Szkolny poradnik przetrwania: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 37: | Linia 37: | ||
* [[Filip Rogowski]] – | * [[Filip Rogowski]] – | ||
** '''Kokosowy Łeb''' <small>(odc. 3-12)</small>, | ** '''Kokosowy Łeb''' <small>(odc. 3-12)</small>, | ||
** '''Jerry Crony''' <small>(odc. 14)</small> | ** '''Jerry Crony''' <small>(odc. 14, 16)</small> | ||
* [[Katarzyna Kozak]] – '''bufetowa''' <small>(odc. 3-4, 7, 11-12, 14-15)</small> | * [[Katarzyna Kozak]] – '''bufetowa''' <small>(odc. 3-4, 7, 11-12, 14-15)</small> | ||
* [[Lidia Sadowa]] – '''pani Morrison''' <small>(odc. 3)</small> | * [[Lidia Sadowa]] – '''pani Morrison''' <small>(odc. 3)</small> | ||
| Linia 229: | Linia 229: | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 05.04.2017 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|16 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|16 | ||
| '''' | | ''Zajęcia pozalekcyjne'' | ||
| ''School Clubs'' | |||
|- | |||
| ''Projekt wideo'' | |||
| ''Video Projects'' | | ''Video Projects'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 19:31, 5 kwi 2017
Szkolny poradnik przetrwania (ang. Ned’s Declassified School Survival Guide, 2004-2007) – amerykański serial fabularny.
Serial emitowany w Polsce na kanale Nickelodeon Polska od 15 sierpnia 2016 roku.
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska
Nadzór merytoryczny: Katarzyna Dryńska
Udział wzięli:
- Igor Borecki – Ned Bigby
- Natalia Jankiewicz – Jennifer "Moze" Mosely
- Olaf Marchwicki – Simon "Cookie" Nelson-Cook
- Bartosz Martyna – Pan Monroe
- Robert Jarociński – Gordy
- Miłosz Konkel – Billy Loomer
- Andrzej Chudy – pan Chopsaw
- Marta Dylewska – Suzie Crabgrass
- Marta Dobecka –
- Lisa Zemo,
- Wanda (odc. 11)
- Robert Tondera –
- Van Earl Wright (odc. 1, 6, 10),
- nauczyciel (odc. 3),
- Abe Lincoln (odc. 12)
- Maksymilian Bogumił –
- Willie Gault (odc. 1, 6, 10),
- Benedict Arnold (odc. 12)
- Bożena Furczyk – trener Joy Dirga
- Magdalena Wasylik – Claire Sawyer
- Aleksander Mikołajczak – pan Sweeney (odc. 1-13)
- Beniamin Lewandowski –
- Timmy Toot-Toot,
- raper (odc. 13)
- Anna Apostolakis – pielęgniarka Hunsucker (odc. 2, 6, 12, 14-15)
- Jakub Wieczorek –
- pan Wright,
- trener Stax (odc. 11)
- Filip Rogowski –
- Kokosowy Łeb (odc. 3-12),
- Jerry Crony (odc. 14, 16)
- Katarzyna Kozak – bufetowa (odc. 3-4, 7, 11-12, 14-15)
- Lidia Sadowa – pani Morrison (odc. 3)
- Aleksandra Radwan –
- pani Enstile (odc. 3-4, 12),
- pracowniczka zoo (odc. 5)
- Kamil Pruban – pan Dren (odc. 3)
- Julia Kunikowska –
- Doris Trembly,
- Martika (odc. 5)
- Maksymilian Michasiów –
- fotograf (odc. 7),
- kierowca autobusu (odc. 13)
- Krzysztof Szczepaniak – Cosmo (odc. 11)
- Maja Kwiatkowska –
- Bitsy Johnson,
- Jennifer Tu (odc. 13)
- Bernard Lewandowski – Kokosowy Łeb (odc. 14-15)
- Janusz Zadura – pan Sweeney (odc. 14)
- Zuzanna Galia
i inni
Piosenkę tytułową śpiewał: Janusz Kruciński
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 15.08.2016 | 01 | Pierwszy dzień w szkole | The First Day |
| Szafki | Lockers | ||
