Dziewczyna poznaje świat: Różnice pomiędzy wersjami

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Marti (dyskusja | edycje)
Marti (dyskusja | edycje)
Linia 35: Linia 35:
** '''panna Kosal''',
** '''panna Kosal''',
** '''Allison''' <small>(odc. 6)</small>
** '''Allison''' <small>(odc. 6)</small>
* [[Matylda Kaczmarska]] – '''Isadora Smackle''' <small>(odc. 18)</small>
* [[Matylda Kaczmarska]] – '''Isadora Smackle''' <small>(odc. 10, 18)</small>
* [[Jan Kulczycki]] – '''oficer Cooper''' <small>(odc. 7)</small>
* [[Jan Kulczycki]] – '''oficer Cooper''' <small>(odc. 7)</small>
* [[Miłogost Reczek]] – '''trener Gleason''' <small>(odc. 8)</small>
* [[Miłogost Reczek]] – '''trener Gleason''' <small>(odc. 8)</small>
* [[Anna Gajewska]] – '''Jane Lynch''' <small>(odc. 10)</small>
* [[Beata Wyrąbkiewicz]] – '''Judy''' <small>(odc. 10)</small>
* [[Miłosz Konkel]] – '''Sheldon''' <small>(odc. 10)</small>
* [[Mateusz Narloch]] – '''Billy Ross''' <small>(odc. 16)</small>
* [[Mateusz Narloch]] – '''Billy Ross''' <small>(odc. 16)</small>
* [[Jarosław Boberek]] – '''wożny Harvey ’Harley’ Keiner''' <small>(odc. 16-17)</small>
* [[Jarosław Boberek]] – '''wożny Harvey ’Harley’ Keiner''' <small>(odc. 16-17)</small>
Linia 124: Linia 127:
| colspan=4 |
| colspan=4 |
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.06.2015
| bgcolor="#DFEEEF"|10
| bgcolor="#DFEEEF"|10
| bgcolor="#DCD0FF"|
| bgcolor="#DCD0FF"|16
| ''Girl Meets Farkle’s Choice''
| ''Girl Meets Farkle’s Choice''
|-
|-
Linia 197: Linia 200:
| bgcolor="#DFEEEF"|20
| bgcolor="#DFEEEF"|20
| bgcolor="#DCD0FF"|
| bgcolor="#DCD0FF"|
| ''''
| ''Girl Meets First Date''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
Linia 215: Linia 218:
| bgcolor="#DFEEEF"|22
| bgcolor="#DFEEEF"|22
| bgcolor="#DCD0FF"|
| bgcolor="#DCD0FF"|
| ''''
| ''Girl Meets Gravity''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
Linia 222: Linia 225:
| bgcolor="#DFEEEF"|23
| bgcolor="#DFEEEF"|23
| bgcolor="#DCD0FF"|
| bgcolor="#DCD0FF"|
| ''''
| ''Girl Meets the Secret of Life''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
Linia 229: Linia 232:
| bgcolor="#DFEEEF"|24
| bgcolor="#DFEEEF"|24
| bgcolor="#DCD0FF"|
| bgcolor="#DCD0FF"|
| ''''
| ''Girl Meets Pluto''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
Linia 236: Linia 239:
| bgcolor="#DFEEEF"|25
| bgcolor="#DFEEEF"|25
| bgcolor="#DCD0FF"|
| bgcolor="#DCD0FF"|
| ''''
| ''Girl Meets Mr. Squirrels''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
Linia 243: Linia 246:
| bgcolor="#DFEEEF"|26
| bgcolor="#DFEEEF"|26
| bgcolor="#DCD0FF"|
| bgcolor="#DCD0FF"|
| ''''
| ''Girl Meets the Tell-Tale-Tot''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
Linia 257: Linia 260:
| bgcolor="#DFEEEF"|28
| bgcolor="#DFEEEF"|28
| bgcolor="#DCD0FF"|
| bgcolor="#DCD0FF"|
| ''''
| ''Girl Meets What the What''
|-
|-
| colspan=4 |
| colspan=4 |
Linia 263: Linia 266:
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|29
| bgcolor="#DFEEEF"|29
| bgcolor="#DCD0FF"|
| ''Girl Meets the New World''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|30
| bgcolor="#DCD0FF"|
| ''Girl Meets Hurricane''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|31
| bgcolor="#DCD0FF"|
| bgcolor="#DCD0FF"|
| ''''
| ''''
Linia 269: Linia 286:
|-
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEFFF"|  
| bgcolor="#DFEEEF"|30
| bgcolor="#DFEEEF"|32
| bgcolor="#DCD0FF"|
| ''Girl Meets Rules''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|33
| bgcolor="#DCD0FF"|
| ''Girl Meets the New Teacher''
|-
| colspan=4 |
|-
| bgcolor="#DFEFFF"|
| bgcolor="#DFEEEF"|34
| bgcolor="#DCD0FF"|
| bgcolor="#DCD0FF"|
| ''''
| ''''

