Inwazja Kórlików: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 39: | Linia 39: | ||
* [[Janusz Wituch]] | * [[Janusz Wituch]] | ||
* [[Maciej Falana]] | * [[Maciej Falana]] | ||
* [[Paweł Ciołkosz]] | |||
* [[Marta Dylewska]] | |||
* [[Małgorzata Boratyńska]] | |||
i inni | i inni | ||
| Linia 546: | Linia 549: | ||
| ''Ekipa'' | | ''Ekipa'' | ||
| ''Rabbid Associates'' | | ''Rabbid Associates'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| 17.08.2015 | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|35 | |||
| ''Udomowione'' | |||
| ''Rabbid Home'' | |||
|- | |||
| ''Toster'' | |||
| ''Rabbid Toast'' | |||
|- | |||
| ''Siła głosu'' | |||
| ''Voiceless Rabbid'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|36 | |||
| '''' | |||
| ''Rabbid Rocket for Grandma'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Being Rabbid – Part 2'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Appallo 11'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|37 | |||
| '''' | |||
| ''Rabbid Invaders'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Mother Rabbid'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Rabbid Babysitting'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|38 | |||
| '''' | |||
| ''An Intruder Among the Rabbids'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Buddy Rabbids'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Rabbid Stage Coach'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|39 | |||
| '''' | |||
| ''Sulky Rabbid'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Love-Struck Rabbid'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| '''' | |||
| ''Moonless Rabbids'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 16:34, 17 sie 2015
Inwazja Kórlików (ang. Rabbids Invasion, 2013-??) – amerykańsko-francuski serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Nickelodeon Polska od 30 grudnia 2013 roku oraz na kanale Nickelodeon HD od 20 stycznia 2014.
Fabuła
Przygody przybyłych z kosmosu stworzeń, które przypominają króliki. Niezwykłe istoty pragną podbić Ziemię. By osiągnąć swój cel, uciekają się do zaskakujących środków. Ich spotkania z ludźmi czy zwierzętami często mają zabawny przebieg.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1061206
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – MASTER FILM
Reżyseria: Agata Gawrońska-Bauman
Dialogi: Karolina Kowalska
Dźwięk:
- Mateusz Michniewicz (odc. 1-8),
- Urszula Ziarkiewicz-Kuczyńska (odc. 9-14)
Montaż:
- Paweł Siwiec (odc. 1-8),
- Gabriela Turant-Wiśniewska (odc. 9-14)
Kierownictwo produkcji: Romuald Cieślak
Nadzór merytoryczny: Katarzyna Dryńska
Wystąpili:
- Jolanta Wołłejko
- Mirosław Wieprzewski – Staruszek (odc. 12)
- Wojciech Słupiński
- Janusz Zadura
- Mateusz Weber
- Kamil Dominiak
- Marta Dobecka
- Józef Pawłowski
- Cezary Kwieciński
- Grzegorz Kwiecień
- Paweł Szczesny – Naukowiec (odc. 11-12, 27-29, 32)
- Paulina Komenda
- Agata Gawrońska – Pani naukowiec (odc. 11-12, 27-29, 32)
