Kuce z Bronksu: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 6: | Linia 6: | ||
|kraj=Polska | |kraj=Polska | ||
|język=polski | |język=polski | ||
| | |platforma=YouTube | ||
|lata produkcji=2014, 2018 – obecnie | |lata produkcji=2014, 2018 – obecnie | ||
|data premiery=24 lipca [[2014]] | |data premiery pl=24 lipca [[2014]] | ||
|sezony= | |sezony=9 z 9 | ||
|odcinki=<small>główna seria</small>: | |odcinki=<small>główna seria</small>: 69 z 69<br /><small>odcinki specjalne</small>: 4 z 4 | ||
}}'''Kuce z Bronksu''' – polski serial animowany stworzony przez Jakuba K. Dębskiego, parodia serialu ''[[My Little Pony: Przyjaźń to magia]]''. | }}'''Kuce z Bronksu''' – polski serial animowany stworzony przez Jakuba K. Dębskiego, parodia serialu ''[[My Little Pony: Przyjaźń to magia]]''. | ||
Pierwsze dwa odcinki miały premierę w [[2014]] roku jako filmowa wersja komiksów udostępnionych na stronie Demland.info, od 31 marca [[2018]] roku odcinki zaczęły się ukazywać jako regularna seria. | Pierwsze dwa odcinki miały premierę w [[2014]] roku jako filmowa wersja komiksów udostępnionych na stronie Demland.info, od 31 marca [[2018]] roku odcinki zaczęły się ukazywać jako regularna seria. | ||
Serial jest też znany pod alternatywnymi tytułami: '''Buce z Kronksu''' <small>(odc. 15-17, 19-22)</small>, '''Lady z zamku''' <small>(odc. 18, 25)</small>, '''Guce z Grongsu''' <small>(odc. 23-24, 26-28)</small>, '''Kasjerzy ze sklepu''' <small>(odc. 39)</small>, '''Kuce z zamku''' <small>(odc. 40)</small> | Serial jest też znany pod alternatywnymi tytułami: '''Buce z Kronksu''' <small>(odc. 15-17, 19-22)</small>, '''Lady z zamku''' <small>(odc. 18, 25)</small>, '''Guce z Grongsu''' <small>(odc. 23-24, 26-28)</small>, '''Kasjerzy ze sklepu''' <small>(odc. 39)</small>, '''Kuce z zamku''' <small>(odc. 40)</small>, '''Kuce w niebie''' <small>(odc. SP1)</small> i '''Dziunia Show''' <small>(odc. 45-49)</small>. | ||
== Obsada == | == Obsada == | ||
| Linia 39: | Linia 39: | ||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
{| class="wikitable" style="text-align: center; width: | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 65%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
!width=" | !width="18%"|Premiera | ||
!width=" | !width="8%"|№ | ||
!width=" | !width="62%"|Tytuł polski | ||
!width="12%"|Online | |||
|- | |- | ||
| colspan= | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIERWSZA''' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24.07.2014 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01 | ||
| ''Kuce z bronksu'' | | ''Kuce z bronksu'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=e_za6udWJ4g YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|17.09.2014 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|02 | ||
| ''Kuce i giligili'' | | ''Kuce i giligili'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=s7XHa4WDWYE YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|31.03.2018 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|03 | ||
| ''Wstawaj Flubbershy'' | | ''Wstawaj Flubbershy'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=MtSxv4t8mvg YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|08.05.2018 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|04 | ||
| ''Kuce w pracy'' | | ''Kuce w pracy'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=hAFhmUL9ffc YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|11.05.2018 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|05 | ||
| ''Ropuch na szostym'' | | ''Ropuch na szostym'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=ayjpsjtytzM YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|25.07.2018 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|06 | ||
| ''Kuce na bal'' | | ''Kuce na bal'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=w7d5LG60NYU YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|02.08.2018 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|07 | ||
| ''Gdzie te gryfy'' | | ''Gdzie te gryfy'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=NO0CBN3MNvA YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|07.11.2018 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|08 | ||
| ''Kuce w kolejce'' | | ''Kuce w kolejce'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=8svakQIkl_4 YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|18.11.2018 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|09 | ||
| ''Egzekucja Gryficy Gnildy'' | | ''Egzekucja Gryficy Gnildy'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=RYbU3GKsES0 YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|29.11.2018 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|10 | ||
| ''Kuce lubią sianko'' | | ''Kuce lubią sianko'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=tPHZPYM_miY YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12.12.2018 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|11 | ||
| ''Kuce i debata o egzekucji'' | | ''Kuce i debata o egzekucji'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=09IfcLXVZdQ YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|16.01.2019 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|12 | ||
