Nie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
== Informacje o dubbingowanych zapowiedziach Hallmarku pokazywanych do 2002 roku == | == Informacje o dubbingowanych zapowiedziach Hallmarku pokazywanych do 2002 roku == | ||
Gdzieś do | Gdzieś do jesieni 2002 roku Hallmark emitował dubbingowane zapowiedzi produkcji, które stacja zawsze emitowała w wersji lektorskiej. Niniejsza tabelka przedstawia zidentyfikowane informacje o wersji polskiej odnalezionych w internecie zapowiedzi. | ||
{|class="wikitable sortable" style="text-align:center;" | {|class="wikitable sortable" style="text-align:center;" | ||
| Linia 15: | Linia 15: | ||
|- | |- | ||
|''Fidel, cz. 1''||Zapowiedź||'''Wystąpił''': Greg Drymer<br />'''Spiker''': Greg Drymer||Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii | |''Fidel, cz. 1''||Zapowiedź||'''Wystąpił''': Greg Drymer<br />'''Spiker''': Greg Drymer||Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii | ||
|- | |||
|''Jackie, Ethel, Joan: Kobiety Camelotu''||Zapowiedź||'''Wystąpiła''': ??<br />'''Spiker''': ?? ||Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii | |||
|- | |||
|''Jeden dzień z życia pewnej pary''||Zapowiedź||'''Wystąpili''': [[Ewa Kania]], [[Katarzyna Skolimowska]], [[Andrzej Chudy]]<br />'''Spiker''': [[Jacek Mikołajczak]] || | |||
|- | |- | ||
|''Katts i pies''||Zapowiedź||'''Wystąpili''': [[Jacek Kopczyński]], [[Brygida Turowska]]<br />'''Spiker''': [[Tomasz Marzecki]] || | |''Katts i pies''||Zapowiedź||'''Wystąpili''': [[Jacek Kopczyński]], [[Brygida Turowska]]<br />'''Spiker''': [[Tomasz Marzecki]] || | ||
|- | |||
|''Matka Davida''||Zapowiedź||'''Wystąpili''': [[Katarzyna Skolimowska]], [[Andrzej Chudy]], [[Ryszard Olesiński]]<br />'''Spiker''': [[Katarzyna Tatarak]] || | |||
|- | |- | ||
|''Outsider''||Zapowiedź||'''Spiker''': Greg Drymer||Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii | |''Outsider''||Zapowiedź||'''Spiker''': Greg Drymer||Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii | ||
|- | |- | ||
|''Podróż na zachód''||Zapowiedź||'''Wystąpiła''': [[Ewa Kania]]<br />'''Spiker''': [[Robert Czebotar]] || | |||
|- | |||
|''W pierwszym brzasku''||Zapowiedź||'''Wystąpili''': [[Marcin Przybylski]], [[Andrzej Arciszewski]]<br />'''Spiker''': [[Jacek Mikołajczak]] || | |||
|- | |||
|Widzę siebie - Tydzień kobiet||Zapowiedź||'''Wystąpiły''': [[Katarzyna Tatarak]], [[Monika Kwiatkowska]] i inni<br />'''Spiker''': [[Katarzyna Tatarak]] || | |||
|- | |||
|Blok ''Wielkie kino''||Zapowiedź||'''Spiker''': ??<!--Brzmi trochę jak Krzysztof Grębski zmieszany z Piotrem Borowcem--> || | |||
|} | |} | ||
Wersja z 17:36, 16 sie 2016
Informacje o dubbingowanych zapowiedziach Hallmarku pokazywanych do 2002 roku
Gdzieś do jesieni 2002 roku Hallmark emitował dubbingowane zapowiedzi produkcji, które stacja zawsze emitowała w wersji lektorskiej. Niniejsza tabelka przedstawia zidentyfikowane informacje o wersji polskiej odnalezionych w internecie zapowiedzi.
| Program | Typ zapowiedzi | Zidentyfikowana obsada polskiej wersji dubbingowanej zapowiedzi | Uwagi |
|---|---|---|---|
| Christy: Wybory serca | Zapowiedź | Wystąpili: Jacek Kopczyński, Brygida Turowska, Krzysztof Kołbasiuk Spiker: Beata Bandurska |
|
| Christy: Wybory serca | Za chwilę | Spiker: Beata Bandurska | |
| Dr. Quinn | Zapowiedź | Wystąpili: Beata Bandurska, Cezary Kwieciński, Andrzej Chudy, Janusz Wituch, Jolanta Wołłejko Spiker: Tomasz Marzecki |
|
| Dr. Quinn: Serce na dłoni | Krótsza zapowiedź | Spiker: Łukasz Nowicki | |
| Fidel, cz. 1 | Zapowiedź | Wystąpił: Greg Drymer Spiker: Greg Drymer |
Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii |
| Jackie, Ethel, Joan: Kobiety Camelotu | Zapowiedź | Wystąpiła: ?? Spiker: ?? |
Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii |
| Jeden dzień z życia pewnej pary | Zapowiedź | Wystąpili: Ewa Kania, Katarzyna Skolimowska, Andrzej Chudy Spiker: Jacek Mikołajczak |
|
| Katts i pies | Zapowiedź | Wystąpili: Jacek Kopczyński, Brygida Turowska Spiker: Tomasz Marzecki |
|
| Matka Davida | Zapowiedź | Wystąpili: Katarzyna Skolimowska, Andrzej Chudy, Ryszard Olesiński Spiker: Katarzyna Tatarak |
|
| Outsider | Zapowiedź | Spiker: Greg Drymer | Dubbing do zapowiedzi nagrywany w Wielkiej Brytanii |
| Podróż na zachód | Zapowiedź | Wystąpiła: Ewa Kania Spiker: Robert Czebotar |
|
| W pierwszym brzasku | Zapowiedź | Wystąpili: Marcin Przybylski, Andrzej Arciszewski Spiker: Jacek Mikołajczak |
|
| Widzę siebie - Tydzień kobiet | Zapowiedź | Wystąpiły: Katarzyna Tatarak, Monika Kwiatkowska i inni Spiker: Katarzyna Tatarak |
|
| Blok Wielkie kino | Zapowiedź | Spiker: ?? |
