John Nellis: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Nie podano opisu zmian
Nie podano opisu zmian
Linia 10: Linia 10:
|data premiery=3 kwietnia [[2025]]
|data premiery=3 kwietnia [[2025]]
|sezony=
|sezony=
|odcinki=1 z 1
|odcinki=2 z 2
}}'''John Nellis''' – północnoirlandzki twórca internetowy specjalizujący się w tematyce piłki nożnej, właściciel kanału o tej samej nazwie.
}}'''John Nellis''' – północnoirlandzki twórca internetowy specjalizujący się w tematyce piłki nożnej, właściciel kanału o tej samej nazwie.


== Wersja polska ==
== Wersja polska ==
'''Studio dubbingowe''': [[BeMultilingual Inc.]]<br />
'''Studio dubbingowe''': [[BeMultilingual Inc.]]<br />
'''Reżyseria wersji polskiej''': [[Rafał Bień]]<br /><!--
'''Reżyseria wersji polskiej''': [[Rafał Bień]]<br />
'''Tłumaczenie i dialogi''': [[Joanna Kozieł-Pazdyka]]<br />-->
'''Tłumaczenie i dialogi''':  
* [[Joanna Kozieł-Pazdyka]] <small>(odc. 1)</small>,
* [[Rafał Bień]] <small>(odc. 2)</small>
'''Konsultacja''': [[Jakub Strach]] <small>(odc. 2)</small><br />
'''Realizacja dźwięku''': [[Adam Bień]]<br />
'''Realizacja dźwięku''': [[Adam Bień]]<br />
'''Obsada''':  
'''Obsada''':  
Linia 46: Linia 49:
| ''100 Godzin Do Spotkania Z Messim''
| ''100 Godzin Do Spotkania Z Messim''
| ''100 Hours To Meet Messi''
| ''100 Hours To Meet Messi''
|-
| bgcolor="#CCE2FF"|07.08.2025
| bgcolor="#CCE2FF"|02
| ''Udawałem Menadżera Sportowego Piłkarskich Legend''
| ''I Faked My Way Into Managing Thierry Henry''
|-
|-
|}
|}

Wersja z 12:58, 13 sie 2025

Tytuł John Nellis
Gatunek rozrywka
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Język oryginału angielski
Platforma streamingowa YouTube
Data premiery dubbingu 3 kwietnia 2025
Wyemitowane odcinki 2 z 2

John Nellis – północnoirlandzki twórca internetowy specjalizujący się w tematyce piłki nożnej, właściciel kanału o tej samej nazwie.

Wersja polska

Studio dubbingowe: BeMultilingual Inc.
Reżyseria wersji polskiej: Rafał Bień
Tłumaczenie i dialogi:

Konsultacja: Jakub Strach (odc. 2)
Realizacja dźwięku: Adam Bień
Obsada:

i inni

Spis odcinków

Premiera Tytuł polski Tytuł angielski
ROK 2025
03.04.2025 01 100 Godzin Do Spotkania Z Messim 100 Hours To Meet Messi
07.08.2025 02 Udawałem Menadżera Sportowego Piłkarskich Legend I Faked My Way Into Managing Thierry Henry

Linki zewnętrzne