Inwazja Kórlików: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 49: | Linia 49: | ||
* [[Ewa Złotowska]] | * [[Ewa Złotowska]] | ||
* [[Martyna Kowalik]] – '''babysitterka''' <small>(odc. 37)</small> | * [[Martyna Kowalik]] – '''babysitterka''' <small>(odc. 37)</small> | ||
* [[Beata Wyrąbkiewicz]] – '''dziewczynka''' <small>(odc. 40)</small> | |||
i inni | i inni | ||
'''Lektor''': | '''Lektor''': | ||
* [[Marek Ciunel]] <small>(odc. 1-19, 23, 27- | * [[Marek Ciunel]] <small>(odc. 1-19, 23, 27-40)</small>, | ||
* [[Piotr Balazs]] <small>(odc. 20-22)</small> | * [[Piotr Balazs]] <small>(odc. 20-22)</small> | ||
| Linia 432: | Linia 433: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|26 | | rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|26 | ||
| '' | | ''Wesołych Świąt'' | ||
| ''O’ come All Ye Rabbids'' | | ''O’ come All Ye Rabbids'' | ||
|- | |- | ||
| | | ''Śliskie jak mydełko'' | ||
| ''Slippery and Soapy'' | | ''Slippery and Soapy'' | ||
|- | |- | ||
| | | ''Napad na bank'' | ||
| ''Rabbid Stick-Up'' | | ''Rabbid Stick-Up'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 631: | Linia 630: | ||
| ''Ukradziony księżyc'' | | ''Ukradziony księżyc'' | ||
| ''Moonless Rabbids'' | | ''Moonless Rabbids'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| 23.11.2015 | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|40 | |||
| ''Lalka'' | |||
| ''Rabbiddoll'' | |||
|- | |||
| ''Fortel'' | |||
| ''Rabbid Strategems'' | |||
|- | |||
| ''Święto zakochanych'' | |||
| ''A Rabbid’s Valentine'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|41 | |||
| '''' | |||
| ''The Last Rabbid'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Mini Rabbid'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Rabbid Negotiation'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|42 | |||
| '''' | |||
| ''Rabbid Test Pilot'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Rabbid Brass Band'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Mini Rabbids vs. Giant Chicken'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|43 | |||
| '''' | |||
| ''Rabbid Fetch'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Rabbid Escape'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Rabbid Werewolf'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|44 | |||
| '''' | |||
| ''Invisible Rabbid'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Rabbid Anthem'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''The Incredible'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|45 | |||
| '''' | |||
| ''Feathered Rabbid'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Queen of Rabbid'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Rabbid Amnesia'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|46 | |||
| '''' | |||
| ''Rabbid of the Third Kind'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''The Pact of the Super Rabbids'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''On the Rabbid Trail'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|47 | |||
| '''' | |||
| ''Rabbidstein'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Anti-grabbidy'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Rabbid Dummy'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|48 | |||
| '''' | |||
| ''Two Rabbids in Orbit'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Rabbid Remote'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Rabbid School'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|49 | |||
| '''' | |||
| ''Lost Rabbids'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''The Curse of Rabbidkhamun'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Mad Rabbid vs. The Robots'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|50 | |||
| '''' | |||
| ''Rabbid 00Zilch'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Mad Rabbid & the Rabbid Clones'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Mad Fly Rabbid'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|51 | |||
| '''' | |||
| ''Gang of Rabbids'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Glow Rabbid'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Rabbids Go Skiing'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|52 | |||
| '''' | |||
| ''Dr. Mad Rabbid’s Super-Duper Iron-Clad Underpants'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Gangs of Rabbids'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Mad Rabbid & the Genius’s Moustache'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 20:05, 23 lis 2015
Inwazja Kórlików (ang. Rabbids Invasion, 2013-??) – amerykańsko-francuski serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Nickelodeon Polska od 30 grudnia 2013 roku oraz na kanale Nickelodeon HD od 20 stycznia 2014.
