Pidżamersi: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
mNie podano opisu zmian |
|||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Pidżamersi''' (ang. ''PJ Masks'', 2015-??) – | {{Serial2 | ||
|tytuł= Pidżamersi | |||
|tytuł oryginalny= PJ Masks | |||
|plakat= | |||
|gatunek= animowany, przygodowy | |||
|kraj= Francja, Wielka Brytania | |||
|język= francuski, angielski | |||
|stacja= [[Disney Junior]] | |||
|lata produkcji= 2015- | |||
|data premiery= 26 marca [[2016]] | |||
|sezony= 1 z 2 | |||
|odcinki= 26 z 52 | |||
}} | |||
'''Pidżamersi''' (ang. ''PJ Masks'', 2015-??) – francusko-brytyjski serial animowany. | |||
Premiera serialu w Polsce na kanale [[Disney Junior]] – 26 marca [[2016]] roku. Regularna emisja serialu rozpoczęła się 16 maja 2016 roku. | Premiera serialu w Polsce na kanale [[Disney Junior]] – 26 marca [[2016]] roku. Regularna emisja serialu rozpoczęła się 16 maja 2016 roku. | ||
| Linia 291: | Linia 304: | ||
| ''Pokaz lotniczy Sowelli'' | | ''Pokaz lotniczy Sowelli'' | ||
| ''Take to the Skies, Owlette'' | | ''Take to the Skies, Owlette'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| 12.05.2018 | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|26 | |||
| ''Zwolnij, Kotboy'' | |||
| ''Slow Down, Catboy!'' | |||
|- | |||
| ''Ulubiony kamień Geksona'' | |||
| ''Gekko’s Special Rock'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| colspan=4 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|27 | |||
| '''' | |||
| ''Moonfizzle Balls'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Soccer Ninjalinos'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|28 | |||
| '''' | |||
| ''Lionel-Saurus'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Catboy’s Cuddly'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|29 | |||
| '''' | |||
| ''Night of the Cat'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Catboy Does It Again'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|30 | |||
| '''' | |||
| ''Terrible Two-Some'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Owlette’s Luna Trouble'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|31 | |||
| '''' | |||
| ''Ninja Moths'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Who’s Got the Owl Power?'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|32 | |||
| '''' | |||
| ''PJ Pinball'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Bounce-a-Tron'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|33 | |||
| '''' | |||
| ''Wacky Floats'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Romeo’s Disguise'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|34 | |||
| '''' | |||
| ''PJ Robot'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''PJ Power Up'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|35 | |||
| '''' | |||
| ''Moonstruck Part 1: Race to the Moon'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Moonstruck Part 2: Lunar Fortress'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|36 | |||
| '''' | |||
| ''Crystal Clear'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''The Humongous Harvest of Hugeness'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|37 | |||
| '''' | |||
| ''Robot's Pet Cat'' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| ''Gekko, Master of the Deep'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|38 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|39 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|40 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|41 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|42 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|43 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|44 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|45 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|46 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|47 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|48 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|49 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|50 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"| | | rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|51 | ||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| rowspan=2 bgcolor="#DFEEEF"|52 | |||
| '''' | |||
| '''' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| '''' | | '''' | ||
| '' | | '''' | ||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
Wersja z 09:19, 12 maj 2018
| Tytuł | Pidżamersi |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | PJ Masks |
| Gatunek | animowany, przygodowy |
| Kraj produkcji | Francja, Wielka Brytania |
| Język oryginału | francuski, angielski |
| Stacja telewizyjna | Disney Junior |
| Lata produkcji | 2015- |
| Data premiery dubbingu | 26 marca 2016 |
| Wyemitowane serie |
1 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 26 z 52 |
Pidżamersi (ang. PJ Masks, 2015-??) – francusko-brytyjski serial animowany.
Premiera serialu w Polsce na kanale Disney Junior – 26 marca 2016 roku. Regularna emisja serialu rozpoczęła się 16 maja 2016 roku.
Fabuła
Perypetie trójki dzieciaków, które wiodą na pozór zwyczajne życie. Po zapadnięciu zmroku łączą swoje zaczarowane bransoletki i zmieniają się w superbohaterów, którzy walczą z przestępczością. Gdy ściągają kostium, tracą swoje nadprzyrodzone talenty.