| 16.08.2016 | 02 | Toalety | Bathrooms |
| Partner projektu | Project Partners | ||
| 17.08.2016 | 03 | Paka | Detentions |
| Nauczyciele | Teachers | ||
| 18.08.2016 | 04 | Miejsca | Seating |
| Testy sportowe | Tryouts | ||
| 19.08.2016 | 05 | Zakochania | Crushes |
| Tańce | Dances | ||
| 22.08.2016 | 06 | Choroba | Sick Days |
| Konkurs literowania | Spelling Bee | ||
| 23.08.2016 | 07 | Plotki | Rumors |
| Zdjęcia | Photo Day | ||
| 24.08.2016 | 08 | Konkurs talentów | Talent Show |
| Wybory | Election | ||
| 25.08.2016 | 09 | Pracownia komputerowa | Computer Labs |
| Plecaki | Backpacks | ||
| 26.08.2016 | 10 | Liściki | Notes |
| Przyjaciele | Best Friends | ||
| 29.08.2016 | 11 | Marzenia | Daydreaming |
| WF | Gym | ||
| 30.08.2016 | 12 | Ściąganie | Cheaters |
| Mięśniaki | Bullies | ||
| 31.08.2016 | 13 | Próbny alarm | Emergency Drills |
| Opóźniony autobus | Late Bus | ||
| SERIA DRUGA | |||
| 03.04.2017 | 14 | Nowy semestr | New Semester |
| Fakultety | Electives | ||
| 04.04.2017 | 15 | Spotkanie motywacyjne | Pep Rallies |
| Lunch | Lunch | ||
| 05.04.2017 | 16 | Zajęcia pozalekcyjne | School Clubs |
| Projekt wideo | Video Projects | ||
| 17 | ' | Notebooks | |
| ' | Math | ||
| 18 | ' | School WebsitesDay | |
| ' | Valentine’s Day | ||
| 19 | ' | Vice Principals | |
| ' | Mondays | ||
| 20 | ' | Your Body | |
| ' | Procrastination | ||
| 21 | ' | Upperclassmen | |
| ' | Gross Biology Dissection | ||
| 22 | ' | Dares | |
| ' | Bad Habits | ||
| 23 | ' | Substitute Teachers | |
| ' | The New Kid | ||
| 24 | ' | Nicknames and Shyness | |
| 25 | ' | Asking Someone Out and Recycling | |
| 26 | ' | April Fools Day and Excuses | |
| 27 | ' | Secrets and Car Wash | |
| 28 | ' | Spirit Week and Clothes | |
| 29 | ' | Yearbook and Career Week | |
| 30 | ' | Science Fair and Study Hall | |
| 31 | ' | Music Class and Class Clown | |
| 32 | ' | Failing and Tutors | |
| 33 | ' | Double Dating and the Last Day | |
| SERIA TRZECIA | |||
| 34 | ' | New Grade and Dodgeball | |
| 35 | ' | Reading and Principals | |
| 36 | ' | Halloween and Vampires, Werewolves, Ghosts and Zombies | |
| 37 | ' | Popularity and Stressin’ Out | |
| 38 | ' | Art Class and Lost and Found | |
| 39 | ' | Social Studies and Embarrassment | |
| 40 | ' | The Bus and Bad Hair Days | |
| 41 | ' | Dismissal and School Plays | |
| 42 | ' | Revenge and School Records | |
| 43 | ' | Hallways and Friends Moving | |
| 44 | ' | Boys and Girls | |
| 45 | ' | Cellphones and Woodshop | |
| 46 | ' | Volunteering and the Library | |
| 47 | ' | Getting Organized and Extra Credit | |
| 48 | ' | Fundraising and Competition | |
| 49 | ' | Making New Friends and Positives and Negatives | |
| 50 | ' | Money and Parties | |
| 51 | ' | Spring Fever and the School Newspaper | |
| 52 | ' | Health and Jealousy | |
| 53 | ' | Tests and When You Like Someone Who Is Seeing Someone Else | |
| 54 | ' | Field Trips, Permission Slips, Signs and Weasels: Part One | |
| 55 | ' | Field Trips, Permission Slips, Signs and Weasels: Part Two | |
