Austin i Ally: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 347: | Linia 347: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|35 | | bgcolor="#DFEEEF"|35 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '''' | | ''Tracks & Troubles'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 361: | Linia 361: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|37 | | bgcolor="#DFEEEF"|37 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| '''' | | ''Boy Songs & Badges'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
| Linia 411: | Linia 411: | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| ''Fresh Stars & Farewells'' | | ''Fresh Stars & Farewells'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|45 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Future Sounds & Festival Songs'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA TRZECIA''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|46 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Road Trips & Reunions'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|47 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|48 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Presidents & Problems'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|49 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|50 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 16:30, 5 sie 2013
Austin i Ally (ang. Austin & Ally, 2011-??) – amerykański serial komediowy dla młodzieży.
Premiera serialu w Polsce odbyła się 10 marca 2012 roku na kanale Disney Channel. Regularna emisja w Disney Channel od 28 kwietnia 2012 roku.
Fabuła
Losy dwójki przyjaciół – ekstrawertycznego muzyka i piosenkarza Austina Moona (Ross Lynch) oraz znakomitej, choć nieśmiałej kompozytorki piosenek Ally Dawson (Laura Marano). Oboje postanawiają połączyć swoje siły, aby podbić rynek muzyczny.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-682950
Wersja polska
Reżyseria: Joanna Węgrzynowska-Cybińska
Dialogi:
- Grzegorz Drojewski (odc. 1-19),
- Marta Robaczewska (odc. 20-23, 27-28)
Wystąpili:
- Jerzy Gmurzyński – Austin
- Joanna Borer
- Joanna Węgrzynowska –
- Mimi Moon (odc. 17),
- Emily (odc. 20),
- Wanda Watson (odc. 23)
- Krzysztof Gantner – Dez
- Łukasz Węgrzynowski
- Marta Ścisłowska
- Monika Węgiel – Mindy (odc. 14, 16)
- Magdalena Wasylik – Ally
- Zofia Dobrowolska – Trish
- Artur Kaczmarski – ojciec Ally
- Dariusz Odija
- Krzysztof Szczerbiński –
- Pirat Frank (odc. 4, 6, 14),
- Owen – papuga Ally (odc. 14)
- Joanna Pach
- Paweł Ciołkosz
- Kacper Nowocin
- Michał Podsiadło –
- Dallas (odc. 9, 13),
- Tommy Clarkson (odc. 30)
- Monika Pikuła – Tilly Thompson (odc. 4)
- Barbara Pigoń
- Paulina Kopańska
- Jakub Jankiewicz – Nelson
- Paweł Szczesny – Złoty Złoty (odc. 7, 19)
- Anna Sztejner –
- mama Trish (odc. 9),
- Penny Dawson (odc. 21, 28),
- gospodyni programu (odc. 23)
- Grzegorz Kwiecień –
- Billl (odc. 6, 14),
- Emilio (odc. 9),
- Miami Mack (odc. 11),
- Jimmy Starr (odc. 17-18, 20, 22, 30)
- Bartosz Martyna
- Bożena Furczyk
- Anna Gajewska –
- Demonica Dixon (odc. 8),
- Mimi Moon (odc. 25)
- Katarzyna Łaska
- Hanna Kinder-Kiss – panna Suzy (odc. 15)
- Krzysztof Cybiński –
