Odo: Różnice pomiędzy wersjami
m uzupełnienie |
m uzupełnienie |
||
| Linia 6: | Linia 6: | ||
|język=angielski, polski | |język=angielski, polski | ||
|stacja=[[MiniMini+]], [[Telewizja Polska|TVP ABC]] | |stacja=[[MiniMini+]], [[Telewizja Polska|TVP ABC]] | ||
|platforma=TVP VOD | |||
|lata produkcji=2021 | |lata produkcji=2021 | ||
|data premiery=28 września [[2021]] | |data premiery=28 września [[2021]] | ||
|sezony= | |sezony=3 z 3 | ||
|odcinki= | |odcinki=104 ze 104 | ||
}} | }} | ||
'''Odo''' (2021) – brytyjsko-polski serial animowany. | '''Odo''' (2021) – brytyjsko-polski serial animowany. | ||
| Linia 21: | Linia 22: | ||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
'''Wersja polska''': na zlecenie CANAL+ – [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]]<br /> | '''Wersja polska''': na zlecenie CANAL+ <small>(odc. 1-52)</small> – [[Studio Publishing|STUDIO PUBLISHING]]<br /> | ||
'''Dialogi''': | '''Dialogi''': | ||
* [[Jakub Kisiel]], | * [[Jakub Kisiel]], | ||
| Linia 268: | Linia 269: | ||
| colspan=3 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA DRUGA''' | | colspan=3 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA DRUGA''' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|27.09.2025<ref name="c">Premiera telewizyjna w TVP ABC. Wcześniej w 2025 roku premiera w TVP VOD (brak konkretnej daty).</ref> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|053 | | bgcolor="#CCE2FF"|053 | ||
| ''Tajne hasło'' | | ''Tajne hasło'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"|28.09.2025<ref name="c" /> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|054 | | bgcolor="#CCE2FF"|054 | ||
| ''Pianino'' | | ''Pianino'' | ||
| Linia 282: | Linia 283: | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|<!--30.09.2025<ref name="c" />--> | | bgcolor="#CCE2FF"|<!--30.09.2025<ref name="c" />--> | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|056 | | bgcolor="#CCE2FF"|056 | ||
| ''Śpiew Frani'' | | ''Śpiew Frani'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|057 | | bgcolor="#CCE2FF"|057 | ||
| '''' | | ''Powrót Marcela'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|058 | | bgcolor="#CCE2FF"|058 | ||
| '''' | | ''Najlepszy dowcip na świecie'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|059 | | bgcolor="#CCE2FF"|059 | ||
| '''' | | ''Zabawna Dudzia'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|060 | | bgcolor="#CCE2FF"|060 | ||
| '''' | | ''Wielkie marzenie pani Bielik'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|061 | | bgcolor="#CCE2FF"|061 | ||
| '''' | | ''Dzień przyjaźni'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|062 | | bgcolor="#CCE2FF"|062 | ||
| '''' | | ''Potwór potwór'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|063 | | bgcolor="#CCE2FF"|063 | ||
| '''' | | ''Nie ma to jak w domu'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|064 | | bgcolor="#CCE2FF"|064 | ||
| '''' | | ''Ćma'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|065 | | bgcolor="#CCE2FF"|065 | ||
| '''' | | ''Niespodziewani goście'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|066 | | bgcolor="#CCE2FF"|066 | ||
| '''' | | ''Chrypka'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|067 | | bgcolor="#CCE2FF"|067 | ||
| '''' | | ''Ulubiony kubek'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|068 | | bgcolor="#CCE2FF"|068 | ||
| '''' | | ''Nietoperz'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|069 | | bgcolor="#CCE2FF"|069 | ||
| '''' | | ''Wielka skała'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|070 | | bgcolor="#CCE2FF"|070 | ||
| '''' | | ''Idealny dzień'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|071 | | bgcolor="#CCE2FF"|071 | ||
| '''' | | ''Wichura'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|072 | | bgcolor="#CCE2FF"|072 | ||
| '''' | | ''Lato czeka'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|073 | | bgcolor="#CCE2FF"|073 | ||
| '''' | | ''Latający lis'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|074 | | bgcolor="#CCE2FF"|074 | ||
| '''' | | ''Mała pszczółka'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|075 | | bgcolor="#CCE2FF"|075 | ||
| '''' | | ''Wesele'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|076 | | bgcolor="#CCE2FF"|076 | ||