| ''Rada dla Ropucha'' | | ''Rada dla Ropucha'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=-DarM8e9afs YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|14.02.2019 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13 | ||
| ''Można nie brać udziału'' | | ''Można nie brać udziału'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=xjE56LByWoc YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|05.03.2019 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|14 | ||
| ''Afirmacja życia'' | | ''Afirmacja życia'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=LXOtmIG9S3k YT] | |||
|- | |- | ||
| colspan= | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA DRUGA''' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|16.04.2019 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|15 | ||
| ''Jabłko'' | | ''Jabłko'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=VTkmVDxy9Gg YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|23.04.2019 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|16 | ||
| ''Królowa'' | | ''Królowa'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=jsH1BW_MUso YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|30.04.2019 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|17 | ||
| ''Dary'' | | ''Dary'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=ctkmwow_aoY YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|14.05.2019 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|18 | ||
| ''Inna królowa'' | | ''Inna królowa'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=72KT8Fole4M YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28.05.2019 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|19 | ||
| ''Głód'' | | ''Głód'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=9FnLkhK8n8E YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|11.06.2019 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|20 | ||
| ''Nowa Dziunia'' | | ''Nowa Dziunia'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=_XKKbYTW-uc YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|25.06.2019 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|21 | ||
| ''Pijana władzą'' | | ''Pijana władzą'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=uToEunO3DcM YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|09.07.2019 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|22 | ||
| ''Doradca Ropuch'' | | ''Doradca Ropuch'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=2xy5lQHEX_E YT] | |||
|- | |- | ||
| colspan= | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA TRZECIA''' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|07.10.2019 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|23 | ||
| ''Wieczne spanko'' | | ''Wieczne spanko'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=fX6J1usD4no YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|14.10.2019 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|24 | ||
| ''Zgliszcza'' | | ''Zgliszcza'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=wzuTJA5oh_c YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28.10.2019 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|25 | ||
| ''U Gryfów'' | | ''U Gryfów'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=MTH56jX-fKc YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|11.11.2019 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|26 | ||
| ''Debata polityczna'' | | ''Debata polityczna'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=I0pCMnXF8C8 YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|25.11.2019 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|27 | ||
| ''Przeprosiny'' | | ''Przeprosiny'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=iQU5xSOewkk YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|09.12.2019 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28 | ||
| ''Upadek Królowej'' | | ''Upadek Królowej'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=FqR8RSHnbrw YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|21.01.2020 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|29 | ||
| ''Dobrobyt'' | | ''Dobrobyt'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=oQXAYErBrJU YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|25.02.2020 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|30 | ||
| ''Poradnia'' | | ''Poradnia'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=snQdTuMOFng YT] | |||
|- | |- | ||
| colspan= | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''ODCINEK SPECJALNY''' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|23.12.2019 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|SP1 | ||
| ''Dziunia kolęduje'' | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=JlApSAT3bkY YT] | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA CZWARTA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|16.06.2020 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|31 | |||
