Robal z przyszłości: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
| Linia 25: | Linia 25: | ||
** '''jaszczur czarodziej''' <small>(odc. 4b)</small>, | ** '''jaszczur czarodziej''' <small>(odc. 4b)</small>, | ||
** '''Derik''' <small>(odc. 5a)</small>, | ** '''Derik''' <small>(odc. 5a)</small>, | ||
** '''Flinn''' <small>(odc. 6a)</small> | ** '''Flinn''' <small>(odc. 6a)</small>, | ||
** '''Sandrew Chronos''' <small>(odc. 11ac)</small> | |||
* [[Jacek Król]] – | * [[Jacek Król]] – | ||
** '''Stek Starstek''' <small>(odc. 1a, 2a, 3c, 8c, 9a)</small>, | ** '''Stek Starstek''' <small>(odc. 1a, 2a, 3c, 8c, 9a)</small>, | ||
| Linia 37: | Linia 38: | ||
* [[Wojciech Żołądkowicz]] – | * [[Wojciech Żołądkowicz]] – | ||
** '''Robokarp''', | ** '''Robokarp''', | ||
** '''But''' <small>(odc. 3a)</small> | ** '''But''' <small>(odc. 3a)</small>, | ||
** '''Robokarp 2001''' <small>(odc. 11bc)</small> | |||
* [[Krzysztof Plewako-Szczerbiński|Krzysztof Szczerbiński]] – | * [[Krzysztof Plewako-Szczerbiński|Krzysztof Szczerbiński]] – | ||
** '''Robokarp 2001''' <small>(odc. 4c)</small>, | ** '''Robokarp 2001''' <small>(odc. 4c)</small>, | ||
| Linia 45: | Linia 47: | ||
** '''Pan Dwunasty, mini bałwan''' <small>(odc. 7a)</small>, | ** '''Pan Dwunasty, mini bałwan''' <small>(odc. 7a)</small>, | ||
** '''Derik''' <small>(odc. 7a)</small>, | ** '''Derik''' <small>(odc. 7a)</small>, | ||
** '''Barl''' <small>(odc. 8a)</small> | ** '''Barl''' <small>(odc. 8a, 11a)</small>, | ||
** '''Pan Zegarowy''' <small>(odc. 11ac)</small>, | |||
** '''Truskawkowy ślimak''' <small>(odc. 11a)</small>, | |||
** '''przywódca Kombinerkopiratów''' <small>(odc. 11b)</small> | |||
* [[Mateusz Weber]] – | * [[Mateusz Weber]] – | ||
** '''Chlebowy Baron''' <small>(odc. 2b)</small>, | ** '''Chlebowy Baron''' <small>(odc. 2b)</small>, | ||
| Linia 54: | Linia 59: | ||
* [[Rafał Zawierucha]] – '''Randy Mulewinder''' <small>(odc. 2a)</small> | * [[Rafał Zawierucha]] – '''Randy Mulewinder''' <small>(odc. 2a)</small> | ||
* [[Tomasz Olejnik]] – '''Maude''' <small>(odc. 3b, 4b, 6b, 9a)</small> | * [[Tomasz Olejnik]] – '''Maude''' <small>(odc. 3b, 4b, 6b, 9a)</small> | ||
* [[Piotr Sierecki]] – '''Danny z przyszłości''' <small>(odc. 4c, 7a)</small><!-- | * [[Piotr Sierecki]] – '''Danny z przyszłości''' <small>(odc. 4c, 7a, 11bc)</small><!-- | ||
'''W pozostałych rolach''': | '''W pozostałych rolach''': | ||
* [[Krzysztof Szczepaniak (?)]] – '''Paco''' <small>(odc. 8a)</small>--> | * [[Krzysztof Szczepaniak (?)]] – '''Paco''' <small>(odc. 8a)</small>--> | ||
| Linia 63: | Linia 68: | ||
'''Dialogi''': | '''Dialogi''': | ||
* [[Piotr Lenarczyk]] <small>(odc. S1-S4)</small>, | * [[Piotr Lenarczyk]] <small>(odc. S1-S4)</small>, | ||
* [[Anna Wysocka]] <small>(odc. 1- | * [[Anna Wysocka]] <small>(odc. 1-20)</small> | ||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
| Linia 214: | Linia 219: | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| 16.06.2017 | ||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|10 | | rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|10 | ||
| ''Steak Starmom'' | | ''Steak Starmom'' | ||
|- | |- | ||
| ''Lemonade's Last Stand'' | | ''Lemonade's Last Stand'' | ||
|- | |- | ||
| ''This Week in Future Science'' | | ''This Week in Future Science'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| 17.07.2017 | ||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|11 | | rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|11 | ||
