BeMultilingual Inc.: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 31: | Linia 31: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|001 | | bgcolor="#CCE2FF"|001 | ||
| ''[[John Nellis]]'' | | ''[[John Nellis]]'' | ||
| 2025 | | 03.04.2025 | ||
|- | |||
| bgcolor="#CCE2FF"|002 | |||
| ''[[Jesser]]'' | |||
| 15.08.2025 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 23:49, 15 sie 2025

BeMultilingual Inc. – firma producencka zajmująca się realizacją dubbing do filmów i seriali dla twórców internetowych w serwisie YouTube. Została założona w 2022 roku, a jej siedziba mieści się w Winnipeg w Kanadzie.
Od 2025 roku firma zajmuje się produkcją dubbingów w języku polskim.
Klienci
- Glitch Productions
- Danno Cal
Produkcja
Seriale animowane
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 001 | Dzielnica Zamglonych | 19.04.2025 |
| 002 | ToonTurf | 2025 |
Programy
| № | Tytuł | Premiera |
|---|---|---|
| 001 | John Nellis | 03.04.2025 |
| 002 | Jesser | 15.08.2025 |
