy odcinek serialu pt. ''Motorynka'' dostępny na kanale [https://www.youtube.com/@Rojbers Rojbers] w serwisie YouTube od 25 grudnia 2024 roku. == Fabuła == Śląsk lat dziewięćdziesiątych! Czyli czasy kie…"
 
MinisterDubu (dyskusja | edycje)
Nie podano opisu zmian
Linia 9: Linia 9:
|data premiery pl=25 grudnia [[2024]]
|data premiery pl=25 grudnia [[2024]]
|sezony=1 z 1
|sezony=1 z 1
|odcinki=1 z 1
|odcinki=2 z 2
}}'''Rojbers''' – polski serial animowany.
}}'''Rojbers''' – polski serial animowany.


Linia 31: Linia 31:
* [[Dariusz Nojman]] –
* [[Dariusz Nojman]] –
** '''Knefel''',
** '''Knefel''',
** '''Dzielnicowy''' <small>(odc. 1)</small>
** '''Dzielnicowy''' <small>(odc. 1-2)</small>,
** '''Złomiorz''' <small>(odc. 2)</small>,
** '''Wungiel''' <small>(odc. 2)</small>
* [[Grzegorz Banaś]] – '''Adaś'''
* [[Grzegorz Banaś]] – '''Adaś'''
* [[Jan Czogała]] – '''Toruń'''
* [[Jan Czogała]] – '''Toruń'''
* [[Martyna Czogała]] – '''Mama Adasia''' <small>(odc. 1)</small>
* [[Martyna Czogała]] – '''Mama Adasia''' <small>(odc. 1)</small>
* [[Alina Nojman]] – '''Nauczycielka''' <small>(odc. 2)</small>


== Spis odcinków ==
== Spis odcinków ==
Linia 43: Linia 46:
!width="70%"|Tytuł polski
!width="70%"|Tytuł polski
|-
|-
| colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" |'''SERIA PIERWSZA'''
| colspan=3 bgcolor="#70ACFF" |'''SERIA PIERWSZA'''
|-
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|25.12.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|25.12.2024
| bgcolor="#CCE2FF"|01
| bgcolor="#CCE2FF"|01
| ''Motorynka''
| ''Motorynka''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|07.03.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|02
| ''Złomiorz''
|-
|-
|}
|}
[[Kategoria:Seriale animowane]]
[[Kategoria:Seriale animowane]]
[[Kategoria:Produkcje polskie]]
[[Kategoria:Produkcje polskie]]

Wersja z 16:17, 9 kwi 2025

Tytuł Rojbers
Gatunek animowany
Kraj produkcji Polska
Język oryginału polski
Platforma streamingowa YouTube – Rojbers
Lata produkcji 2024-??
Data polskiej premiery 25 grudnia 2024
Wyemitowane
serie
1 z 1
Wyemitowane odcinki 2 z 2

Rojbers – polski serial animowany.

Pierwszy odcinek serialu pt. Motorynka dostępny na kanale Rojbers w serwisie YouTube od 25 grudnia 2024 roku.

Fabuła

Śląsk lat dziewięćdziesiątych! Czyli czasy kiedy motorynka była marzeniem każdego dzieciaka, a kasety przewijało się ołówkiem.

Główni bohaterowie – Knefel, Rafau i Toruń – to trójka nastolatków, którzy próbują odnaleźć się w świecie pełnym familoków, trzepaków i niezapomnianych podwórkowych przygód.

Rojbers to komedia skierowana do starszych widzów, którzy docenią szczery i autentyczny klimat lat 90.

Papierosy, alkohol i cięty język to elementy tamtej codzienności. Te odważne detale nie tylko budują atmosferę epoki, ale także dodają serialowi charakteru i niepowtarzalnego smaczku.

Jeśli dorastałeś w tamtych czasach, Knefel, Rafau i Toruń przypomną Ci Twoich kumpli z podwórka. A jeśli nie? Cóż, czas poznać, jak wyglądały dzikie lata na Śląsku!

Opis producenta

Obsada

Scenariusz, reżyseria i montaż dźwięku: Dariusz Nojman
Wystąpili:

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski
SERIA PIERWSZA
25.12.2024 01 Motorynka
07.03.2025 02 Złomiorz