Obóz Kikiwaka: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
Utworzono nową stronę "'''Obóz Kikiwaka''' (ang. ''Bunk'd'', 2015-??) – amerykański sitcom dla młodzieży należący do seriali Disney Channel Original Series, będący spin-offem serialu..." |
m uzupełnienie |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Obóz Kikiwaka''' (ang. '' | '''Obóz Kikiwaka''' (ang. ''Bunk’d'', 2015-??) – amerykański sitcom dla młodzieży należący do seriali Disney Channel Original Series, będący spin-offem serialu ''[[Jessie]]''. | ||
Serial emitowany w Polsce po raz pierwszy 10 czerwca [[2016]] roku (zapowiedź serialu) na kanale [[Disney Channel]], regularna emisja rozpocznie się 27 czerwca 2016 roku. | Serial emitowany w Polsce po raz pierwszy 10 czerwca [[2016]] roku (zapowiedź serialu) na kanale [[Disney Channel]], regularna emisja rozpocznie się 27 czerwca 2016 roku. | ||
== Fabuła == | |||
Emma, Ravi i Zuri Ross wyjeżdżają na obóz letni w Maine, gdzie ich rodzice poznali się, gdy byli nastolatkami. Trio robi co może, by dostosować się do nowego, ekscytującego otoczenia i warunków panujących na obozie Kikiwaka. | |||
<small>Opis pochodzi ze strony [http://www.telemagazyn.pl/serial/oboz-kikiwaka-1573922/odc1/ Telemagazyn.pl]</small> | |||
== Wersja polska == | == Wersja polska == | ||
| Linia 9: | Linia 14: | ||
'''Udział wzięli''': | '''Udział wzięli''': | ||
* [[Wojciech Chorąży]] | * [[Wojciech Chorąży]] | ||
* [[Franciszek Dziduch]] | * [[Franciszek Dziduch]] – '''Ravi Ross''' | ||
* [[Anna Gajewska]] | * [[Anna Gajewska]] – '''Gladys''' | ||
* [[Zuzanna Galia]] | * [[Zuzanna Galia]] – '''Hazel''' | ||
* [[Karol Jankiewicz]] | * [[Karol Jankiewicz]] – '''Xander''' | ||
* [[Matylda Kaczmarska]] | * [[Matylda Kaczmarska]] – '''Zuri Ross''' | ||
* [[Artur Kaczmarski]] | * [[Artur Kaczmarski]] | ||
* [[Maciej Kosmala]] | * [[Maciej Kosmala]] | ||
* [[Aleksandra Kowalicka]] | * [[Aleksandra Kowalicka]] – '''Emma Ross''' | ||
* [[Maja Kwiatkowska]] | * [[Maja Kwiatkowska]] – '''Tiffany''' | ||
* [[Karol Kwiatkowski]] | * [[Karol Kwiatkowski]] | ||
* [[Marta Markowicz]] | * [[Marta Markowicz]] | ||
| Linia 23: | Linia 28: | ||
'''Lektor''': [[Artur Kaczmarski]] | '''Lektor''': [[Artur Kaczmarski]] | ||
== Spis odcinków == | |||
{| style="text-align: center; width: 55%; margin: 0 auto; border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" | |||
|-style="background: #ABC;" | |||
!width="20%"|Premiera odcinka | |||
!width="11%"|N/o 1 | |||
!width="11%"|N/o 2 | |||
!width="58%"|Tytuł angielski | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA PIERWSZA''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 10.06.2016 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|01 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"|01 | |||
| ''Welcome to Camp Kikiwaka'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|02 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Gone Girl'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|03 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''The Ones That Got Away'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|04 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Camp Rules'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|05 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Smells Like Camp Spirit'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|06 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Can You Hear Me Now'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|07 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Friending with the Enemy'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|08 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Waka, Waka, Waka!'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|09 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Boo Boos and Birthdays'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|10 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Counselors’ Night Off'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|11 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''There’s No Place Like Camp'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|12 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''No Escape'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|13 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''For Love and Money'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|14 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Secret Santa'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|15 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Live from Camp Kikiwaka'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|16 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Close Encounters of the Camp Kind'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|17 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Crafted and Shafted'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|18 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Xander Says Goodbye'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|19 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Luke’s Back'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|20 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Love Is for the Birds'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|21 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| ''Bride and Doom'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|} | |||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == | ||
Wersja z 18:45, 10 cze 2016
Obóz Kikiwaka (ang. Bunk’d, 2015-??) – amerykański sitcom dla młodzieży należący do seriali Disney Channel Original Series, będący spin-offem serialu Jessie.
Serial emitowany w Polsce po raz pierwszy 10 czerwca 2016 roku (zapowiedź serialu) na kanale Disney Channel, regularna emisja rozpocznie się 27 czerwca 2016 roku.
Fabuła
Emma, Ravi i Zuri Ross wyjeżdżają na obóz letni w Maine, gdzie ich rodzice poznali się, gdy byli nastolatkami. Trio robi co może, by dostosować się do nowego, ekscytującego otoczenia i warunków panujących na obozie Kikiwaka.
Opis pochodzi ze strony Telemagazyn.pl
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Artur Kaczmarski
Tekst: Agnieszka Zwolińska
Udział wzięli:
- Wojciech Chorąży
- Franciszek Dziduch – Ravi Ross
- Anna Gajewska – Gladys
- Zuzanna Galia – Hazel
- Karol Jankiewicz – Xander
- Matylda Kaczmarska – Zuri Ross
- Artur Kaczmarski
- Maciej Kosmala
- Aleksandra Kowalicka – Emma Ross
- Maja Kwiatkowska – Tiffany
- Karol Kwiatkowski
- Marta Markowicz
i inni
Lektor: Artur Kaczmarski
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o 1 | N/o 2 | Tytuł angielski |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 10.06.2016 | 01 | 01 | Welcome to Camp Kikiwaka |
| 02 | Gone Girl | ||
| 03 | The Ones That Got Away | ||
| 04 | Camp Rules | ||
| 05 | Smells Like Camp Spirit | ||
| 06 | Can You Hear Me Now | ||
| 07 | Friending with the Enemy | ||
| 08 | Waka, Waka, Waka! | ||
| 09 | Boo Boos and Birthdays | ||
| 10 | Counselors’ Night Off | ||
| 11 | There’s No Place Like Camp | ||
| 12 | No Escape | ||
| 13 | For Love and Money | ||
| 14 | Secret Santa | ||
| 15 | Live from Camp Kikiwaka | ||
| 16 | Close Encounters of the Camp Kind | ||
| 17 | Crafted and Shafted | ||
| 18 | Xander Says Goodbye | ||
| 19 | Luke’s Back | ||
| 20 | Love Is for the Birds | ||
| 21 | Bride and Doom | ||
Linki zewnętrzne
- Obóz Kikiwaka w polskiej Wikipedii
