Bajgiel i Becia Show: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 32: | Linia 32: | ||
* [[Wojciech Chorąży]] | * [[Wojciech Chorąży]] | ||
* [[Zbigniew Konopka]] | * [[Zbigniew Konopka]] | ||
* [[Dariusz Błażejewski]] – '''Torgo''' | |||
* [[Dariusz Odija]] | |||
i inni | i inni | ||
| Linia 75: | Linia 77: | ||
| ''Długie, gorące, toksyczne lato'' | | ''Długie, gorące, toksyczne lato'' | ||
| ''The Long, Hot, Toxic Summer'' | | ''The Long, Hot, Toxic Summer'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.11.2016 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|05 | |||
| ''Wyborcza destrukcja'' | |||
| ''Election Destructionation'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 16.11.2016 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|06 | |||
| ''Becia od środka'' | |||
| ''Becky on the Inside'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|07 | |||
| '''' | |||
| ''A Slide in the Park'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|08 | |||
| '''' | |||
| ''It Ain’t Easy Bein’ Grease'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|09 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|10 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|11 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|12 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|13 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|14 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|15 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|16 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|17 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|18 | ||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|19 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|20 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|21 | |||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 86: | Linia 200: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|22 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 93: | Linia 207: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|23 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 100: | Linia 214: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|24 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 107: | Linia 221: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|25 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 114: | Linia 228: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|26 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
Wersja z 14:50, 16 lis 2016
Bajgiel i Becia Show (ang. The Bagel and Becky Show, 2016) – brytyjski serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale teleTOON+ od 14 listopada 2016 roku.
Fabuła
Bajgiel to pies, którego nieodłączną towarzyszką jest wesoła kotka Becia. Razem często wpadają w tarapaty, przeżywając przy tym niesamowite przygody.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1542142
Wersja polska
Opracowanie i udźwiękowienie wersji polskiej: na zlecenie platformy nc+ – STUDIO SONICA
Reżyseria: Leszek Zduń
Dialogi polskie: Aleksandra Rojewska
Dźwięk i montaż: Maciej Brzeziński
Kierownictwo produkcji: Agnieszka Kudelska
Wystąpili:
- Przemysław Wyszyński – Bajgiel
- Katarzyna Owczarz – Becia
- Jarosław Boberek – Mietek
oraz:
- Janusz Wituch – Janusz
- Bartłomiej Magdziarz – Pączek
- Marta Dobecka – Liza
- Izabella Bukowska – mama
W pozostałych rolach:
- Jakub Szydłowski
- Agnieszka Fajlhauer – Argentyna
- Klaudiusz Kaufmann – Phil
- Sławomir Pacek
- Jakub Świderski
- Tomasz Błasiak
- Wojciech Chorąży
- Zbigniew Konopka
- Dariusz Błażejewski – Torgo
- Dariusz Odija
i inni
Lektor: Leszek Zduń
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 14.11.2016 | 01 | Krew to nie woda, ale przegrywa z naleśnikami | Blood is Thicker than Water, bu Thinner than Pancakes |
| 14.11.2016 | 02 | Kop sobie dziurę | Dig Your Own Hole |
| 15.11.2016 | 03 | Co trzy głowy, to nie dwie | Three Heads Are Better Than Two |
| 15.11.2016 | 04 | Długie, gorące, toksyczne lato | The Long, Hot, Toxic Summer |
| 16.11.2016 | 05 | Wyborcza destrukcja | Election Destructionation |
| 16.11.2016 | 06 | Becia od środka | Becky on the Inside |
| 07 | ' | A Slide in the Park | |
| 08 | ' | It Ain’t Easy Bein’ Grease | |
| 09 | ' | ' | |
| 10 | ' | ' | |
| 11 | ' | ' | |
| 12 | ' | ' | |
| 13 | ' | ' | |
| 14 | ' | ' | |
| 15 | ' | ' | |
| 16 | ' | ' | |
| 17 | ' | ' | |
| 18 | ' | ' | |
| 19 | ' | ' | |
| 20 | ' | ' | |
| 21 | ' | ' | |
| 22 | ' | ' | |
| 23 | ' | ' | |
| 24 | ' | ' | |
| 25 | ' | ' | |
| 26 | ' | ' | |