Wersja z 10:39, 6 cze 2015

Dziewczyna poznaje świat (ang. Girl Meets World, 2014-??) – amerykański serial komediowy będący spin-offem serialu Disney'a Chłopiec poznaje świat.

Serial emitowany w Polsce po raz pierwszy 22 października 2014 roku (zapowiedź serialu) na kanale Disney Channel, regularna emisja rozpoczęła się 22 listopada 2014 roku.

Fabuła

Minęło kilkanaście lat od chwili, kiedy Cory Matthews (Ben Savage) i Topanga (Danielle Fishel) wzięli ślub. Obecnie mają dwójkę dzieci, a ich nastoletnia córka Riley Matthews (Rowan Blanchard) jest uczennicą gimnazjum. Dziewczyna ma najlepszą przyjaciółkę Mayę (Sabrina Carpenter), która jest od niej znacznie bardziej przebojowa. Z kolei Cory jest nauczycielem historii w szkole, w której uczy się jego córka. Riley na co dzień boryka się z podobnymi problemami jak jej rodzice, kiedy byli młodzi. Życie wydaje się jej strasznie skomplikowane, ale z pomocą rodziny i przyjaciół próbuje odnaleźć swoje miejsce w świecie. Produkcja jest kontynuacją serialu "Chłopiec poznaje świat".

Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1213652

Wersja polska

Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Artur Kaczmarski
Tekst polski:

Koordynacja produkcji: Ewa Krawczyk
Wystąpili:

i inni

Lektor: Artur Kaczmarski

Spis odcinków

Premiera odcinka N/o 1 N/o 2 Angielski tytuł
SERIA PIERWSZA
22.10.2014 01 01 Girl Meets World
22.11.2014 02 02 Girl Meets Boy
13.12.2014 03 05 Girl Meets the Truth
29.11.2014 04 03 Girl Meets Sneak Attack
25.04.2015 05 15 Girl Meets Brother
06.12.2014 06 04 Girl Meets Father
14.02.2015 07 09 Girl Meets Crazy Hat
28.02.2015 08 11 Girl Meets World: Of Terror
09 Girl Meets Friendship
06.06.2015 10 16 Girl Meets Farkle’s Choice
20.12.2014 11 06 Girl Meets Popular
27.12.2014 12 07 Girl Meets Maya’s Mother
14.03.2015 13 12 Girl Meets Home for the Holidays
07.02.2015 14 08 Girl Meets 1961
15 Girl Meets Game Night
18.04.2015 16 14 Girl Meets Flaws
11.04.2015 17 13 Girl Meets the Forgotten
21.02.2015 18 10 Girl Meets Smackle
19 '
20 Girl Meets First Date
21 Girl Meets Master Plan
SERIA DRUGA
22 Girl Meets Gravity
23 Girl Meets the Secret of Life
24 Girl Meets Pluto
25 Girl Meets Mr. Squirrels
26 Girl Meets the Tell-Tale-Tot
27 '
28 Girl Meets What the What
29 Girl Meets the New World
30 Girl Meets Hurricane
31 '
32 Girl Meets Rules
33 Girl Meets the New Teacher
34 '