Opis pochodzi ze strony http://www.teleman.pl/tv/-1460169
Wersja polska
Wersja polska: SDI MEDIA POLSKA
Reżyseria: Joanna Węgrzynowska-Cybińska
Dialogi: Anna Izdebska
Kierownictwo muzyczne: Agnieszka Tomicka
Udział wzięli:
- Antoni Scardina – Connor/Kotboy
- Zuzanna Jaźwińska – Amaya/Sowella
- Jan Barwiński – Greg/Gekson
- Igor Borecki – Romeo
- Sara Lewandowska – Luna
W pozostałych rolach:
- Jakub Szydłowski – narrator
- Jakub Jankiewicz – Nocny Ninja
- Bartosz Wesołowski
- Łukasz Węgrzynowski
- Antonina Żbikowska
i inni
Lektor: Jakub Szydłowski
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 26.05.2016 | 01 | To wszystko wina pociągu, Sowello | Blame It on the Train, Owlette |
| Pochmurny problem Kotboya | Catboy’s Cloudy Crisis | ||
| 26.03.2016 | 02 | Sowella i Błyskawica | Owlette and the Flash Flip Trip |
| Kotboy i skokodożer | Catboy and the Pogo Dozer | ||
| 16.05.2016 | 03 | Gekson i super ninjaludki | Gekko and the Super Ninjalinos |
| Sowella i problem z pterodaktylem | Owlette’s Terrible Pterodactyl Trouble | ||
| 17.05.2016 | 04 | Kotboy i zmniejszacz | Catboy and the Shrinker |
| Sowella i Luno-piłka | Owlette and the Moonball | ||
| 18.05.2016 | 05 | Gekson ratuje święta | Gekko Saves Christmas |
| Lodowy plan Geksona | Gekko’s Nice Ice Plan | ||
| 19.05.2016 | 06 | Kotboy i motyla brygada | Catboy’s Butterfly Brigade |
| Sowella zwycięża | Owlette the Winner | ||
| 20.05.2016 | 07 | Odezwij się, Gekson | Speak Up, Gekko! |
| Kotboy i miecz Mistrza Fanga | Catboy and Master Fang’s Stolen Sword | ||
| 23.05.2016 | 08 | Kotboy kontra Robo-Kot | Catboy vs. Robo-Cat |
| Sowella i Dar-Sówka | Owlette and the Giving Owl | ||
| 24.05.2016 | 09 | Kotboy i misja ratunkowa urodzinowego tortu | Catboy and the Great Birthday Cake Rescue |
| Gekson i Chrapozaur | Gekko and the Snore-O-Sauras | ||
| 25.05.2016 | 10 | Opieka nad Geksonem | Looking After Gekko |
| Kotboy i malutki ninjaludek | Catboy and Teeny Weeny Ninjalino | ||
| 04.07.2016 | 11 | Dodatkowy bilet Kotboya | Catboy’s Tricky Ticket |
| Gekson i zagubiony Geko-śmig | Gekko Mobile is Missing | ||
| 05.07.2016 | 12 | Latający Kotboy | Catboy’s Flying Fiasco |
| Gekson i super kichanie | Gekko’s Stay at Home Sneezes | ||
| 06.07.2016 | 13 | Gekson i księżyco-problem | Gekko and the Mighty Moon Problem |
| Niezdarny Kotboy | Clumsy Catboy | ||
| 07.07.2016 | 14 | Kotboy, Gekson i szaleństwo robotów | Catboy and Gekko’s Rampaging Robot Problem |
| Sowella i ptasi przyjaciel | Owlette’s Feathered Friend | ||
| 08.07.2016 | 15 | Sowella i walczące siedziby | Owlette and the Battling Headquaters |
| Gekson i zamieszanie w muzeum | Gekko and the Mayhem at the Museum | ||
| 11.07.2016 | 16 | Kotboy liderem drużyny | Catboy Takes Control |
| Sowella i jej rzeźba | Owlette’s Two Wrongs | ||
| 12.07.2016 | 17 | Latający Gekson | Gekko Floats |
| Wspaniały pojazd Kotboya | Catboy’s Two Wheeled Wonder | ||
| 13.07.2016 | 18 | Wielki występ Kotboya | Catboy’s Great Gig |
| Sowella i nowy manewr | Owlette’s New Move | ||
| 14.07.2016 | 19 | Naddźwiękowa Sowella | Supersonic Owlette |
| Kotboy i jego największy wyczyn | Catboy and the Sticky Splat Slingshot | ||
| 15.07.2016 | 20 | Sowella wyjątkowa | Owlette of a Kind |
| Dobosz Kotboy | Beat the Drum, Catboy | ||
| 28.11.2016 | 21 | Kotboy do potęgi | Catboy Squared |
| Super geko-zmysł Geksona | Gekko’s Super Gekko Sense | ||
| 29.11.2016 | 22 | Sowella i Sowelludki | Owlette and the Owletteenies |
| To nie wina Geksona | Gekko’s Blame Campaign | ||
| 30.11.2016 | 23 | Sowella i księżycowy kwiat | Owlette and the Moonflower |
| Powolny Gekson | Slowpoke Gekko | ||
| 01.12.2016 | 24 | Kotboy a księżycowa kopuła | Catboy and the Lunar Dome |
| Gekson i kamień super siły | Gekko and the Rock of All Power | ||
| 02.12.2016 | 25 | Super wielki Gekson | Super-Sized Gekko! |
| Pokaz lotniczy Sowelli | Take to the Skies, Owlette | ||
| 12.05.2018 | 26 | Zwolnij, Kotboy | Slow Down, Catboy! |
| Ulubiony kamień Geksona | Gekko’s Special Rock | ||
| SERIA DRUGA | |||
| 27 | ' | Moonfizzle Balls | |
| ' | Soccer Ninjalinos | ||
| 28 | ' | Lionel-Saurus | |
| ' | Catboy’s Cuddly | ||
| 29 | ' | Night of the Cat | |
| ' | Catboy Does It Again | ||
| 30 | ' | Terrible Two-Some | |
| ' | Owlette’s Luna Trouble | ||
| 31 | ' | Ninja Moths | |
| ' | Who’s Got the Owl Power? | ||
| 32 | ' | PJ Pinball | |
| ' | Bounce-a-Tron | ||
| 33 | ' | Wacky Floats | |
| ' | Romeo’s Disguise | ||
| 34 | ' | PJ Robot | |
| ' | PJ Power Up | ||
| 35 | ' | Moonstruck Part 1: Race to the Moon | |
| ' | Moonstruck Part 2: Lunar Fortress | ||
| 36 | ' | Crystal Clear | |
| ' | The Humongous Harvest of Hugeness | ||
| 37 | ' | Robot's Pet Cat | |
| ' | Gekko, Master of the Deep | ||
| 38 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 39 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 40 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 41 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 42 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 43 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 44 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 45 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 46 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 47 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 48 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 49 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 50 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 51 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
| 52 | ' | ' | |
| ' | ' | ||