- Przemysław Wyszyński
- Ilona Kuśmierska
- Mikołaj Klimek
- Janusz Wituch
- Maciej Falana
- Paweł Ciołkosz
- Marta Dylewska
- Małgorzata Boratyńska
i inni
Lektor: Marek Ciunel
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 30.12.2013 | 01 | Przygoda z jajami | Omelet Party |
| Kórliki i mięczaki | Rabbid Mollusk | ||
| Kórliku, jesteś tam? | Rabbid, Are You There? | ||
| 31.12.2013 | 02 | Przestańcie! Dość! | Stop! No More! |
| Kórliki kontra odkurzacz | Rabbids vs. the Vacuum Cleaner | ||
| Rozróba na lotnisku | Runway Rabbids | ||
| 01.01.2014 | 03 | Uśmiech | Rabbids Say Cheese |
| Szalony ratownik | Raving Lifeguard | ||
| Kórliki w markecie | Rabbid Market | ||
| 02.01.2014 | 04 | Dźwig z Kórlikowa | Elevatorus Rabbidinus |
| Dopóki Kórliki nas nie rozłączą | Until Rabbids Do You Part | ||
| Radar | Rabbid Radar | ||
| 03.01.2014 | 05 | Fast food z Kórlikami | Fast Food Rabbid |
| Pojedynek z maszyną | Rabbids Against the Machine | ||
| Halo? | Ring! Bwaah! | ||
| 06.01.2014 | 06 | Kórlik Playa | Rabbid Playa |
| 07.01.2014 | Radio | Radio Rabbid | |
| 08.01.2014 | Na pochylni | Escalator Rabbid | |
| 09.01.2014 | 07 | Zuchy | Scout Rabbids |
| 10.01.2014 | Kórlik jurajski | Jurassic Rabbid | |
| 13.01.2014 | Muuuu! | Moo Rabbids | |
| 14.01.2014 | 08 | Kod do wyjścia | Keypad Rabbids |
| 15.01.2014 | Agenci specjalni | Special Agent Rabbids | |
| 16.01.2014 | Kinol | Schnoz Rabbid | |
| 17.01.2014 | 09 | Kórliki w muzeum | Museum Rabbids |
| brak danych | Latawce | Kite Rabbids | |
| brak danych | Nie mrozić powtórnie | Never Refreeze a Rabbid | |
| brak danych | 10 | Melomani | Music Rabbid |
| brak danych | Pobudka | Wake Up, Rabbids! | |
| brak danych | Zdalne sterowanie | R.C. Rabbid | |
| brak danych | 11 | Do kolejki! | Get in Line, Rabbids! |
| brak danych | Lepka sprawa | Sticky Rabbid | |
| brak danych | Kórlik doświadczalny – podnoszenie | Rabbid Test N°98002-c: The Platform | |
| brak danych | 12 | Kórlinokio | Rabbidocchio |
| brak danych | Kórlik doświadczalny – kostka | Rabbid Test N°98003-c: the Cube | |
| brak danych | Zapchlone Kórliki | Rabbids with Fleas | |
| brak danych | 13 | Impreza w windzie | Rabbid Elevation |
| brak danych | Niespodzianka | Surprise Rabbid | |
| brak danych | Kórlik doświadczalny – lustro | Rabbid Test N°98001-c: the Mirror | |
| brak danych | 14 | Super Kórlik | Super Rabbid |
| brak danych | Pojedynek | Dueling Rabbids | |
| brak danych | Kórlik doświadczalny – zwierzaki | Rabbid Test N°98004-c: the Animals | |
| brak danych | 15 | Flight of the Rabbids | |
| brak danych | The Rabbid Who Fell to Earth | ||
| brak danych | Holy Rabbid-Cow! | ||
| brak danych | 16 | Kurczak tyran | Pecking Rabbid |
| brak danych | Kórlikorybka | Rabbidmobile | |
| brak danych | Chuligan | Prisoner Rabbid | |
| brak danych | 17 | Hipnoza | Hypno Rabbid |
| brak danych | Kórlicze sny | Rabbid Dreams | |
| brak danych | Nieznośność chrapania | Snoring Rabbid | |