| ''Kuce na bankiecie'' | | ''Kuce na bankiecie'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=lneLPAXCIt8 YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.07.2020 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|32 | ||
| ''Zarabianie'' | | ''Zarabianie'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=_EETJiBOjQA YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|08.07.2020 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|33 | ||
| ''Godność'' | | ''Godność'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=y6QeYKHwRM4 YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|14.07.2020 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|34 | ||
| ''Pieniążki'' | | ''Pieniążki'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=TGkBuDSvpNk YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13.08.2020 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|35 | ||
| ''Terapia dla par'' | | ''Terapia dla par'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=psjtvrQJ20I YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|01.10.2020 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|36 | ||
| ''Kucowe muzeum'' | | ''Kucowe muzeum'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=rGcSjG6HJjU YT] | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''ODCINEK SPECJALNY''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|26.08.2020 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|SP2 | |||
| ''Dziunia na wakacjach'' | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=mFh10Qdnyn8 YT] | |||
|- | |- | ||
| colspan= | | colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA PIĄTA''' | ||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|25.01.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|37 | ||
| ''Wielka Kucica'' | | ''Wielka Kucica'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=BkmsFO_rQ4w YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|04.02.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|38 | ||
| ''Pistolet'' | | ''Pistolet'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=CB_5LiT4seA YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|22.02.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|39 | ||
| ''Szef Ropuch'' | | ''Szef Ropuch'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=QDIUz8z3w9s YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28.03.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|40 | ||
| ''Nowa twarz reżimu'' | | ''Nowa twarz reżimu'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=IK0E2jgCdpE YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28.03.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|41 | ||
| ''Kuc Listonosz'' | | ''Kuc Listonosz'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=KYvpem8QS3Y YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13.06.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|42 | ||
| ''Ropuch powraca'' | | ''Ropuch powraca'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=sfdVC5iqINw YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|29.06.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|43 | ||
| ''Sprzątanie'' | | ''Sprzątanie'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=lohvQPtb2vg YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|28.07.2021 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|44 | ||
| ''Wskrzeszenie?'' | | ''Wskrzeszenie?'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=AKRagTqDPw4 YT] | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''ODCINEK SPECJALNY''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|13.10.2021 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|SP3 | |||
| ''Kuce z Bronksu The Movie'' | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=EmUAJnI99kg YT] | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA SZÓSTA: DZIUNIA SHOW''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|03.02.2022 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|45 | |||
| ''Kapcie'' | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=DppVi0ycHxQ YT] | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02.05.2022 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|46 | |||
| ''Las'' | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=-k9hMjhZbgc YT] | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|06.06.2022 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|47 | |||
| ''Największa fanka Dziuni'' | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=MHRkcWDuIx0 YT] | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|19.07.2022 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|48 | |||
| ''Naprawić Flubbersmash?!'' | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=GH3ICkJG6KM YT] | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|17.10.2022 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|49 | |||
| ''Miłość i medycyna'' | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=n4TM_UFPrC8 YT] | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA SIÓDMA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21.02.2023 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|50 | |||
