Mixele: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 101: | Linia 101: | ||
| ''Żarówka'' | | ''Żarówka'' | ||
| ''Changing a Light Bulb'' | | ''Changing a Light Bulb'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|10 | |||
| ''Głazówka'' | |||
| ''[brak tytułu]'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 21:39, 9 kwi 2014
Mixele (ang. Mixels) – krótkometrażowy amerykański serial animowany produkcji Cartoon Network oraz LEGO.
Premiera serialu w Polsce odbyła się 3 lutego 2014 r. o godz. 17:40 w Cartoon Network.
Fabuła
Oglądaj Mixele na Cartoon Network i zobacz, jak psotne postacie łączą się dzięki tajemniczym obiektom zwanym Cubitami. Kiedy Cubita dotkną jednocześnie dwa Mixele przedmiot ten przybiera olbrzymią i dziwaczną formę, która łączy Mixele w niesamowity i prześmieszny sposób. Nie przegap Mixeli na Cartoon Network!
Opis pochodzi ze strony: http://www.cartoonnetwork.pl/show/mixele
Wersja polska
Wystąpili:
- Waldemar Barwiński – Vulk
- Aleksander Mikołajczak – Zaptor
- Łukasz Lewandowski –
- Saismo,
- Flain
- Tomasz Bednarek – Nixel
- Janusz Wituch – elektroid #1
- Cezary Kwieciński – elektroid #2
- Krzysztof Cybiński – Shuff
- Tomasz Błasiak
- Grzegorz Drojewski
- Jarosław Boberek
i inni
Lektor: Daniel Załuski
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 03.02.2014 | 01 | Kokojabłko | Coconapple |
| 10.02.2014 | 02 | Prysznic z gorącą lawą | Hot Lava Shower |
| 17.02.2014 | 03 | Makarociacho | Cookironi |
| 24.02.2014 | 04 | Electrorock | Electrock |
| 03.03.2014 | 05 | Nixele | Nixels |
| 10.03.2014 | 06 | Studzienka | Pothole |
| 17.03.2014 | 07 | Nieudany miks | Murp |
| 24.03.2014 | 08 | Listonosz | Mailman |
| 09 | Żarówka | Changing a Light Bulb | |
| 10 | Głazówka | [brak tytułu] | |