| '''' | | ''Oglądanie gwiazd'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|077 | | bgcolor="#CCE2FF"|077 | ||
| '''' | | ''Hotel dla owadów'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|078 | | bgcolor="#CCE2FF"|078 | ||
| '''' | | ''Nowy dom Odo'' | ||
|- | |||
| colspan=3 bgcolor="#70ACFF"|'''SERIA TRZECIA''' | |||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|079 | | bgcolor="#CCE2FF"|079 | ||
| '''' | | ''Pudełko zmartwień'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|080 | | bgcolor="#CCE2FF"|080 | ||
| '''' | | ''Truskawkowy zmierzch'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|081 | | bgcolor="#CCE2FF"|081 | ||
| '''' | | ''Wielki smrodek'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|082 | | bgcolor="#CCE2FF"|082 | ||
| '''' | | ''Czkawka'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|083 | | bgcolor="#CCE2FF"|083 | ||
| '''' | | ''Wymyśleni przyjaciele'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|084 | | bgcolor="#CCE2FF"|084 | ||
| '''' | | ''Na ratunek listonoszowi'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|085 | | bgcolor="#CCE2FF"|085 | ||
| '''' | | ''Ptasi chór'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|086 | | bgcolor="#CCE2FF"|086 | ||
| '''' | | ''Kuracja'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|087 | | bgcolor="#CCE2FF"|087 | ||
| '''' | | ''Niebieskie piórko'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|088 | | bgcolor="#CCE2FF"|088 | ||
| '''' | | ''Odwiedziny Marty'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|089 | | bgcolor="#CCE2FF"|089 | ||
| '''' | | ''Leśny koncert, część 1'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|090 | | bgcolor="#CCE2FF"|090 | ||
| '''' | | ''Leśny koncert, część 2'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|091 | | bgcolor="#CCE2FF"|091 | ||
| '''' | | ''Rodzinne pamiątki'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|092 | | bgcolor="#CCE2FF"|092 | ||
| '''' | | ''Na końcu tęczy'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|093 | | bgcolor="#CCE2FF"|093 | ||
| '''' | | ''Wpadka'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|094 | | bgcolor="#CCE2FF"|094 | ||
| '''' | | ''Mój bohater'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|095 | | bgcolor="#CCE2FF"|095 | ||
| '''' | | ''Zaćmienie'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|096 | | bgcolor="#CCE2FF"|096 | ||
| '''' | | ''Dzień Taty'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|097 | | bgcolor="#CCE2FF"|097 | ||
| '''' | | ''Ptasi stół'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|098 | | bgcolor="#CCE2FF"|098 | ||
| '''' | | ''Opiekunka'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|099 | | bgcolor="#CCE2FF"|099 | ||
| '''' | | ''Listonosz lunatyk'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|100 | | bgcolor="#CCE2FF"|100 | ||
| '''' | | ''Idealny prezent'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|101 | | bgcolor="#CCE2FF"|101 | ||
| '''' | | ''Pokaz ptasiej mody'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|102 | | bgcolor="#CCE2FF"|102 | ||
| '''' | | ''Puzzle'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|103 | | bgcolor="#CCE2FF"|103 | ||
| '''' | | ''Sen'' | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#CCE2FF"| | | bgcolor="#CCE2FF"| | ||
| bgcolor="#CCE2FF"|104 | | bgcolor="#CCE2FF"|104 | ||
| '''' | | ''Najlepsi przyjaciele'' | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
<references /> | <references /> | ||
== Plansza == | == Plansza == | ||
=== Seria I === | |||
<gallery mode=nolines> | <gallery mode=nolines> | ||
Odo - plansza.jpg | Odo - plansza.jpg | ||
</gallery> | |||
=== Seria II === | |||
<gallery mode=nolines> | |||
Odo - seria 2 - plansza 1.jpg | |||
Odo - seria 2 - plansza 2.jpg | |||
</gallery> | </gallery> | ||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == | ||
Wersja z 19:54, 28 wrz 2025
| Tytuł | Odo |
|---|---|
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Wielka Brytania, Polska |
| Język oryginału | angielski, polski |
| Stacja telewizyjna | MiniMini+, TVP ABC |
| Platforma streamingowa | TVP VOD |
| Lata produkcji | 2021 |
| Data premiery dubbingu | 28 września 2021 |
| Wyemitowane serie |
3 z 3 |
| Wyemitowane odcinki | 104 ze 104 |
Odo (2021) – brytyjsko-polski serial animowany.