| brak danych | 18 | Kosmonauci | Rabbid Race to the Moon |
| brak danych | Igrzyska | Rabbid Games | |
| brak danych | Kórlik doświadczalny – życie w błękicie | Rabbid Test N°98005-c: the Blue Rabbid | |
| brak danych | 19 | Rabbid Doggies | |
| brak danych | Rabbid Test N°98006-c: the Chair | ||
| brak danych | Raving Thirst | ||
| brak danych | 20 | Wściekły kosmita | Raving Alien |
| brak danych | Kórlik taki jak ja | Rabbid Like Me | |
| brak danych | Młody geniusz | Rabbid Mozart | |
| brak danych | 21 | Rabbid Parasol | |
| brak danych | Rabbid Tummy Rumble | ||
| brak danych | Rabbid’s Rules of Order | ||
| brak danych | 22 | Raving Chicken | |
| brak danych | Plunger Rabbids | ||
| brak danych | Rabbid Snob | ||
| 31.10.2014 | 23 | Wampiry | Vampire Rabbid |
| Halloween z Kórlikami | Rabbid Halloween | ||
| Zombie | Zombie Rabbids | ||
| brak danych | 24 | Safe Deposit Rabbids | |
| brak danych | Why Did the Rabbid Cross the Road | ||
| brak danych | Dream on, Rabbid | ||
| brak danych | 25 | Kórlik 2.0 | Rabbid 2.0 |
| brak danych | Reformy | Rabbid Undies | |
| brak danych | Kichacz | Sneezy Rabbid | |
| brak danych | 26 | O’ come All Ye Rabbids | |
| brak danych | Slippery and Soapy | ||
| brak danych | Rabbid Stick-Up | ||
| SERIA DRUGA | |||
| 08.06.2015 | 27 | Być jak Kórlik | Being Rabbid |
| Odchudzanie | Rabbid diet | ||
| Złowić księżyc | Reflections in a Rabbid eye | ||
| 09.06.2015 | 28 | Ogrodnik | Green Rabbid |
| Celebryta | Star Rabbid | ||
| Obsesja | Rabbid obsession | ||
| 10.06.2015 | 29 | Kórlikoid | Rabbidroid |
| Gaz | Rabbid fit | ||
| Kompresja | Rabbid compression | ||
| 11.06.2015 | 30 | Przewodnik | Guide-Rabbid |
| Tajemnica znikających Kórlików | The Mystery of the Disappearing Rabbids | ||
| Najlepsi przyjaciele | Rabbid BFFs | ||
| 12.06.2015 | 31 | Przybysz z księżyca | The Moon Rabbid |
| Marzenie senne | Dreaming Rabbid | ||
| Tajemnice | Rabbid Secrets | ||
| 15.06.2015 | 32 | Kórlik miłości | Love Rabbid |
| 15.06.2015 | Jak być pomysłowym? | Super Inventive Rabbids | |
| 16.06.2015 | Witamy w Kórliklandzie | Welcome to Rabbidland | |
| 16.06.2015 | 33 | Biegnij, Kórliku! | Run, Rabbid, Run! |
| 17.06.2015 | Mafia | Mafia Rabbids | |
| 17.06.2015 | Na Dzikim Zachodzie | Wild West Rabbid | |
| 18.06.2015 | 34 | Przebieraniec | Dressed Up Rabbid |
| 18.06.2015 | Zawiany | Self-Conscious Rabbid | |
| 19.06.2015 | Ekipa | Rabbid Associates | |
| 17.08.2015 | 35 | Udomowione | Rabbid Home |
| Toster | Rabbid Toast | ||
| Siła głosu | Voiceless Rabbid | ||
| 36 | ' | Rabbid Rocket for Grandma | |
| ' | Being Rabbid – Part 2 | ||
| ' | Appallo 11 | ||
| 37 | ' | Rabbid Invaders | |
| ' | Mother Rabbid | ||
| ' | Rabbid Babysitting | ||
| 38 | ' | An Intruder Among the Rabbids | |
| ' | Buddy Rabbids | ||
| ' | Rabbid Stage Coach | ||
| 39 | ' | Sulky Rabbid | |
| ' | Love-Struck Rabbid | ||
| ' | Moonless Rabbids | ||
Linki zewnętrzne
- Inwazja Kórlików w polskiej Wikipedii
- Inwazja Kórlików w bazie filmweb.pl