Fabuła
Przygody przybyłych z kosmosu stworzeń, które przypominają króliki. Niezwykłe istoty pragną podbić Ziemię. By osiągnąć swój cel, uciekają się do zaskakujących środków. Ich spotkania z ludźmi czy zwierzętami często mają zabawny przebieg.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1061206
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska – MASTER FILM
Reżyseria: Agata Gawrońska-Bauman
Dialogi: Karolina Kowalska
Dźwięk:
- Mateusz Michniewicz (odc. 1-8),
- Urszula Ziarkiewicz-Kuczyńska (odc. 9-22),
- Jacek Osławski (odc. 23)
Montaż:
- Paweł Siwiec (odc. 1-8),
- Gabriela Turant-Wiśniewska (odc. 9-22),
- Jacek Osławski (odc. 23)
Kierownictwo produkcji: Romuald Cieślak
Nadzór merytoryczny: Katarzyna Dryńska
Wystąpili:
- Jolanta Wołłejko
- Mirosław Wieprzewski – Staruszek (odc. 12)
- Wojciech Słupiński
- Janusz Zadura
- Mateusz Weber
- Kamil Dominiak
- Marta Dobecka
- Józef Pawłowski – Zack (odc. 37-39)
- Cezary Kwieciński
- Grzegorz Kwiecień
- Paweł Szczesny – Naukowiec (odc. 11-14, 17-20, 27-29, 32, 36)
- Paulina Komenda
- Agata Gawrońska –
- Pani naukowiec (odc. 11-14, 17-20, 27-29, 32, 36),
- mama Zacka (odc. 37)
- Przemysław Wyszyński
- Ilona Kuśmierska
- Mikołaj Klimek
- Janusz Wituch – profesor Jones (odc. 37)
- Maciej Falana
- Paweł Ciołkosz
- Marta Dylewska
- Małgorzata Boratyńska
- Krzysztof Szczerbiński – policjant (odc. 37)
- Ewa Złotowska
- Martyna Kowalik – babysitterka (odc. 37)
- Beata Wyrąbkiewicz – dziewczynka (odc. 40)
i inni
Lektor:
- Marek Ciunel (odc. 1-19, 23, 27-40),
- Piotr Balazs (odc. 20-22)
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 30.12.2013 | 01 | Przygoda z jajami | Omelet Party |
| Kórliki i mięczaki | Rabbid Mollusk | ||
| Kórliku, jesteś tam? | Rabbid, Are You There? | ||
| 31.12.2013 | 02 | Przestańcie! Dość! | Stop! No More! |
| Kórliki kontra odkurzacz | Rabbids vs. the Vacuum Cleaner | ||
| Rozróba na lotnisku | Runway Rabbids | ||
| 01.01.2014 | 03 | Uśmiech | Rabbids Say Cheese |
| Szalony ratownik | Raving Lifeguard | ||
| Kórliki w markecie | Rabbid Market | ||
| 02.01.2014 | 04 | Dźwig z Kórlikowa | Elevatorus Rabbidinus |
| Dopóki Kórliki nas nie rozłączą | Until Rabbids Do You Part | ||
| Radar | Rabbid Radar | ||
| 03.01.2014 | 05 | Fast food z Kórlikami | Fast Food Rabbid |
| Pojedynek z maszyną | Rabbids Against the Machine | ||
| Halo? | Ring! Bwaah! | ||
| 06.01.2014 | 06 | Kórlik Playa | Rabbid Playa |
| 07.01.2014 | Radio | Radio Rabbid | |
| 08.01.2014 | Na pochylni | Escalator Rabbid | |
| 09.01.2014 | 07 | Zuchy | Scout Rabbids |
| 10.01.2014 | Kórlik jurajski | Jurassic Rabbid | |
| 13.01.2014 | Muuuu! | Moo Rabbids | |
| 14.01.2014 | 08 | Kod do wyjścia | Keypad Rabbids |
| 15.01.2014 | Agenci specjalni | Special Agent Rabbids | |
| 16.01.2014 | Kinol | Schnoz Rabbid | |
| 17.01.2014 | 09 | Kórliki w muzeum | Museum Rabbids |
| 20.01.2014 | Latawce | Kite Rabbids | |
| 21.01.2014 | Nie mrozić powtórnie | Never Refreeze a Rabbid | |
| 22.01.2014 | 10 | Melomani | Music Rabbid |
| 23.01.2014 | Pobudka | Wake Up, Rabbids! | |