| ''Kuce po rozstaniu'' | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=7ZQwf5JyVmc YT] | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|21.03.2023 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|51 | |||
| ''Dziunia na banicji'' | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=dEeRL2_s1bc YT] | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|18.04.2023 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|52 | |||
| ''Skąd się wzięły Kuce?'' | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=eUTk3zNw3Zw YT] | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|16.05.2023 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|53 | |||
| ''Nowe sianko ogłoszone'' | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=u7k2BXtqNL8 YT] | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|20.06.2023 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|54 | |||
| ''Kuce w pubie'' | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=M6cS2WrMZD8 YT] | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|25.07.2023 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|55 | |||
| ''Brudy Kucy wychodzą na jaw'' | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=D71d7hXGuZI YT] | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA ÓSMA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|27.02.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|56 | |||
| ''Wojna'' | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=pRdoqMRznWc YT] | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|19.03.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|57 | |||
| ''Kurowa kontra Kurowa'' | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=GHrHGTevdgM YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|16.04.2024 | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|58 | |||
| ''Sianko w więzieniu'' | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=s-mxPl0XwRg YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|04.06.2024 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|59 | ||
| '' | | ''Nigdzie z wami nie idę'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=gcDAFP5hir0 YT] | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|02.07.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|60 | |||
| ''Sezon polowań na gryfy'' | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=2df0tOEvguE YT] | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|20.08.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|61 | |||
| ''Flubbershy nie przeprosi?'' | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=mlSPMFQe7fE YT] | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|10.09.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|62 | |||
| ''Random Bash się spruła'' | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=75FneMifYbg YT] | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|15.10.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|63 | |||
| ''Jędrna szansa na milion'' | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=QBA3l8v8VcY YT] | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|19.11.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|64 | |||
| ''Detektyw Bimkie Guy używa logiki i faktów'' | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=m7uuTdD7I3c YT] | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|11.12.2024 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|65 | |||
| ''Powrót do ojszczyzny'' | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=HVpyT62taoY YT] | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''ODCINEK SPECJALNY''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|01.04.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|SP4 | |||
| ''Babcia tłumaczy wnukom osiem sezonów Kucy'' | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=lwXXB_j3MIY YT] | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA DZIEWIĄTA''' | |||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|22.04.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|66 | |||
| ''Random Bash nie żyje!'' | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=mHD9gVksL0w YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|13.05.2025 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|67 | ||
| '' | | ''Chodź do nieba, Flubbershy'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=t8VWku9YelI YT] | |||
|- | |- | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|10.06.2025 | ||
| | | bgcolor="#CCE2FF"|68 | ||
| '' | | ''Stablight Glimglum podbija serca widzów'' | ||
| [https://www.youtube.com/watch?v=WnG6W3K2JHc YT] | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|08.07.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|69 | |||
| ''Co to jest ten BRONKS?'' | |||
| [https://www.youtube.com/watch?v=dO6qwKr7nAc YT] | |||
|-<!-- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|29.07.2025 | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|70 | |||
| '''' | |||
| [ YT] | |||
|---> | |||
|} | |} | ||
