Kosmoloty: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
| Linia 12: | Linia 12: | ||
'''Reżyseria i dźwięk''': [[Elżbieta Mikuś]]<br /> | '''Reżyseria i dźwięk''': [[Elżbieta Mikuś]]<br /> | ||
'''Tłumaczenie i dialogi''': | '''Tłumaczenie i dialogi''': | ||
* [[Karolina Kowalska|Karolina Anna Kowalska]] <small>(odc. 1-7, 12-18, 23- | * [[Karolina Kowalska|Karolina Anna Kowalska]] <small>(odc. 1-7, 12-18, 23-26)</small>, | ||
* [[Anna Hausner]] <small>(odc. 8-11, 19-22)</small> | * [[Anna Hausner]] <small>(odc. 8-11, 19-22, 27)</small> | ||
'''Montaż''': [[Jan Graboś]]<br /> | '''Montaż''': [[Jan Graboś]]<br /> | ||
'''Kierownictwo produkcji''': [[Agnieszka Kołodziejczyk]]<br /> | '''Kierownictwo produkcji''': [[Agnieszka Kołodziejczyk]]<br /> | ||
| Linia 33: | Linia 33: | ||
* [[Waldemar Barwiński]] | * [[Waldemar Barwiński]] | ||
* [[Paulina Raczyło]] | * [[Paulina Raczyło]] | ||
* [[Agnieszka Mrozińska-Jaszczuk|Agnieszka Mrozińska]] | |||
i inni | i inni | ||
| Linia 225: | Linia 226: | ||
| ''Trzy kosmoloty i robot'' | | ''Trzy kosmoloty i robot'' | ||
| ''Three Racers and a Robot'' | | ''Three Racers and a Robot'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 03.02.2015 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|26 | |||
| ''Sonda Bezkres'' | |||
| ''Above and Beyond'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 04.02.2015 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|27 | |||
| ''Gwiezdne znaki'' | |||
| ''Star Signs'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|28 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|29 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|30 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|31 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|32 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|33 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|34 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|35 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|36 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|37 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|38 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|39 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|40 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|41 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|42 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|43 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|44 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|45 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|46 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|47 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|48 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|49 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|50 | ||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|51 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|52 | |||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
Wersja z 19:53, 4 lut 2015
Kosmoloty (ang. Space Racers, 2014) – amerykański serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale MiniMini+ od 1 października 2014 roku.
Fabuła
