Dyskusja:Pora na przygodę!: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
m Utworzył nową stronę „== Lista wodcinków według VOD UPC == {| style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto; border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" ...” |
mNie podano opisu zmian |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
== | == Kolejność odcinków według VOD UPC i ipla.tv == | ||
{| style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto; border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" | {| style="text-align: center; width: 75%; margin: 0 auto; border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" | ||
|-style="background: #ABC;" | |-style="background: #ABC;" | ||
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA SZÓSTA''' | | colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA SZÓSTA''' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 20.03.2015 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|083 | |||
| ''O księciu, który pragnął wszystkiego'' | |||
| ''The Prince Who Wanted Everything'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 23.03.2015 | |||
| ''Meble i mięso'' | |||
| ''Furniture & Meat'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 24.03.2015 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|084 | |||
| ''Coś wielkiego'' | |||
| ''Something Big'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 25.03.2015 | |||
| ''Młodszy brat'' | |||
| ''Little Brother'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 26.03.2015 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|085 | |||
| ''Okaryna'' | |||
| ''Ocarina'' | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.03.2015 | |||
| ''Dzięki za jabłka, Giuseppe'' | |||
| ''Thanks for the Crabapples, Giuseppe!'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Aktualna wersja na dzień 15:12, 2 kwi 2016
Kolejność odcinków według VOD UPC i ipla.tv
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA SZÓSTA | |||
| 20.03.2015 | 083 | O księciu, który pragnął wszystkiego | The Prince Who Wanted Everything |
| 23.03.2015 | Meble i mięso | Furniture & Meat | |
| 24.03.2015 | 084 | Coś wielkiego | Something Big |
| 25.03.2015 | Młodszy brat | Little Brother | |
| 26.03.2015 | 085 | Okaryna | Ocarina |
| 27.03.2015 | Dzięki za jabłka, Giuseppe | Thanks for the Crabapples, Giuseppe! | |
| 03.04.2015 | 088 | Evergreen | Evergreen |
| 06.04.2015 | Kosmiczny lot | Astral Plane | |
| 07.04.2015 | 089 | Duch muchy | Ghost Fly |
| 08.04.2015 | Czy to ty? | Is That You? | |
| 09.04.2015 | 090 | Wszystko z Jake’a | Everything’s Jake |
| 10.04.2015 | Gość | The Visitor | |
| 28.09.2015 | 091 | Ochłodzenie | The Cooler |
| 29.09.2015 | Góra | The Mountain | |
| 30.09.2015 | 092 | Piżamowa wojna | The Pajama War |
| 01.10.2015 | Dentysta | Dentist | |
| 02.10.2015 | 093 | Głęboki fiolet | Dark Purple |
| 05.10.2015 | Pamiętnik | The Diary | |
| 06.10.2015 | 094 | Orzechy i deszcz | Walnuts and Rain |
| 07.10.2015 | Przyjaciele na zawsze | Friends Forever | |
| 08.10.2015 | 095 | Jermaine | Jermaine |
| 09.10.2015 | Chips i Lody | Chips and Ice Cream | |
| 12.10.2015 | 096 | Opowieści ciąg dalszy | Graybels 1000+ |
| 13.10.2015 | Sowicie | Hoots | |
| 14.10.2015 | 097 | Zapomniałeś kółka | You Forgot Your Floaties |
| 15.10.2015 | Bądź czuła | Be Sweet | |