- kurier (odc. 6),
- prezenter radiowy (odc. 10)
- Janusz Wituch –
- oficer Dunphy (odc. 10),
- Mike Moon (odc. 25)
- Marek Robaczewski – Scout (odc. 12)
- Justyna Bojczuk – Cassidy (odc. 16)
- Grzegorz Pawlak – dr Grant (odc. 17)
- Wojciech Paszkowski –
- Mike Moon (odc. 17),
- Neidermeyer (odc. 18)
- Karol Osentowski – Ethan (odc. 20)
- Cezary Kwieciński – pan Conley (odc. 21, 23)
- Bartosz Obuchowicz – Trent (odc. 21, 23)
- Karol Jankiewicz – Dex (odc. 23)
- Julia Siechowicz – Megan Simms (odc. 24-25)
- Katarzyna Kozak – pani Ingram (odc. 25)
- Adam Krylik – Jett Deely (odc. 26)
- Mateusz Narloch – Elliot (odc. 27)
- Mirosława Krajewska – pasażerka samolotu (odc. 30)
- Jacek Król – policjant (odc. 30)
- Ewa Prus – Jessie (odc. 30)
- Aleksandra Kowalicka – Emma Ross (odc. 30)
- Katarzyna Wolfke
- Mateusz Kołodziejski
- Miłogost Reczek
i inni
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o 1 | N/o 2 | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 10.03.2012 | 01 | 01 | Rockers & Writers |
| 28.04.2012 | 02 | 02 | Kangaroos & Chaos |
| 28.04.2012 | 03 | 03 | Secrets & Songbooks |
| 12.05.2012 | 04 | 05 | Bloggers & Butterflies |
| 05.05.2012 | 05 | 04 | Zaliens & Cloud Watchers |
| 02.07.2012 | 06 | 13 | Burglaries & Boobytraps |
| 19.05.2012 | 07 | 06 | Tickets & Trashbags |
| 09.06.2012 | 08 | 07 | Managers & Meatballs |
| 02.06.2012 | 09 | 08 | Club Owners & Quinceaneras |
| 27.07.2012 | 10 | 11 | Songwriting & Starfish |
| 04.09.2012 | 11 | 09 | Deejays & Demos |
| 20.10.2012 | 12 | 15 | Filmmaking & Fear Breaking |
| 06.10.2012 | 13 | 10 | World Records & Work Wreckers |
| 13.10.2012 | 14 | 14 | myTAB & My Pet |
| 30.06.2012 | 15 | 12 | Soups & Stars |
| 13.01.2013 | 16 | 18 | Diners & Daters |
| 17.12.2012 | 17 | 17 | Successes & Setbacks |
| 02.03.2013 | 18 | 19 | Albums & Auditions |
| ??.11.2012 | 19 | 16 | Everglades & Allygators |
| SERIA DRUGA | |||
| 13.04.2013 | 20 | 20 | Costumes & Courage |
| 13.04.2013 | 21 | 21 | Backups & Breakups |
| 25.05.2013 | 22 | 26 | Ferris Wheels & Funky Breath |
| 11.05.2013 | 23 | 25 | Crybabies & Cologne |
| 20.04.2013 | 24 | 22 | Magazines & Made-Up Stuff |
| 04.05.2013 | 25 | 24 | Parents & Punishments |
| 20.07.2013 | 26 | 27 | Girlfriends & Girl Friends |
| 27.07.2013 | 27 | 28 | Campers & Complication |
| 03.08.2013 | 28 | 29 | Chapters & Choices |
| 29 | Shut-Ins & Situations | ||
| 27.04.2013 | 30 | 23 | Big Dreams & Big Apples |
| 31 | Couples & Careers | ||
| 32 | Spas & Spices | ||
| 33 | Solos & Stray Kitties | ||
| 34 | Beach Bums & Bling | ||
| 35 | Tracks & Troubles | ||
| 36 | Freaky Friday & Fiction | ||
| 37 | Boy Songs & Badges | ||
| 38 | Viral Videos & Very Bad Dancing | ||
| 39 | Tunes & Trials | ||
| 40 | Sports & Sprains | ||
| 41 | Moon Week & Mentors | ||
| 42 | Family & Feuds | ||
| 43 | ' | ||
| 44 | Fresh Stars & Farewells | ||
| 45 | Future Sounds & Festival Songs | ||
| SERIA TRZECIA | |||
| 46 | Road Trips & Reunions | ||
| 47 | ' | ||
| 48 | Presidents & Problems | ||
| 49 | ' | ||
| 50 | ' | ||
Legenda
- N/o 1 – numer odcinka według kolejności produkcji
- N/o 2 – numer odcinka według kolejności emisyjnej
Linki zewnętrzne
- Austin i Ally w polskiej Wikipedii