| ''The Time Travelers Council'' | | ''The Time Travelers Council'' | ||
|- | |- | ||
| ''Future Danny and the Scourge of The Plierates'' | | ''Future Danny and the Scourge of The Plierates'' | ||
|- | |- | ||
| ''Bug's Very Important Job'' | | ''Bug's Very Important Job'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|12 | | rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|12 | ||
| ''Bug vs. the Babysitter'' | | ''Bug vs. the Babysitter'' | ||
|- | |- | ||
| ''Doug Race: 3939'' | | ''Doug Race: 3939'' | ||
|- | |- | ||
| ''The Panama Bananama'' | | ''The Panama Bananama'' | ||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 18.07.2017 | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|13 | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|13 | ||
| ''Future-Worm and the 54 Days of Snordfest'' | | ''Future-Worm and the 54 Days of Snordfest'' | ||
|- | |- | ||
| ''Lost in the Mall'' | | ''Lost in the Mall'' | ||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| 19.07.2017 | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|14 | |||
| ''Devil on Bug's Shoulder'' | |||
|- | |||
| ''Assassin Parrot'' | |||
|- | |||
| ''The Never-Ending End of Time'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|15 | |||
| ''Egg in the Family'' | |||
|- | |||
| ''The Right to Bear Arms'' | |||
|- | |||
| ''This Week in Future Science 2'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|16 | |||
| ''Danny Swap: The Musical'' | |||
|- | |||
| ''The World According to Larp'' | |||
|- | |||
| ''Mecha-Muck Wars 2'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|17 | |||
| ''O Brother, Here Art Thou'' | |||
|- | |||
| ''Life With Barl'' | |||
|- | |||
| ''Fyootch Fails'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|18 | |||
| ''Megan Muck Wars'' | |||
|- | |||
| ''Porthole To The Spider Hole'' | |||
|- | |||
| ''Weenie Genie'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|19 | |||
| ''Be Mine Across Time'' | |||
|- | |||
| ''Fyootchy Swap'' | |||
|- | |||
| ''Steak Starbolt Movie Trailer'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=3 bgcolor="#DFEEEF"|20 | |||
| ''Manchovy Prison Break'' | |||
|- | |||
| ''Wrong Place, Wrong Time'' | |||
|- | |||
| ''Future Danny Finale'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
Wersja z 17:27, 3 sie 2017
Robal z przyszłości (org. Future-Worm!, 2015–??) – amerykański serial animowany stworzony przez Disney Animation Studios.
Odcinki krótkometrażowe poprzedzające serial są emitowane od 5 września 2016 w Disney XD, zaś właściwy serial jest pokazywany od 28 listopada 2016 roku na tym samym kanale.
Fabuła
Danny to wesoły dwunastolatek, który skonstruował podróżujące w czasie pudełko śniadaniowe i zaprzyjaźnił się z Przyszło-Robalem - nieustraszonym robakiem z przyszłości. Razem przemierzają czasoprzestrzeń, uczestnicząc w niezwykłych przygodach.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1549341
Wersja polska
W wersji polskiej udział wzięli:
- Józef Pawłowski – Danny Douglas
- Przemysław Bluszcz –
- Robal z przyszłości,
- Przyszły Robal z przyszłości (odc. 7a)
- Maksymilian Rogacki – Doug Douglas, tata Danny'ego
- Izabella Bukowska –
- Megan Douglas, mama Danny'ego,
- Rekinowa Rut (odc. 4c)
- Paulina Komenda – Pluskwa
- Miłogost Reczek –
- Neil deGrasse Tyson (odc. 1a, 8a),
- doktor Wilkman (odc. 3a),
- staruch noszący niedźwiedzią skórę (odc. 4a),
- jaszczur czarodziej (odc. 4b),
- Derik (odc. 5a),
- Flinn (odc. 6a),
- Sandrew Chronos (odc. 11ac)
- Jacek Król –
- Stek Starstek (odc. 1a, 2a, 3c, 8c, 9a),