Wersja z 15:41, 28 lip 2025
| Tytuł | Kuce z Bronksu |
|---|---|
| Gatunek | animacja, komedia |
| Kraj produkcji | Polska |
| Język oryginału | polski |
| Platforma streamingowa | YouTube |
| Lata produkcji | 2014, 2018 – obecnie |
| Data polskiej premiery | 24 lipca 2014 |
| Wyemitowane serie |
9 z 9 |
| Wyemitowane odcinki | główna seria: 69 z 69 odcinki specjalne: 4 z 4 |
Kuce z Bronksu – polski serial animowany stworzony przez Jakuba K. Dębskiego, parodia serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia.
Pierwsze dwa odcinki miały premierę w 2014 roku jako filmowa wersja komiksów udostępnionych na stronie Demland.info, od 31 marca 2018 roku odcinki zaczęły się ukazywać jako regularna seria.
Serial jest też znany pod alternatywnymi tytułami: Buce z Kronksu (odc. 15-17, 19-22), Lady z zamku (odc. 18, 25), Guce z Grongsu (odc. 23-24, 26-28), Kasjerzy ze sklepu (odc. 39), Kuce z zamku (odc. 40), Kuce w niebie (odc. SP1) i Dziunia Show (odc. 45-49).
Obsada
Wystąpili:
- Jakub K. Dębski –
- Bumfight Sparkle,
- Dziunia,
- Bimkie Guy,
- Random Bash / Rainbow Smash,
- Bapplejack / Bapplejams,
- Flubbershy / Flubbershams,
- Ropuch,
- Lady Elizabett,
- Stablight Glimglum,
- Lokaj,
- Kuc Listonosz,
- Inne postacie
- Anna Krztoń – Aldona, królowa Gryfów
- Emilia Nejman – Pracownica sklepu (odc. 39)
- Paweł Kędziora – Pracownik sklepu (odc. 39)
- Aleksandra Grochowska – Pani Śmieciareczka (odc. 43)
- Gurgie – Martwy koleś (odc. 44)
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski | Online |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 24.07.2014 | 01 | Kuce z bronksu | YT |
| 17.09.2014 | 02 | Kuce i giligili | YT |
| 31.03.2018 | 03 | Wstawaj Flubbershy | YT |
| 08.05.2018 | 04 | Kuce w pracy | YT |
| 11.05.2018 | 05 | Ropuch na szostym | YT |
| 25.07.2018 | 06 | Kuce na bal | YT |
| 02.08.2018 | 07 | Gdzie te gryfy | YT |
| 07.11.2018 | 08 | Kuce w kolejce | YT |
| 18.11.2018 | 09 | Egzekucja Gryficy Gnildy | YT |
| 29.11.2018 | 10 | Kuce lubią sianko | YT |
| 12.12.2018 | 11 | Kuce i debata o egzekucji | YT |
| 16.01.2019 | 12 | Rada dla Ropucha | YT |
| 14.02.2019 | 13 | Można nie brać udziału | YT |
| 05.03.2019 | 14 | Afirmacja życia | YT |
| SERIA DRUGA | |||
| 16.04.2019 | 15 | Jabłko | YT |
| 23.04.2019 | 16 | Królowa | YT |
| 30.04.2019 | 17 | Dary | YT |
| 14.05.2019 | 18 | Inna królowa | YT |
| 28.05.2019 | 19 | Głód | YT |
| 11.06.2019 | 20 | Nowa Dziunia | YT |
| 25.06.2019 | 21 | Pijana władzą | YT |
| 09.07.2019 | 22 | Doradca Ropuch | YT |
| SERIA TRZECIA | |||
| 07.10.2019 | 23 | Wieczne spanko | YT |
| 14.10.2019 | 24 | Zgliszcza | YT |
| 28.10.2019 | 25 | U Gryfów | YT |
| 11.11.2019 | 26 | Debata polityczna | YT |
| 25.11.2019 | 27 | Przeprosiny | YT |
| 09.12.2019 | 28 | Upadek Królowej | YT |
| 21.01.2020 | 29 | Dobrobyt | YT |
| 25.02.2020 | 30 | Poradnia | YT |
| ODCINEK SPECJALNY | |||
| 23.12.2019 | SP1 | Dziunia kolęduje | YT |
| SERIA CZWARTA | |||
| 16.06.2020 | 31 | Kuce na bankiecie | YT |
| 01.07.2020 | 32 | Zarabianie | YT |
| 08.07.2020 | 33 | Godność | YT |
| 14.07.2020 | 34 | Pieniążki | YT |
| 13.08.2020 | 35 | Terapia dla par | YT |
| 01.10.2020 | 36 | Kucowe muzeum | YT |
| ODCINEK SPECJALNY | |||
| 26.08.2020 | SP2 | Dziunia na wakacjach | YT |
| SERIA PIĄTA | |||
| 25.01.2021 | 37 | Wielka Kucica | YT |
| 04.02.2021 | 38 | Pistolet | YT |
| 22.02.2021 | 39 | Szef Ropuch | YT |
| 28.03.2021 | 40 | Nowa twarz reżimu | YT |
| 28.03.2021 | 41 | Kuc Listonosz | YT |
| 13.06.2021 | 42 | Ropuch powraca | YT |
| 29.06.2021 | 43 | Sprzątanie | YT |
| 28.07.2021 | 44 | Wskrzeszenie? | YT |
| ODCINEK SPECJALNY | |||
| 13.10.2021 | SP3 | Kuce z Bronksu The Movie | YT |
| SERIA SZÓSTA: DZIUNIA SHOW | |||
| 03.02.2022 | 45 | Kapcie | YT |
| 02.05.2022 | 46 | Las | YT |
| 06.06.2022 | 47 | Największa fanka Dziuni | YT |
| 19.07.2022 | 48 | Naprawić Flubbersmash?! | YT |
| 17.10.2022 | 49 | Miłość i medycyna | YT |
| SERIA SIÓDMA | |||
| 21.02.2023 | 50 | Kuce po rozstaniu | YT |
| 21.03.2023 | 51 | Dziunia na banicji | YT |
| 18.04.2023 | 52 | Skąd się wzięły Kuce? | YT |
| 16.05.2023 | 53 | Nowe sianko ogłoszone | YT |
| 20.06.2023 | 54 | Kuce w pubie | YT |
| 25.07.2023 | 55 | Brudy Kucy wychodzą na jaw | YT |
| SERIA ÓSMA | |||
| 27.02.2024 | 56 | Wojna | YT |
| 19.03.2024 | 57 | Kurowa kontra Kurowa | YT |
| 16.04.2024 | 58 | Sianko w więzieniu | YT |
| 04.06.2024 | 59 | Nigdzie z wami nie idę | YT |
| 02.07.2024 | 60 | Sezon polowań na gryfy | YT |
| 20.08.2024 | 61 | Flubbershy nie przeprosi? | YT |
| 10.09.2024 | 62 | Random Bash się spruła | YT |
| 15.10.2024 | 63 | Jędrna szansa na milion | YT |
| 19.11.2024 | 64 | Detektyw Bimkie Guy używa logiki i faktów | YT |
| 11.12.2024 | 65 | Powrót do ojszczyzny | YT |
| ODCINEK SPECJALNY | |||
| 01.04.2025 | SP4 | Babcia tłumaczy wnukom osiem sezonów Kucy | YT |
| SERIA DZIEWIĄTA | |||
| 22.04.2025 | 66 | Random Bash nie żyje! | YT |
| 13.05.2025 | 67 | Chodź do nieba, Flubbershy | YT |
| 10.06.2025 | 68 | Stablight Glimglum podbija serca widzów | YT |
| 08.07.2025 | 69 | Co to jest ten BRONKS? | YT |
