Mini ninja: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 29: | Linia 29: | ||
'''oraz''': | '''oraz''': | ||
* [[Joanna Węgrzynowska]] | * [[Joanna Węgrzynowska]] | ||
* [[Krzysztof Cybiński]] | * [[Krzysztof Cybiński]] | ||
* [[Bernard Lewandowski]] | * [[Bernard Lewandowski]] – '''Najima''' | ||
i inni | i inni | ||
| Linia 146: | Linia 146: | ||
| ''Poszukiwania Dakko'' | | ''Poszukiwania Dakko'' | ||
| ''Desperately seeking Dakko'' | | ''Desperately seeking Dakko'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 06.07.2015 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|11 | |||
| ''Kitsune ucieka'' | |||
| ''Kitsune runs away'' | |||
|- | |||
| ''Życzenia na wietrze'' | |||
| ''Wishes in the wind'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|12 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|13 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|14 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|15 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|16 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|17 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|18 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|19 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|20 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|21 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|22 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|23 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|24 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|25 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 16:34, 6 lip 2015
Mini ninja (fr. Mini Ninjas, 2015) – francuski serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Disney XD od 18 maja 2015 roku.
Fabuła
Przygody nowej generacji ninja, którzy walczą o uwolnienie niewinnych zwierząt zaczarowanych przez czarnoksiężnika Ashida w postacie przerażających samurajów. Adaptacja gry wideo Mini Ninjas powstałej w Io Interactive.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1317653
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Artur Kaczmarski
Dialogi: Marta Robaczewska
Wystąpili:
- Dominika Kluźniak – Hiro
- Artur Pontek – Futo
- Julia Kołakowska – Shoko
- Barbara Garstka – Suzume
- Włodzimierz Press – mistrz ninja
- Paweł Galia – Ashida
- Klaudiusz Kaufmann –
- Kitsune,
- Tora
- Sara Lewandowska – Kunochi
- Maciej Falana – Shun
- Krzysztof Szczerbiński – Chief Sprite
- Wojciech Żołądkowicz – Nakata
- Aleksandra Kowalicka – Aika
oraz:
i inni
Lektor tytułu: Artur Kaczmarski
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 18.05.2015 | 01 | Wyjątkowy | Unique |
| Kwiat fugusashi | Fugusashi blossom | ||
| 19.05.2015 | 02 | Rybka zwana Hiro | A fish named Hiro |
| Dobutsu-Sama | Dobutsu-Sama | ||
| 20.05.2015 | 03 | Zwój | The scroll |
| Murikabin | The Murikabin | ||
| 21.05.2015 | 04 | Bamboom | Bamboom |
| Pandakuji | Pandakuji | ||
| 22.05.2015 | 05 | Zbroja Kuro Zawy | The armor of Kuro Zawa |
| Zabawy z piłką | Be game or be lame | ||
| 25.05.2015 | 06 | Najmocniejsza trzcina | The strongest reed |
| Hiro żaba | Hiro the frog | ||
| 26.05.2015 | 07 | Przygoda na statku | Odyssey of the Ninja Craft |
| Ninja z laboratorium | Laboratory ninja | ||
| 27.05.2015 | 08 | Ryż dla ptaków | Rice is for the birds |
| Ninja kontra złodzieje | Ninjas vs thieves | ||
| 28.05.2015 | 09 | Samuraj zachodzącego słońca | The Samourai of the setting sun |
| Mistrz zaginął | Missing master | ||
| 29.05.2015 | 10 | Czas stop | Time lock |
| Poszukiwania Dakko | Desperately seeking Dakko | ||
| 06.07.2015 | 11 | Kitsune ucieka | Kitsune runs away |
| Życzenia na wietrze | Wishes in the wind | ||
| 12 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 13 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 14 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 15 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 16 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 17 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 18 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 19 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 20 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 21 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 22 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 23 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 24 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 25 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
