Dziewczyna poznaje świat: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Z list płac od Ewy Krawczyk z SDI Media. |
m uzupełnienie |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Dziewczyna poznaje świat''' (ang. ''Girl Meets World'', 2014-??) – amerykański serial komediowy będący spin-offem serialu Disney'a ''Chłopiec poznaje świat''. | '''Dziewczyna poznaje świat''' (ang. ''Girl Meets World'', 2014-??) – amerykański serial komediowy będący spin-offem serialu Disney'a ''Chłopiec poznaje świat''. | ||
Serial | Serial emitowany w Polsce po raz pierwszy na kanale [[Disney Channel]] 22 października [[2014]] roku (zapowiedź serialu), regularna emisja rozpoczęła się 22 listopada 2014 roku. | ||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
| Linia 28: | Linia 28: | ||
'''Lektor''': [[Artur Kaczmarski]] | '''Lektor''': [[Artur Kaczmarski]] | ||
== Spis odcinków == | |||
{| style="text-align: center; width: 50%; margin: 0 auto; border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" | |||
|-style="background: #ABC;" | |||
!width="20%"|Premiera odcinka | |||
!width="11%"|N/o 1 | |||
!width="11%"|N/o 2 | |||
!width="58%"|Angielski tytuł | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA PIERWSZA''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 22.10.2014 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|01 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"|01 | |||
| ''Girl Meets World'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 22.11.2014 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|02 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"|02 | |||
| ''Girl Meets Boy'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|03 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Girl Meets the Truth'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|04 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Girl Meets Sneak Attack'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|05 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Girl Meets Brother'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|06 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Girl Meets Father'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|07 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Girl Meets Crazy Hat'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|08 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Girl Meets World: Of Terror'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|09 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Girl Meets Friendship'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|10 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|11 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Girl Meets Popular'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|12 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Girl Meets Maya’s Mother'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|13 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|14 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Girl Meets 1961'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|15 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|16 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Girl Meets Flaws'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|17 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Girl Meets the Forgotten'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|18 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Girl Meets Smackle'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|19 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|20 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|21 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|22 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|23 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|24 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|25 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|26 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|27 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|28 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|29 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|30 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|} | |||
[[Kategoria:Seriale fabularne dla dzieci i młodzieży]] | [[Kategoria:Seriale fabularne dla dzieci i młodzieży]] | ||
Wersja z 11:01, 22 lis 2014
Dziewczyna poznaje świat (ang. Girl Meets World, 2014-??) – amerykański serial komediowy będący spin-offem serialu Disney'a Chłopiec poznaje świat.
Serial emitowany w Polsce po raz pierwszy na kanale Disney Channel 22 października 2014 roku (zapowiedź serialu), regularna emisja rozpoczęła się 22 listopada 2014 roku.
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Artur Kaczmarski
Tekst polski: Olga Świerk
Koordynacja produkcji: Ewa Krawczyk
Wystąpili:
- Natalia Jankiewicz – Riley Matthews
- Waldemar Barwiński – Cory Matthews
- Paulina Komenda – Maya Hart
- Karol Osentowski – Lucas Friar
- Ryszard Dziduch – Auggie Matthews
- Monika Węgiel – Topanga Matthews
- Marek Moryc – Farkle
- Julia Kołakowska – Katy Hart
- Zofia Modej – Ava Morgan Stern
- Elżbieta Gaertner – pani Sworski
- Mieczysław Morański – Harrison Montgomery
- Anna Szymańczyk – Crazy Hat
- Artur Pontek – Minkus
- Marta Dylewska – Missy
- Joanna Pach-Żbikowska – panna Kosal
- Matylda Kaczmarska – Smackle
i inni
Lektor: Artur Kaczmarski
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o 1 | N/o 2 | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 22.10.2014 | 01 | 01 | Girl Meets World |
| 22.11.2014 | 02 | 02 | Girl Meets Boy |
| 03 | Girl Meets the Truth | ||
| 04 | Girl Meets Sneak Attack | ||
| 05 | Girl Meets Brother | ||
| 06 | Girl Meets Father | ||
| 07 | Girl Meets Crazy Hat | ||
| 08 | Girl Meets World: Of Terror | ||
| 09 | Girl Meets Friendship | ||
| 10 | ' | ||
| 11 | Girl Meets Popular | ||
| 12 | Girl Meets Maya’s Mother | ||
| 13 | ' | ||
| 14 | Girl Meets 1961 | ||
| 15 | ' | ||
| 16 | Girl Meets Flaws | ||
| 17 | Girl Meets the Forgotten | ||
| 18 | Girl Meets Smackle | ||
| 19 | ' | ||
| 20 | ' | ||
| 21 | ' | ||
| SERIA DRUGA | |||
| 22 | ' | ||
| 23 | ' | ||
| 24 | ' | ||
| 25 | ' | ||
| 26 | ' | ||
| 27 | ' | ||
| 28 | ' | ||
| 29 | ' | ||
| 30 | ' | ||
