IMP: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 65: | Linia 65: | ||
| ''Bizon'' | | ''Bizon'' | ||
| ''Bison'' | | ''Bison'' | ||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|08 | |||
| ''Pociski'' | |||
| ''Missiles'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|09 | |||
| ''Ochrona'' | |||
| ''Security'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
Wersja z 13:16, 22 sty 2011
IMP – serial krótkometrażowy emitowany na kanale ZigZap.
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie ZigZap – STUDIO M.R. SOUND
Reżyseria: Tomasz Marzecki
Dialogi: Anna Wysocka
Dźwięk i montaż: Krzysztof Podolski
Wystąpili:
i inni
Lektor: Tomasz Marzecki
Spis odcinków
| N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 01 | Pirat | Pirate |
| 02 | Trójząb | Trident |
| 03 | Katapulta | The Imp-Lement |
| 04 | Bzzz | Buzz |
| 05 | Wynalazki zła | Evil Inventions |
| 06 | Wysoki | Tall |
| 07 | Bizon | Bison |
| 08 | Pociski | Missiles |
| 09 | Ochrona | Security |