Przygody elitarnej grupy sympatycznych Kosmolotów – statków kosmicznych do zadań specjalnych. Każdy z nich ma wyjątkowe umiejętności: Orła, dowódcę Kosmolotów, cechuje zwinność i niezrównana prędkość, Jastrząb jest bardzo silny i ma fotograficzną pamięć, Jaskółka to mózg całej grupy, Sikorka jest najdzielniejsza ze wszystkich, a Kruk łączy w sobie spryt z ambicją. Orzeł i jego drużyna są kadetami i dopiero poznają przestrzeń kosmiczną – muszą nauczyć się wielu ważnych rzeczy, dowiedzieć się, co to takiego stratosfera i czym jest orbita ziemska. Kosmoloty przeżywają zapierające dech w piersiach przygody, a przy okazji oddają się zabawom i figlom, które są możliwe tylko w kosmosie.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1202265
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie platformy nc+ – MASTER FILM
Reżyseria i dźwięk: Elżbieta Mikuś
Tłumaczenie i dialogi:
- Karolina Anna Kowalska (odc. 1-7, 12-18, 23-26),
- Anna Hausner (odc. 8-11, 19-22, 27)
Montaż: Jan Graboś
Kierownictwo produkcji: Agnieszka Kołodziejczyk
Tekst piosenki: Andrzej Brzeski
Kierownictwo muzyczne: Piotr Gogol
Wystąpili:
- Joanna Pach-Żbikowska – Jaskółka
- Józef Pawłowski – Orzeł
- Mateusz Lewandowski – Jastrząb
- Beata Wyrąbkiewicz – Sikorka
- Monika Pikuła – Ava
- Piotr Bajtlik – Kruk
- Grzegorz Pawlak – pan Gołąb
- Michał Konarski – dyrektor Żuraw
- Aleksander Mikołajczak
- Elżbieta Kijowska
- Jolanta Wołłejko
- Miłogost Reczek – kapitan Kosmos (odc. 1)
- Waldemar Barwiński
- Paulina Raczyło
- Agnieszka Mrozińska
i inni
Śpiewali: Michał Rudaś i Magdalena Tul
Lektor: Paweł Bukrewicz
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 01.10.2014 | 01 | Gdzie jesteśmy? | Where Are We? |
| 02.10.2014 | 02 | Wyścig w kanionach Marsa | Mars Canyon Race |
| 01.10.2014 | 03 | Całkowite zaćmienie | Total Eclipse |
| 05.10.2014 | 04 | Biwak na Tytanie | Titanic Trip |
| 05.10.2014 | 05 | Lodowe zamówienie | (N)Ice Work if You Can Get It |
| 06.10.2014 | 06 | As reporterów | Ace Space Reporter |
| 07.10.2014 | 07 | Piąte koło u wozu | Three’s a Crowd |
| 08.10.2014 | 08 | Lecieć z wiatrem | Careering Off Course |
| 09.10.2014 | 09 | Być jak orzeł | Fly Like an Eagle |
| 10.10.2014 | 10 | W oku cyklonu | Space Racer Storm Chaser |
| 12.10.2014 | 11 | Wielkie porządki | A Simple Re-Quest |
| 12.10.2014 | 12 | Tajemnica mapy Marsa | Mars Map Mystery |
| 13.10.2014 | 13 | Uziemieni | Grounded |
| 14.10.2014 | 14 | Satelita Sikorka | Satellite Starling |
| 15.10.2014 | 15 | Wybory | Election! |
| 16.10.2014 | 16 | Posąg Sępa | Vulture’s Statue |
| 17.10.2014 | 17 | Ogród na Marsie | Dome Grown |
| 19.10.2014 | 18 | Awaria komunikacji | Communication Breakdown |
| 19.10.2014 | 19 | Platynowa asteroida | Asteroids, Platinum Edition |
| 20.10.2014 | 20 | Dzień Jastrzębia | Hawk’s Day |
| 21.10.2014 | 21 | Punkt równowagi | The Sweet Spot |
| 22.10.2014 | 22 | Uśpiony wulkan | Vulture’s Volcano |
| 23.10.2014 | 23 | Sikorka poznaje księżyc | Starling Discovers the Moon |
| 24.10.2014 | 24 | Awaria na księżycu | Lunar Base Blackout |
| 26.10.2014 | 25 | Trzy kosmoloty i robot | Three Racers and a Robot |
| 03.02.2015 | 26 | Sonda Bezkres | Above and Beyond |
| 04.02.2015 | 27 | Gwiezdne znaki | Star Signs |
| 28 | ' | ' | |
| 29 | ' | ' | |
| 30 | ' | ' | |
| 31 | ' | ' | |
| 32 | ' | ' | |
| 33 | ' | ' | |
| 34 | ' | ' | |
| 35 | ' | ' | |
| 36 | ' | ' | |
| 37 | ' | ' | |
| 38 | ' | ' | |
| 39 | ' | ' | |
| 40 | ' | ' | |
| 41 | ' | ' | |
| 42 | ' | ' | |
| 43 | ' | ' | |
| 44 | ' | ' | |
| 45 | ' | ' | |
| 46 | ' | ' | |
| 47 | ' | ' | |
| 48 | ' | ' | |
| 49 | ' | ' | |
| 50 | ' | ' | |
| 51 | ' | ' | |
| 52 | ' | ' | |