- Kres Czasu (odc. 5c),
- trenerka (odc. 6c),
- Potworne Anchois (odc. 8a)
- Julia Łukowiak –
- Mira Faye (odc. 2a, 3b, 8c, 9a),
- Ennuisha (odc. 5b)
- Jolanta Wołłejko – Ciocia Bitsy (odc. 5a)
- Wojciech Żołądkowicz –
- Robokarp,
- But (odc. 3a),
- Robokarp 2001 (odc. 11bc)
- Krzysztof Szczerbiński –
- Robokarp 2001 (odc. 4c),
- Presto (odc. 4b, 6b, 9a),
- Paco (odc. 4b, 9a),
- Manchois (odc. 7a),
- Pan Dwunasty, mini bałwan (odc. 7a),
- Derik (odc. 7a),
- Barl (odc. 8a, 11a),
- Pan Zegarowy (odc. 11ac),
- Truskawkowy ślimak (odc. 11a),
- przywódca Kombinerkopiratów (odc. 11b)
- Mateusz Weber –
- Chlebowy Baron (odc. 2b),
- Claude (odc. 3b, 9a),
- Chad Gold (odc. 6a),
- Chłopiec homar (odc. 6bc),
- mężczyzna próbujący wbić gwóźdź (odc. 8c)
- Rafał Zawierucha – Randy Mulewinder (odc. 2a)
- Tomasz Olejnik – Maude (odc. 3b, 4b, 6b, 9a)
- Piotr Sierecki – Danny z przyszłości (odc. 4c, 7a, 11bc)
i inni
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Dariusz Dunowski
Dialogi:
- Piotr Lenarczyk (odc. S1-S4),
- Anna Wysocka (odc. 1-20)
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Angielski tytuł |
|---|---|---|
| ODCINKI KRÓTKOMETRAŻOWE | ||
| 05.09.2016 | S1 | No Anchovies |
| 06.09.2016 | S2 | The Banana Peel Problem |
| 07.09.2016 | S3 | Insta-Beard |
| 08.09.2016 | S4 | Future Danny |
| SERIA PIERWSZA | ||
| 28.11.2016 | 01 | Long Live Captain Cakerz! |
| 29.11.2016 | Terrible Tuber Trouble | |
| 29.11.2016 | Healin' Touch With Dr. D | |
| 30.11.2016 | 02 | How To Beat A Cold... With Fists! |
| 01.12.2016 | Old Man Duck Head | |
| 01.12.2016 | Unsolved Histories | |
| 02.12.2016 | 03 | Meetiversary |
| 05.12.2016 | The Very Hungry Killah-Pillah | |
| 05.12.2016 | Steak Starbolt | |
| 06.12.2016 | 04 | Bubble Dad |
| 07.12.2016 | Porthole to the Lizard | |
| 07.12.2016 | Future Danny and the Ghost Pirates of Tau Ceti | |
| 08.12.2016 | 05 | Deunited |
| 09.12.2016 | The Forever Five | |
| 09.12.2016 | Great Debates with the End of Time | |
| 12.12.2016 | 06 | The Bleak Shall Inherit the Earth |
| 13.12.2016 | Makin' History | |
| 13.12.2016 | Lobster Boy Movie Trailer | |
| 14.12.2016 | 07 | Go Help Yourself |
| 15.12.2016 | Mecha-Muck Wars | |
| 15.12.2016 | Barf | |
| 16.12.2016 | 08 | Revenge of the Anchovy Monster |
| 19.12.2016 | Food Goggles | |
| 19.12.2016 | Steak Starbolt Spooktacular | |
| 20.12.2016 | 09 | Robo-Carp-Alypse |
| 21.12.2016 | The Reemen | |
| 21.12.2016 | Dr. D, Ghost Hunter | |
| 16.06.2017 | 10 | Steak Starmom |
| Lemonade's Last Stand | ||
| This Week in Future Science | ||
| 17.07.2017 | 11 | The Time Travelers Council |
| Future Danny and the Scourge of The Plierates | ||
| Bug's Very Important Job | ||
| 12 | Bug vs. the Babysitter | |
| Doug Race: 3939 | ||
| The Panama Bananama | ||
| 18.07.2017 | 13 | Future-Worm and the 54 Days of Snordfest |
| Lost in the Mall | ||
| 19.07.2017 | 14 | Devil on Bug's Shoulder |
| Assassin Parrot | ||
| The Never-Ending End of Time | ||
| 15 | Egg in the Family | |
| The Right to Bear Arms | ||
| This Week in Future Science 2 | ||
| 16 | Danny Swap: The Musical | |
| The World According to Larp | ||
| Mecha-Muck Wars 2 | ||
| 17 | O Brother, Here Art Thou | |
| Life With Barl | ||
| Fyootch Fails | ||
| 18 | Megan Muck Wars | |
| Porthole To The Spider Hole | ||
| Weenie Genie | ||
| 19 | Be Mine Across Time | |
| Fyootchy Swap | ||
| Steak Starbolt Movie Trailer | ||
| 20 | Manchovy Prison Break | |
| Wrong Place, Wrong Time | ||
| Future Danny Finale | ||
