Kornisz i Fistach: Różnice pomiędzy wersjami
mNie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
| Linia 178: | Linia 178: | ||
|- | |- | ||
| ''Sneaky Patty Sleepover'' | | ''Sneaky Patty Sleepover'' | ||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|17 | |||
| ''Bats'' | |||
|- | |||
| ''Movie Camp Out'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|18 | |||
| ''What Lies Beneath'' | |||
|- | |||
| ''The Rat King Moves In'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
Wersja z 18:57, 4 cze 2016
Kornisz i Fistach (org. Pickle and Peanut, 2015–??) – amerykański serial animowany stworzony przez Disney Animation Studios.
Polska premiera serialu odbyła się 29 lutego 2016 roku na kanale Disney XD.
Fabuła
Kumple z miasteczka, Kornisz i Fistach, rozpoczynają swój ostatni rok w szkole średniej. Obaj marzą by zostać kimś niezwykłym zanim będą musieli zająć się nieuniknionymi obowiązkami związanymi z dorosłością. Przyjaciele nieustanie wpadają w kłopoty, ale jakimś cudem wychodzą z nich bez szwanku
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1450052
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Marek Robaczewski
Dialogi: Elżbieta Pruśniewska
Kierownictwo muzyczne: Juliusz Kamil
Teksty piosenek: Krzysztof Pruśniewski
W wersji polskiej udział wzięli:
- Paweł Krucz – Kornisz
- Mateusz Weber – Fistach
- Marek Robaczewski – Pan Mjart
- Adam Krylik –
- Lazer,
- funkcjonariusz więzienia dla staruszek (odc. 1b),
- Edzio (odc. 5a),
- Drakula (odc. 5b)
- Krzysztof Cybiński – Psychocyklopka (odc. 1b)
- Sebastian Cybulski –
- KOLO-SKAN (odc. 4a),
- Krwawa Aga (odc. 5a),
- Pierre (odc. 5b),
- Radu (odc. 10a)
- Zbigniew Konopka – myśliwy (odc. 8a)
- Anna Wodzyńska – matka dziecka (odc. 10b)
- Sebastian Machalski – Jędruś (odc. 10b)
- Andrzej Hausner
i inni
Lektor: Marek Robaczewski
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Angielski tytuł |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 29.02.2016 | 01 | Greg |
| Gramma Jail | ||
| 01.03.2016 | 02 | Cart Rustlers |
| Swim Lessons | ||
| 02.03.2016 | 03 | Pickle the Falcon Master |
| Pickle Adopts a Family | ||
| 03.03.2016 | 04 | PAL-SCAN |
| America's Sweetboy | ||
| 04.03.2016 | 05 | Gory Agnes |
| Haunted Couch | ||
| 05.03.2016 | 06 | Body Spray |
| Luxury Car Service | ||
| 06.03.2016 | 07 | Cookie Racket |
| Busted Arm | ||
| 07.03.2016 | 08 | Pigfoot |
| Tae Kwon Bro | ||
| 08.03.2016 | 09 | Sewer Shark |
| 09.03.2016 | 10 | A Cabbage Day Miracle |
| Springtime for Christmas | ||
| Yellow Snow | ||
| 11 | Bee Colony | |
| Pet Psychic | ||
| 12 | Wiz Fest | |
| Gym Rats | ||
| 13 | 90's Adventure Bear | |
| Parking Lot Carnival | ||
| 14 | Volcano | |
| Bike Jumper | ||
| 15 | Francine | |
| Cellphone Tree | ||
| 16 | Baby Tooth | |
| Sneaky Patty Sleepover | ||
| 17 | Bats | |
| Movie Camp Out | ||
| 18 | What Lies Beneath | |
| The Rat King Moves In | ||
Linki zewnętrzne
- Kornisz i Fistach w polskiej Wikipedii
