Zeke i Luther: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m uzupełnienie |
|||
| Linia 30: | Linia 30: | ||
* [[Maciej Walentek]] | * [[Maciej Walentek]] | ||
i inni | i inni | ||
'''Lektor''': [[Ireneusz Załóg]] | |||
=== Seria druga === | === Seria druga === | ||
| Linia 49: | Linia 51: | ||
* [[Bartosz Martyna]] | * [[Bartosz Martyna]] | ||
i inni | i inni | ||
'''Lektor''': [[Artur Kaczmarski]] | |||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
| Linia 224: | Linia 228: | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|23 | | bgcolor="#DFEEEF"|23 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Luther Unleashed'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|24 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Plunk Hunting'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|25 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| ''Tall Stack of Waffles'' | | ''Tall Stack of Waffles'' | ||
| Linia 230: | Linia 248: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|26 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"| | ||
| ''Airheads'' | | ''Airheads'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|27 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|28 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Old Nasty'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|29 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Double Crush'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|30 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Kojo’s BFF'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|31 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''One Strange Night'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|32 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|33 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|34 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Crouching Zeke, Dancing Luther'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|35 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Luther Waffles: Skate Cop'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|36 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Board in Class'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|37 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Rocket Men'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|38 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Treasure'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|39 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|40 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|41 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|42 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|43 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Super Shredder (FKA The Skatin’ Cowboy)'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|44 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|45 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Untitled Sponsor'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|46 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''The Bro List'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|47 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Bro-ho-ho'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|48 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| rowspan=2|''Luther Waffles and the Skateboard of Doom'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|49 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 20:33, 17 lip 2010
Zeke i Luther (org. Zeke and Luther, 2009-??) – serial telewizyjny produkcji amerykańskiej, który w Polsce emitowany jest na kanale Disney XD od 19 września 2009 roku.
Wersja polska
Seria pierwsza
Opracowanie wersji polskiej: IZ-Text
Reżyseria: Dariusz Stach
Dźwięk i montaż: Iwo Dowsilas
Tłumaczenie i dialogi:
- Anna Hajduk (odc. 1-13, 17-21),
- Anna Izdebska (odc. 14-16)
Wystąpili:
- Piotr Polak – Zeke
- Krzysztof Korzeniowski – Luther
- Anita Sajnóg –
- Ginger,
- Olivia Masterson
- Konrad Ignatowski –
- Kojo,
- Krzykacz Johnson
- Magdalena Korczyńska –
- Kenny Coffey,
- Lisa,
- Śmierdziuch
- Artur Święs – Donut Don
- Dariusz Stach –
- Sid (odc. 8),
- Ozzy
- Ireneusz Załóg
- Izabella Malik
- Maciej Walentek
i inni
Lektor: Ireneusz Załóg
Seria druga
Wersja polska: SDI Media Polska
Reżyseria: Łukasz Lewandowski
Dialogi: Maciej Wysocki
Wystąpili:
- Michał Podsiadło – Zeke
- Paweł Ciołkosz – Luther
- Adam Pluciński – Kojo
- Justyna Bojczuk – Ginger
- Łukasz Lewandowski – Ozzie
- Wojciech Paszkowski – Dale Davis
- Mateusz Narloch – Kirby Cheddar
- Barbara Zielińska – pielęgniarka (odc. 22)
- Leszek Zduń – Monty (odc. 22)
- Grzegorz Kwiecień
- Mieczysław Morański
- Bartosz Martyna
i inni
Lektor: Artur Kaczmarski
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o 1 | N/o 2 | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 03.10.2009 | 01 | 03 | Pilot |
| 07.11.2009 | 02 | 07 | Luck Be a Rodent Tonight |
| 28.11.2009 | 03 | 10 | Road Trip |
| 21.10.2009 | 04 | 04 | Cape Fear |
| 19.09.2009 | 05 | 02 | Donut Jockey |
| 21.11.2009 | 06 | 09 | Summer School |
| 02.01.2010 | 07 | 12 | Luther Leads |
| 19.09.2009 | 08 | 01 | Bros Go Pro |
| 14.11.2009 | 09 | 08 | Cup Stacking |
| 31.10.2009 | 10 | 06 | Crash and Learn |
| 26.12.2009 | 11 | 11 | Haunted Board |
| 24.10.2009 | 12 | 05 | Skate Camp |
| 09.01.2010 | 13 | 13 | Soul Bucket |
| 16.01.2010 | 14 | 14 | Not My Sister’s Keeper |
| 23.01.2010 | 15 | 15 | Rollerdorks |
| 30.01.2010 | 16 | 16 | Crash Dummies |
| 06.03.2009 | 17 | 17 | Adventure Boy |
| 07.03.2009 | 18 | 18 | I, Skatebot |
| 20.03.2010 | 19 | 20 | Law and Boarder |
| 13.03.2010 | 20 | 19 | A Very Hairy Problem |
| 27.03.2010 | 21 | 21 | Skate Squad |
| SERIA DRUGA | |||
| 17.07.2010 | 22 | 22 | Zeke Jumps the Shark |
| 23 | Luther Unleashed | ||
| 24 | Plunk Hunting | ||
| 25 | Tall Stack of Waffles | ||
| 26 | Airheads | ||
| 27 | |||
| 28 | Old Nasty | ||
| 29 | Double Crush | ||
| 30 | Kojo’s BFF | ||
| 31 | One Strange Night | ||
| 32 | |||
| 33 | |||
| 34 | Crouching Zeke, Dancing Luther | ||
| 35 | Luther Waffles: Skate Cop | ||
| 36 | Board in Class | ||
| 37 | Rocket Men | ||
| 38 | Treasure | ||
| 39 | |||
| 40 | |||
| 41 | |||
| 42 | |||
| 43 | Super Shredder (FKA The Skatin’ Cowboy) | ||
| 44 | |||
| 45 | Untitled Sponsor | ||
| 46 | The Bro List | ||
| 47 | Bro-ho-ho | ||
| 48 | Luther Waffles and the Skateboard of Doom | ||
| 49 | |||
| TELEDYSK | |||
| 10.11.2009 | S1 | S1 | U Can’t Touch This |
Legenda
- N/o 1 – numer odcinka według produkcji.
- N/o 2 – numer odcinka według emisji w Disney XD.
Linki zewnętrzne
- Zeke i Luther w bazie filmweb.pl
- Zeke i Luther w polskiej Wikipedii