Serial z polskim dubbingiem miał premierę 28 września 2021 roku podczas 8. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci. Regularna emisja telewizyjna rozpoczęła się 4 października 2021 roku na kanale MiniMini+. Emisja na kanale TVP ABC od 6 marca 2024 roku.
Fabuła
Odo jest małą sową, która nie chce spać w dzień. Tak jak większość ptaków budzi się o świcie. Rodzice Odo prowadzą nocny tryb życia i muszą się wyspać za dnia. Dlatego każdego ranka zaprowadzają go do leśnego obozowiska dla młodych ptaków, by spędzał czas z rówieśnikami. Choć Odo jest niewielkiego wzrostu, wcale nie czuje się mały. Rezolutny, ciekawski i ambitny, zawsze ma własne zdanie.
Źródło: MiniMini+.pl
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie CANAL+ (odc. 1-52) – STUDIO PUBLISHING
Dialogi:
Reżyseria: Beata Łuczak
Dźwięk i montaż: Jacek Kacperek
Kierownictwo produkcji: Urszula Jankowska
Udział wzięli:
- Ada Kosiorek – Dudzia
- Bruno Owsikowski – Odo
- Monika Wierzbicka – Pani Bielik
- Katarzyna Traczyńska –
- Mama Odo,
- Inspektorka Pióro
- Julia Kołakowska-Bytner
- Brygida Turowska
- Klaudiusz Kaufmann –
- Gołąb listonosz,
- Lis Jerzy
- Przemysław Wyszyński
- Janusz Wituch
- Anna Szymańczyk – Mama Dudzi
- Mikołaj Wachowski
Teksty piosenek: Jakub Kisiel i Joachim Karafka
Lektor: Maciej Orłowski
Spis odcinków
| Premiera | № | Tytuł polski |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 28.09.2021[1] 04.10.2021[2] |
001 | Jajko |
| 28.09.2021[1] 05.10.2021[2] |
002 | Kurzy Klub |
| 28.09.2021[1] 06.10.2021[2] |
003 | Inspektorka |
| 28.09.2021[1] 07.10.2021[2] |
004 | Piosenka Dudzi |
| 28.09.2021[1] 08.10.2021[2] |
005 | Jerzy |
| 28.09.2021[1] 11.10.2021[2] |
006 | Zastępca |
| 12.10.2021[2] | 007 | Leśny obóz – Film! |
| 13.10.2021[2] | 008 | Leśny mecz |
| 14.10.2021[2] | 009 | Strachy |
| 15.10.2021[2] | 010 | Latawiec |
| 18.10.2021[2] | 011 | Portret Dudzi |
| 19.10.2021[2] | 012 | Lęk przed lataniem |
| 20.10.2021[2] | 013 | Serowy księżyc |
| 26.11.2021[2] | 014 | Nie ma to jak staw |
| 29.11.2021[2] | 015 | Tajemnica znikających ciasteczek |
| 30.11.2021[2] | 016 | Nocowanko |
| 01.12.2021[2] | 017 | Wysokie progi |
| 02.12.2021[2] | 018 | Super Sowa |
| 03.12.2021[2] | 019 | W chatce |
| 06.12.2021[2] | 020 | Para nie do pary |
| 27.12.2021[2] | 021 | Gdzie jest ślimak? |
| 28.12.2021[2] | 022 | Festiwal jabłka |
| 29.12.2021[2] | 023 | Nie do śmiechu |
| 30.12.2021[2] | 024 | Na południe |
| 31.12.2021[2] | 025 | Geniusze |
| 31.12.2021[2] | 026 | Gra w figury |
| 08.02.2022[2] | 027 | Dzień pracy |
| 09.02.2022[2] | 028 | Magiczny kwiat |
| 10.02.2022[2] | 029 | Dzień rodziców |
| 11.02.2022[2] | 030 | Spadające gwiazdy |
| 14.02.2022[2] | 031 | Pech |
| 15.02.2022[2] | 032 | Kolekcja piór |