| 24.01.2014 | Zdalne sterowanie | R.C. Rabbid | |
| 27.01.2014 | 11 | Do kolejki! | Get in Line, Rabbids! |
| 28.01.2014 | Lepka sprawa | Sticky Rabbid | |
| 29.01.2014 | Kórlik doświadczalny – podnoszenie | Rabbid Test N°98002-c: The Platform | |
| 30.01.2014 | 12 | Kórlinokio | Rabbidocchio |
| 31.01.2014 | Kórlik doświadczalny – kostka | Rabbid Test N°98003-c: the Cube | |
| 03.02.2014 | Zapchlone Kórliki | Rabbids with Fleas | |
| 04.02.2014 | 13 | Impreza w windzie | Rabbid Elevation |
| 05.02.2014 | Niespodzianka | Surprise Rabbid | |
| 06.02.2014 | Kórlik doświadczalny – lustro | Rabbid Test N°98001-c: the Mirror | |
| 16.04.2014 | 14 | Super Kórlik | Super Rabbid |
| 16.04.2014 | Pojedynek | Dueling Rabbids | |
| 17.04.2014 | Kórlik doświadczalny – zwierzaki | Rabbid Test N°98004-c: the Animals | |
| 15.04.2014 | 15 | Nauka latania | Flight of the Rabbids |
| 15.04.2014 | O kórliku, który spadł na Ziemię | The Rabbid Who Fell to Earth | |
| 02.05.2014 | Kurcze, Kórlik! | Holy Rabbid-Cow! | |
| 18.04.2014 | 16 | Kurczak tyran | Pecking Rabbid |
| 21.04.2014 | Kórlikorybka | Rabbidmobile | |
| brak danych | Chuligan | Prisoner Rabbid | |
| 23.04.2014 | 17 | Hipnoza | Hypno Rabbid |
| 24.04.2014 | Kórlicze sny | Rabbid Dreams | |
| 25.04.2014 | Nieznośność chrapania | Snoring Rabbid | |
| 28.04.2014 | 18 | Kosmonauci | Rabbid Race to the Moon |
| 29.04.2014 | Igrzyska | Rabbid Games | |
| 30.04.2014 | Kórlik doświadczalny – życie w błękicie | Rabbid Test N°98005-c: the Blue Rabbid | |
| 14.04.2014 | 19 | Pieski świat | Rabbid Doggies |
| 14.04.2014 | Kórlik doświadczalny – krzesło | Rabbid Test N°98006-c: the Chair | |
| 22.04.2014 | Wściekłe pragnienie | Raving Thirst | |
| 02.06.2014 | 20 | Wściekły kosmita | Raving Alien |
| 03.06.2014 | Kórlik taki jak ja | Rabbid Like Me | |
| 04.06.2014 | Młody geniusz | Rabbid Mozart | |
| 05.06.2014 | 21 | Parasol | Rabbid Parasol |
| 18.06.2014 | Kłopoty gastryczno-akustyczne | Rabbid Tummy Rumble | |
| 19.06.2014 | Chaos i dyscyplina | Rabbid’s Rules of Order | |
| 06.06.2014 | 22 | Ni kura, ni Kórlik | Raving Chicken |
| 09.06.2014 | Przepychadło | Plunger Rabbids | |
| 10.06.2014 | Pewien snob | Rabbid Snob | |
| 31.10.2014 | 23 | Wampiry | Vampire Rabbid |
| Halloween z Kórlikami | Rabbid Halloween | ||
| Zombie | Zombie Rabbids | ||
| 11.06.2014 | 24 | Bezpiecznie jak w banku | Safe Deposit Rabbids |
| 12.06.2014 | Czemu Kórlik przeszedł przez ulicę | Why Did the Rabbid Cross the Road | |
| brak danych | Brzmienie jak marzenie | Dream on, Rabbid | |
| 13.06.2014 | 25 | Kórlik 2.0 | Rabbid 2.0 |
| 16.06.2014 | Reformy | Rabbid Undies | |
| 17.06.2014 | Kichacz | Sneezy Rabbid | |
| 26 | Wesołych Świąt | O’ come All Ye Rabbids | |
| Śliskie jak mydełko | Slippery and Soapy | ||
| Napad na bank | Rabbid Stick-Up | ||
| SERIA DRUGA | |||
| 08.06.2015 | 27 | Być jak Kórlik | Being Rabbid |
| Odchudzanie | Rabbid diet | ||
| Złowić księżyc | Reflections in a Rabbid eye | ||
| 09.06.2015 | 28 | Ogrodnik | Green Rabbid |
| Celebryta | Star Rabbid | ||
