Crash i Bernstein: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 25: | Linia 25: | ||
* [[Beniamin Lewandowski]] | * [[Beniamin Lewandowski]] | ||
* [[Tomasz Steciuk]] | * [[Tomasz Steciuk]] | ||
* [[Józef Pawłowski]] – '''Trey''' <small>(odc. 5)</small> | |||
i inni | i inni | ||
| Linia 76: | Linia 77: | ||
| colspan=5 | | | colspan=5 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 25.02.2013 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|05 | | bgcolor="#DFEEEF"|05 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"|04 | ||
| '''' | | ''Party Crasher'' | ||
| ''Party Crasher'' | | ''Party Crasher'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 144: | Linia 145: | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Crashtagion'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=5 | | | colspan=5 | | ||
| Linia 160: | Linia 161: | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | ''Crash Jacked'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=5 | | | colspan=5 | | ||
| Linia 168: | Linia 169: | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Crash | | ''Crash vs. Flex'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=5 | | | colspan=5 | | ||
| Linia 184: | Linia 185: | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '''' | | '''' | ||
| '' | | ''Crashlemania'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=5 | | | colspan=5 | | ||
| Linia 193: | Linia 194: | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Shredder & Crashman'' | | ''Shredder & Crashman'' | ||
|- | |||
| colspan=5 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|20 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
| ''Parade Crasher'' | |||
|- | |||
| colspan=5 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|21 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
| ''Crashy McSmartypants'' | |||
|- | |||
| colspan=5 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|22 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
| ''Crash Asks Too Many Questions'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=5 | | | colspan=5 | | ||
Wersja z 18:59, 25 lut 2013
Crash i Bernstein (ang. Crash & Bernstein, 2012-??) – amerykański serial komediowy.
Serial emitowany w Polsce na kanale Disney XD od 11 lutego 2013 roku.
Fabuła
12-letni Wyatt Brenstein (Cole Jensen) mieszka z matką Mel (Mary Birdsong) i trzema siostrami, szkolną ulubienicą Amandą (Oana Gregory), zainteresowaną modą Cleo (Landry Bender) oraz najmłodszą Jasmine (Mckenna Grace). Chłopcu bardzo brakuje brata, z którym mógłby się bawić i spędzać czas. Jego marzenie spełnia się w dniu urodzin, gdy stworzony wcześniej przez niego w pracowni zabawek pluszowy stwór, Crash, niespodziewanie ożywa. Nowy, spontaniczny i bardzo niesforny kompan wywraca życie Wyatta do góry nogami i pozwala mu nauczyć się wiele o otaczającym świecie.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-881376
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Artur Kaczmarski
Dialogi: Kamila Goworek
Wystąpili:
- Sławomir Pacek – Crash
- Maciej Falana – Wyatt Brenstein
- Monika Dryl
- Julia Siechowicz
- Zofia Modej
- Weronika Asińska
- Jakub Strójkowski
oraz:
- Jarosław Boberek
- Grzegorz Kwiecień
- Beniamin Lewandowski
- Tomasz Steciuk
- Józef Pawłowski – Trey (odc. 5)
i inni
Lektor: Artur Kaczmarski
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o 1 | N/o 2 | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||||
| 11.02.2013 | 01 | 01 | Crash ląduje | Crash Lands |
| 18.02.2013 | 02 | 03 | Trener Crash | Coach Crash |
| 03 | ' | Educating Crash | ||
| 11.02.2013 | 04 | 02 | Cykor Crash | Scaredy Crash |
| 25.02.2013 | 05 | 04 | Party Crasher | Party Crasher |
| 06 | ' | Home Alone…with Crash | ||
| 07 | ' | Motorcycle Crash | ||
| 08 | ' | System Crash | ||
| 09 | ' | Undercover Crash | ||
| 10 | ' | Shorty Crash | ||
| 11 | ' | Release the Crashen | ||
| 12 | ' | Cold Hard Crash | ||
| 13 | ' | Crashtagion | ||
| 14 | ' | Crash Crush | ||
| 15 | ' | Crash Jacked | ||
| 16 | ' | Crash vs. Flex | ||
| 17 | ' | Crashus Maximus | ||
| 18 | ' | Crashlemania | ||
| 19 | ' | Shredder & Crashman | ||
| 20 | ' | Parade Crasher | ||
| 21 | ' | Crashy McSmartypants | ||
| 22 | ' | Crash Asks Too Many Questions | ||
Legenda
- N/o 1 – numer odcinka według kolejności produkcji
- N/o 2 – numer odcinka według kolejności emisyjnej
Linki zewnętrzne
- Crash i Bernstein w polskiej Wikipedii
