Atomowy Pacyn: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 17: | Linia 17: | ||
* [[Izabela Dąbrowska]] – | * [[Izabela Dąbrowska]] – | ||
** '''mama Joeya''', | ** '''mama Joeya''', | ||
** '''mama Moczka''', | |||
** '''Księżniczka Łaskotka''' <small>(odc. 6b)</small> | ** '''Księżniczka Łaskotka''' <small>(odc. 6b)</small> | ||
* [[Jakub Szydłowski]] – '''Moczek''' | * [[Jakub Szydłowski]] – '''Moczek''' | ||
| Linia 36: | Linia 37: | ||
** '''Warren Beasley''', | ** '''Warren Beasley''', | ||
** '''Harry von Prosty Lok''' <small>(odc. 8b)</small> | ** '''Harry von Prosty Lok''' <small>(odc. 8b)</small> | ||
* [[Mateusz Weber]] – '''Katastro''' <small>(odc. 11b)</small> | |||
* [[Paweł Krucz]] | |||
i inni | i inni | ||
| Linia 154: | Linia 157: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 19.09.2016 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|11 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|11 | ||
| '''' | | ''Atomowy klej'' | ||
| ''Atomic Goo'' | | ''Atomic Goo'' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | ''Atomowy Pacyn kontra Katastro II'' | ||
| ''AP vs. Disastro II'' | | ''AP vs. Disastro II'' | ||
|- | |- | ||
| Linia 191: | Linia 194: | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Monster Truck Invasion'' | | ''Monster Truck Invasion'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|15 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 21:21, 19 wrz 2016
Atomowy Pacyn (ang. Atomic Puppet, 2016) – amerykańsko-francusko-kanadyjski serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Disney XD od 5 września 2016 roku.
Fabuła
Światowej sławy bohater, Kapitan Atomus, zostaje przemieniony w gadającą pacynkę. Jego największy fan, Joy, zakłada pacynkę na rękę, by razem z Kapitanem chronić miasto przed niebezpieczeństwami.
Opis pochodzi ze strony Telemagazyn.pl
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Artur Kaczmarski
Dialogi: Jakub Kowalczyk
W wersji polskiej udział wzięli:
- Tomasz Borkowski – Graba
- Maksymilian Michasiów – Joey Felt
- Izabela Dąbrowska –
- mama Joeya,
- mama Moczka,
- Księżniczka Łaskotka (odc. 6b)
- Jakub Szydłowski – Moczek
- Wojciech Żołądkowicz –
- Strojniś (odc. 4a),
- Mistrz Sensei (odc. 5a)
- Robert Tondera –
- Profesor Chwytak (odc. 2b, 6b, 7b),
- Błotniak (odc. 3b),
- Rex Bordeaux
W pozostałych rolach:
- Janusz Wituch – tata Joeya
- Barbara Zielińska – pani Staropańska
- Anna Wodzyńska – Pauline Bell
- Monika Pikuła –
- Łasa Kotka (odc. 1b),
- Abby, siostra Joeya
- Bartosz Martyna –
- Warren Beasley,
- Harry von Prosty Lok (odc. 8b)
- Mateusz Weber – Katastro (odc. 11b)
- Paweł Krucz
i inni
Lektor: Artur Kaczmarski
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 06.09.2016 | 01 | Na zwolnieniu | Sick Day |
| Graba kontra Katastro | AP vs. Disastro | ||
| 05.09.2016 | 02 | Atomowa koza | Atomic Detention |
| Wielki Kiszoniak | Big Pickle | ||
| 07.09.2016 | 03 | Planeta pizzy | Pizza Planet |
| Nie mieszaj rodziny z błotem | Don’t Track the Mudman | ||
| 08.09.2016 | 04 | Sojusz Sprawiedliwości | Justice Alliance |
| Prawie tajna kryjówa | Bad Lair Day | ||
| 09.09.2016 | 05 | Mistrz leseriady | Master of Disaster |
| Atomowy kłaczek | Atomic Hairball | ||
| 12.09.2016 | 06 | Bilety wyprzedane | Sold Out |
| Siostry po mieczu | Sword Sisters | ||
| 13.09.2016 | 07 | Atomowy android | Atomic Android |
| Słaby punkt | Soft Spot | ||
| 14.09.2016 | 08 | Najlepsza kolekcja | Ultimate Collection |
| Ulubieńcy mediów | Media Darlings | ||
| 15.09.2016 | 09 | Kurza stopa | Something Chicken |
| Lista marzeń | Bucket List | ||
| 16.09.2016 | 10 | Awantura | Big Blowout |
| Szkicownik | Quick Draw | ||
| 19.09.2016 | 11 | Atomowy klej | Atomic Goo |
| Atomowy Pacyn kontra Katastro II | AP vs. Disastro II | ||
| 12 | ' | Absorbo-Lad | |
| ' | Bend It Like Joey | ||
| 13 | ' | Survival Of The Feltest | |
| ' | Tick’d Off | ||
| 14 | ' | Surf ’N Turf | |
| ' | Monster Truck Invasion | ||
| 15 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
