Strażnicy miasta: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 21: | Linia 21: | ||
* [[Daniel Wojsa]] | * [[Daniel Wojsa]] | ||
i inni | i inni | ||
== Spis odcinków == | |||
{| style="text-align: center; width: 70%; margin: 0 auto; border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" | |||
|-style="background: #ABC;" | |||
!width="14%"|Premiera odcinka | |||
!width="6%"|N/o | |||
!width="40%"|Polski tytuł | |||
!width="40%"|Angielski tytuł | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA PIERWSZA''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"|01.05.2013 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|01 | |||
| ''Wietrzna pogoda'' | |||
| ''Stormy Weather'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|02 | |||
| '' | |||
| ''The Hot Air Balloon'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|03 | |||
| '' | |||
| ''Harry's Dangerous Mischief'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|04 | |||
| '' | |||
| ''The Mysterious Thief | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|05 | |||
| '' | |||
| ''The Missing Treasure'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|06 | |||
| '' | |||
| ''The Water Mystery'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|07 | |||
| '' | |||
| ''Calamity Crow's Unlucky Day'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|08 | |||
| '' | |||
| ''The Airplane that Disappeared'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|09 | |||
| '' | |||
| ''Tiger on the Loose'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|10 | |||
| '' | |||
| ''The Ice-Cream Stall is On Fire'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|11 | |||
| '' | |||
| ''The Train Adventure'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|12 | |||
| '' | |||
| ''The Hungry Crocodile'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|13 | |||
| '' | |||
| ''Fiona's Day Off | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|14 | |||
| '' | |||
| ''Ghost Car'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|15 | |||
| '' | |||
| ''Wacky Wayne Comes to Town | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|16 | |||
| '' | |||
| ''The Big Concert'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|17 | |||
| '' | |||
| ''Friends Forever'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|18 | |||
| '' | |||
| ''The Secret Box'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|19 | |||
| '' | |||
| ''Movie Maker'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|20 | |||
| '' | |||
| ''Cara and the Mini Circus'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|21 | |||
| '' | |||
| ''The Forgotten Birthday'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|22 | |||
| '' | |||
| ''The Race'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|23 | |||
| '' | |||
| ''Camping Troubles'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|24 | |||
| '' | |||
| ''The Treasure Map'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|25 | |||
| '' | |||
| ''The Garbage Party'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|26 | |||
| '' | |||
| ''Fisherman Fred in Troubled Waters'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
|} | |||
[[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 17:33, 1 maj 2013
Strażnicy miasta (org. Heroes of the City, 2011-2012) – szwedzki serial animowany.
Serial emitowany jest na kanałach JimJam i Polsat JimJam od 1 maja 2013 roku.
Wersja polska
Udźwiękowienie wersji polskiej: na zlecenie SDT – STUDIO SONIDO
Reżyseria i kierownictwo produkcji: Tomasz Niezgoda
Wystąpili:
- Joanna Jabłczyńska – Fiona
- Tomasz Bednarek – Paulie
- Mieczysław Morański –
- Burmistrz,
- Frankie
- Jarosław Boberek – Rufus
- Zbigniew Suszyński – Tom
- Olga Szomańska
- Anna Apostolakis
- Joanna Pach
- Adam Szyszkowski
- Piotr Warszawski
- Daniel Wojsa
i inni
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 01.05.2013 | 01 | Wietrzna pogoda | Stormy Weather |
| 02 | The Hot Air Balloon | ||
| 03 | Harry's Dangerous Mischief | ||
| 04 | The Mysterious Thief | ||
| 05 | The Missing Treasure | ||
| 06 | The Water Mystery | ||
| 07 | Calamity Crow's Unlucky Day | ||
| 08 | The Airplane that Disappeared | ||
| 09 | Tiger on the Loose | ||
| 10 | The Ice-Cream Stall is On Fire | ||
| 11 | The Train Adventure | ||
| 12 | The Hungry Crocodile | ||
| 13 | Fiona's Day Off | ||
| 14 | Ghost Car | ||
| 15 | Wacky Wayne Comes to Town | ||
| 16 | The Big Concert | ||
| 17 | Friends Forever | ||
| 18 | The Secret Box | ||
| 19 | Movie Maker | ||
| 20 | Cara and the Mini Circus | ||
| 21 | The Forgotten Birthday | ||
| 22 | The Race | ||
| 23 | Camping Troubles | ||
| 24 | The Treasure Map | ||
| 25 | The Garbage Party | ||
| 26 | Fisherman Fred in Troubled Waters | ||