| 01.04.2022[2] | 033 | Tak i nie |
| 04.04.2022[2] | 034 | Posłuch |
| 16.05.2022[2] | 035 | Ciasto niespodzianka |
| 17.05.2022[2] | 036 | Kapsuła czasu |
| 18.05.2022[2] | 037 | Żegnaj Skoti |
| 19.05.2022[2] | 038 | Marcel |
| 20.05.2022[2] | 039 | Po burzy |
| 23.05.2022[2] | 040 | Plastikowy intruz |
| 24.05.2022[2] | 041 | Wyraź to |
| 26.05.2022[2] | 042 | Wielkie gniazdo |
| 27.05.2022[2] | 043 | Pogłoski |
| 30.05.2022[2] | 044 | Zmartwienie |
| 31.05.2022[2] | 045 | Gienek |
| 01.06.2022[2] | 046 | Wykwintna katastrofa |
| 02.06.2022[2] | 047 | Szlak wspomnień |
| 03.06.2022[2] | 048 | Superptak |
| 06.06.2022[2] | 049 | Fioletowa elita |
| 07.06.2022[2] | 050 | Różowy |
| 08.06.2022[2] | 051 | Ptasi wzrok |
| 09.06.2022[2] | 052 | Mama |
| SERIA DRUGA | ||
| 27.09.2025[3] | 053 | Tajne hasło |
| 28.09.2025[3] | 054 | Pianino |
| 055 | Kuku | |
| 056 | Śpiew Frani | |
| 057 | Powrót Marcela | |
| 058 | Najlepszy dowcip na świecie | |
| 059 | Zabawna Dudzia | |
| 060 | Wielkie marzenie pani Bielik | |
| 061 | Dzień przyjaźni | |
| 062 | Potwór potwór | |
| 063 | Nie ma to jak w domu | |
| 064 | Ćma | |
| 065 | Niespodziewani goście | |
| 066 | Chrypka | |
| 067 | Ulubiony kubek | |
| 068 | Nietoperz | |
| 069 | Wielka skała | |
| 070 | Idealny dzień | |
| 071 | Wichura | |
| 072 | Lato czeka | |
| 073 | Latający lis | |
| 074 | Mała pszczółka | |
| 075 | Wesele | |
| 076 | Oglądanie gwiazd | |
| 077 | Hotel dla owadów | |
| 078 | Nowy dom Odo | |
| SERIA TRZECIA | ||
| 079 | Pudełko zmartwień | |
| 080 | Truskawkowy zmierzch | |
| 081 | Wielki smrodek | |
| 082 | Czkawka | |
| 083 | Wymyśleni przyjaciele | |
| 084 | Na ratunek listonoszowi | |
| 085 | Ptasi chór | |
| 086 | Kuracja | |
| 087 | Niebieskie piórko | |
| 088 | Odwiedziny Marty | |
| 089 | Leśny koncert, część 1 | |
| 090 | Leśny koncert, część 2 | |
| 091 | Rodzinne pamiątki | |
| 092 | Na końcu tęczy | |
| 093 | Wpadka | |
| 094 | Mój bohater | |
| 095 | Zaćmienie | |
| 096 | Dzień Taty | |
| 097 | Ptasi stół | |
| 098 | Opiekunka | |
| 099 | Listonosz lunatyk | |
| 100 | Idealny prezent | |
| 101 | Pokaz ptasiej mody | |
| 102 | Puzzle | |
| 103 | Sen | |
| 104 | Najlepsi przyjaciele | |
- ↑ 1,0 1,1 1,2 1,3 1,4 1,5 Premiera podczas 8. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci.
- ↑ 2,00 2,01 2,02 2,03 2,04 2,05 2,06 2,07 2,08 2,09 2,10 2,11 2,12 2,13 2,14 2,15 2,16 2,17 2,18 2,19 2,20 2,21 2,22 2,23 2,24 2,25 2,26 2,27 2,28 2,29 2,30 2,31 2,32 2,33 2,34 2,35 2,36 2,37 2,38 2,39 2,40 2,41 2,42 2,43 2,44 2,45 2,46 2,47 2,48 2,49 2,50 2,51 Premiera telewizyjna w MiniMini+.
- ↑ 3,0 3,1 Premiera telewizyjna w TVP ABC. Wcześniej w 2025 roku premiera w TVP VOD (brak konkretnej daty).
Plansza
Seria I
Seria II
Linki zewnętrzne
- Odo w bazie filmpolski.pl
