IMP: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 77: | Linia 77: | ||
| ''Ochrona'' | | ''Ochrona'' | ||
| ''Security'' | | ''Security'' | ||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|10 | |||
| ''Ciasto'' | |||
| ''Piece of Cake'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|11 | |||
| ''Sylwetka'' | |||
| ''Silhouette'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|12 | |||
| ''Grzechy'' | |||
| ''Sins'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
Wersja z 18:49, 23 sty 2011
IMP – serial krótkometrażowy emitowany na kanale ZigZap.
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie ZigZap – STUDIO M.R. SOUND
Reżyseria: Tomasz Marzecki
Dialogi: Anna Wysocka
Dźwięk i montaż: Krzysztof Podolski
Wystąpili:
i inni
Lektor: Tomasz Marzecki
Spis odcinków
| N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 01 | Pirat | Pirate |
| 02 | Trójząb | Trident |
| 03 | Katapulta | The Imp-Lement |
| 04 | Bzzz | Buzz |
| 05 | Wynalazki zła | Evil Inventions |
| 06 | Wysoki | Tall |
| 07 | Bizon | Bison |
| 08 | Pociski | Missiles |
| 09 | Ochrona | Security |
| 10 | Ciasto | Piece of Cake |
| 11 | Sylwetka | Silhouette |
| 12 | Grzechy | Sins |