| Obsesja | Rabbid obsession | ||
| 10.06.2015 | 29 | Kórlikoid | Rabbidroid |
| Gaz | Rabbid fit | ||
| Kompresja | Rabbid compression | ||
| 11.06.2015 | 30 | Przewodnik | Guide-Rabbid |
| Tajemnica znikających Kórlików | The Mystery of the Disappearing Rabbids | ||
| Najlepsi przyjaciele | Rabbid BFFs | ||
| 12.06.2015 | 31 | Przybysz z księżyca | The Moon Rabbid |
| Marzenie senne | Dreaming Rabbid | ||
| Tajemnice | Rabbid Secrets | ||
| 15.06.2015 | 32 | Kórlik miłości | Love Rabbid |
| 15.06.2015 | Jak być pomysłowym? | Super Inventive Rabbids | |
| 16.06.2015 | Witamy w Kórliklandzie | Welcome to Rabbidland | |
| 16.06.2015 | 33 | Biegnij, Kórliku! | Run, Rabbid, Run! |
| 17.06.2015 | Mafia | Mafia Rabbids | |
| 17.06.2015 | Na Dzikim Zachodzie | Wild West Rabbid | |
| 18.06.2015 | 34 | Przebieraniec | Dressed Up Rabbid |
| 18.06.2015 | Zawiany | Self-Conscious Rabbid | |
| 19.06.2015 | Ekipa | Rabbid Associates | |
| 17.08.2015 | 35 | Udomowione | Rabbid Home |
| Toster | Rabbid Toast | ||
| Siła głosu | Voiceless Rabbid | ||
| 18.08.2015 | 36 | Rakieta dla seniorów | Rabbid Rocket for Grandma |
| 18.08.2015 | Być jak Kórlik – część druga | Being Rabbid – Part 2 | |
| 19.08.2015 | Appallo 11 | Appallo 11 | |
| 20.08.2015 | 37 | Kosmici | Rabbid Invaders |
| 20.08.2015 | Matka kosmitka | Mother Rabbid | |
| 21.08.2015 | Babysitting | Rabbid Babysitting | |
| 24.08.2015 | 38 | Intruz | An Intruder Among the Rabbids |
| 24.08.2015 | Kumpel Kórlik | Buddy Rabbids | |
| 25.08.2015 | Na Dzikim Zachodzie | Rabbid Stage Coach | |
| 26.08.2015 | 39 | Obrażalski | Sulky Rabbid |
| 27.08.2015 | Serce nie sługa | Love-Struck Rabbid | |
| 27.08.2015 | Ukradziony księżyc | Moonless Rabbids | |
| 23.11.2015 | 40 | Lalka | Rabbiddoll |
| Fortel | Rabbid Strategems | ||
| Święto zakochanych | A Rabbid’s Valentine | ||
| 41 | ' | The Last Rabbid | |
| ' | Mini Rabbid | ||
| ' | Rabbid Negotiation | ||
| 42 | ' | Rabbid Test Pilot | |
| ' | Rabbid Brass Band | ||
| ' | Mini Rabbids vs. Giant Chicken | ||
| 43 | ' | Rabbid Fetch | |
| ' | Rabbid Escape | ||
| ' | Rabbid Werewolf | ||
| 44 | ' | Invisible Rabbid | |
| ' | Rabbid Anthem | ||
| ' | The Incredible | ||
| 45 | ' | Feathered Rabbid | |
| ' | Queen of Rabbid | ||
| ' | Rabbid Amnesia | ||
| 46 | ' | Rabbid of the Third Kind | |
| ' | The Pact of the Super Rabbids | ||
| ' | On the Rabbid Trail | ||
| 47 | ' | Rabbidstein | |
| ' | Anti-grabbidy | ||
| ' | Rabbid Dummy | ||
| 48 | ' | Two Rabbids in Orbit | |
| ' | Rabbid Remote | ||
| ' | Rabbid School | ||
| 49 | ' | Lost Rabbids | |
| ' | The Curse of Rabbidkhamun | ||
| ' | Mad Rabbid vs. The Robots | ||
| 50 | ' | Rabbid 00Zilch | |
| ' | Mad Rabbid & the Rabbid Clones | ||
| ' | Mad Fly Rabbid | ||
| 51 | ' | Gang of Rabbids | |
| ' | Glow Rabbid | ||
| ' | Rabbids Go Skiing | ||
| 52 | ' | Dr. Mad Rabbid’s Super-Duper Iron-Clad Underpants | |
| ' | Gangs of Rabbids | ||
| ' | Mad Rabbid & the Genius’s Moustache | ||
Linki zewnętrzne
- Inwazja Kórlików w polskiej Wikipedii
- Inwazja Kórlików w bazie filmweb.pl
