Bajgiel i Becia Show: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 12: | Linia 12: | ||
'''Reżyseria''': [[Leszek Zduń]]<br /> | '''Reżyseria''': [[Leszek Zduń]]<br /> | ||
'''Dialogi polskie''': | '''Dialogi polskie''': | ||
* [[Aleksandra Rojewska]] <small>(odc. 1-7, 15-20, 25- | * [[Aleksandra Rojewska]] <small>(odc. 1-7, 15-20, 25-28)</small>, | ||
* [[Joanna Krejzler]] <small>(odc. 8-14, 21-24)</small> | * [[Joanna Krejzler]] <small>(odc. 8-14, 21-24)</small> | ||
'''Dźwięk i montaż''': [[Maciej Brzeziński]]<br /> | '''Dźwięk i montaż''': [[Maciej Brzeziński]]<br /> | ||
| Linia 241: | Linia 241: | ||
| ''Mój ząb'' | | ''Mój ząb'' | ||
| ''My Tooth!'' | | ''My Tooth!'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.02.2017 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|27 | |||
| ''Toksyczna zaraza'' | |||
| ''Toxic Waste Not, Toxic Want Not'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 06.02.2017 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|28 | |||
| ''Śmieszne miny'' | |||
| ''About Face'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|29 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|30 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|31 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|32 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|33 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|34 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|35 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|36 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|37 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|38 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|39 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 15:59, 6 lut 2017
Bajgiel i Becia Show (ang. The Bagel and Becky Show, 2016) – brytyjski serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale teleTOON+ od 14 listopada 2016 roku.
Fabuła
Bajgiel to pies, którego nieodłączną towarzyszką jest wesoła kotka Becia. Razem często wpadają w tarapaty, przeżywając przy tym niesamowite przygody.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1542142
Wersja polska
Opracowanie i udźwiękowienie wersji polskiej: na zlecenie platformy nc+ – STUDIO SONICA
Reżyseria: Leszek Zduń
Dialogi polskie:
- Aleksandra Rojewska (odc. 1-7, 15-20, 25-28),
- Joanna Krejzler (odc. 8-14, 21-24)
Dźwięk i montaż: Maciej Brzeziński
Kierownictwo produkcji: Agnieszka Kudelska
Wystąpili:
- Przemysław Wyszyński – Bajgiel
- Katarzyna Owczarz – Becia
- Jarosław Boberek – Mietek
oraz:
- Janusz Wituch – Janusz
- Bartłomiej Magdziarz – Pączek
- Marta Dobecka – Liza
- Izabella Bukowska – mama
W pozostałych rolach:
- Jakub Szydłowski
- Agnieszka Fajlhauer –
- Argentyna,
- Gloria Wieść (odc. 7)
- Klaudiusz Kaufmann – Phil
- Sławomir Pacek
- Jakub Świderski
- Tomasz Błasiak
- Wojciech Chorąży
- Zbigniew Konopka
- Dariusz Błażejewski – Torgo
- Dariusz Odija
- Leszek Zduń
- Tomasz Jarosz
- Monika Pikuła
- Tomasz Steciuk – Cyryl
- Maksymilian Michasiów
- Paweł Galia
i inni
Lektor: Leszek Zduń
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 14.11.2016 | 01 | Krew to nie woda, ale przegrywa z naleśnikami | Blood is Thicker than Water, bu Thinner than Pancakes |
| 14.11.2016 | 02 | Kop sobie dziurę | Dig Your Own Hole |
| 15.11.2016 | 03 | Co trzy głowy, to nie dwie | Three Heads Are Better Than Two |
| 15.11.2016 | 04 | Długie, gorące, toksyczne lato | The Long, Hot, Toxic Summer |
| 16.11.2016 | 05 | Wyborcza destrukcja | Election Destructionation |
| 16.11.2016 | 06 | Becia od środka | Becky on the Inside |
| 17.11.2016 | 07 | Zjeżdżalnia w parku | A Slide in the Park |
| 17.11.2016 | 08 | Poślizg w czasie | It Ain’t Easy Bein’ Grease |
| 18.11.2016 | 09 | Włochaty koszmar | Hair Today, Gone Tomorrow |
| 18.11.2016 | 10 | Kapelusz to nie wszystko | Hats Not All |
| 21.11.2016 | 11 | Wielki zgryz | Jawed Off |
| 21.11.2016 | 12 | Niania dla Bajgla i Beci | Adventures in Bagel-Sitting |
| 22.11.2016 | 13 | Bajgiel na księżycu | To the Moon, Bagel. To the Moon |
| 22.11.2016 | 14 | Papierowy lot | Aero-Dumb-Namic! |
| 23.11.2016 | 15 | Mam cię, śliniaczku | I Got You, Bib |
| 23.11.2016 | 16 | Gdzie toczą się dzikie i wolne piłki | Where the Balls Roll Wild and Free |
| 24.11.2016 | 17 | Bezpazurotomia | Declawbotomy |
| 24.11.2016 | 18 | Władca pcheł | Lord of the Fleas |
| 25.11.2016 | 19 | Na puszkę nie ma mocnych | Can Don’t |
| 25.11.2016 | 20 | Nosie narobiło | Oh Nose You Didn’t |
| 28.11.2016 | 21 | Obudź się, Bajgiel | Waking Bagel |
| 28.11.2016 | 22 | Prze-nocowanie | Sleep Overthrow |
| 29.11.2016 | 23 | Złotowłosy król | Fur Yer Eyes Only |
| 29.11.2016 | 24 | Reset Janusza | Boot the Bot |
| 30.11.2016 | 25 | Na sofie najlepiej | Sofa, So Good |
| 30.11.2016 | 26 | Mój ząb | My Tooth! |
| 06.02.2017 | 27 | Toksyczna zaraza | Toxic Waste Not, Toxic Want Not |
| 06.02.2017 | 28 | Śmieszne miny | About Face |
| 29 | ' | ' | |
| 30 | ' | ' | |
| 31 | ' | ' | |
| 32 | ' | ' | |
| 33 | ' | ' | |
| 34 | ' | ' | |
| 35 | ' | ' | |
| 36 | ' | ' | |
| 37 | ' | ' | |
| 38 | ' | ' | |
| 39 | ' | ' | |
