Magiki: Różnice pomiędzy wersjami
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|data premiery= 26 marca [[2018]] | |data premiery= 26 marca [[2018]] | ||
|sezony= 1 z 1 | |sezony= 1 z 1 | ||
|odcinki= | |odcinki= 28 z 52 | ||
}} | }} | ||
'''Magiki''' (2017-??) – francuski serial animowany. | '''Magiki''' (2017-??) – francuski serial animowany. | ||
| Linia 27: | Linia 27: | ||
'''Dialogi polskie''': | '''Dialogi polskie''': | ||
* [[Joanna Kuryłko]] <small>(odc. 1-10, 16-26)</small>, | * [[Joanna Kuryłko]] <small>(odc. 1-10, 16-26)</small>, | ||
* [[Rafał Fudalej]] <small>(odc. 11-15)</small> | * [[Rafał Fudalej]] <small>(odc. 11-15)</small>, | ||
* [[Julia Zduń]] <small>(odc. 27-28)</small> | |||
'''Dźwięk i montaż''': [[Karol Piwowarski]]<br /> | '''Dźwięk i montaż''': [[Karol Piwowarski]]<br /> | ||
'''Kierownictwo produkcji''': [[Agnieszka Kudelska]]<br /> | '''Kierownictwo produkcji''': [[Agnieszka Kudelska]]<br /> | ||
| Linia 241: | Linia 242: | ||
| ''Nowe szaty księżniczek'' | | ''Nowe szaty księżniczek'' | ||
| ''The Princess’ New Clothes'' | | ''The Princess’ New Clothes'' | ||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 21.05.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|27 | |||
| ''Królewska metamorfoza'' | |||
| ''The Royal Makeover'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 21.05.2018 | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|28 | |||
| ''Dzień kąpieli'' | |||
| ''Bath Day'' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|29 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|30 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|31 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|32 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|33 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|34 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|35 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|36 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|37 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|38 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|39 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|40 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|41 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|42 | ||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|43 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|44 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|45 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|46 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|47 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|48 | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=4 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|49 | |||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 252: | Linia 407: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|50 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 259: | Linia 414: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|51 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
| Linia 266: | Linia 421: | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| | ||
| bgcolor="#DFEEEF"| | | bgcolor="#DFEEEF"|52 | ||
| '''' | | '''' | ||
| '''' | | '''' | ||
Wersja z 14:25, 21 maj 2018
| Tytuł | Magiki |
|---|---|
| Gatunek | animacja |
| Kraj produkcji | Francja |
| Język oryginału | francuski |
| Stacja telewizyjna | MiniMini+ |
| Lata produkcji | 2017- |
| Data premiery dubbingu | 26 marca 2018 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 28 z 52 |
Magiki (2017-??) – francuski serial animowany.
Serial z polskim dubbingiem jest emitowany w MiniMini+ od 26 marca 2018 roku.
Fabuła
Siedmioletnia księżniczka Billie to ciekawa świata rezolutna dziewczynka, która każdego dnia bawi się i uczy, a także odkrywa problemy prawdziwego świata, takie jak rywalizacja pomiędzy rodzeństwem czy sprawiedliwość. Dziewczynka dysponuje niezwykłym kluczem, którego używa do otwierania wszelkich pudełek z zabawkami oraz do wchodzenia do baśniowego świata Magiki - fantastycznej krainy, pełnej słodkich duszków i wróżek.
Opis pochodzi ze strony https://www.teleman.pl/tv/-1734132
Wersja polska
Opracowanie i udźwiękowienie wersji polskiej: na zlecenie platformy nc+ – STUDIO SONICA
Reżyseria: Leszek Zduń
Tłumaczenie: Julia Zduń (odc. 1-10, 16-26)
Dialogi polskie:
- Joanna Kuryłko (odc. 1-10, 16-26),
- Rafał Fudalej (odc. 11-15),
- Julia Zduń (odc. 27-28)
Dźwięk i montaż: Karol Piwowarski
Kierownictwo produkcji: Agnieszka Kudelska
Wystąpili:
- Zuzanna Jaźwińska – Billie
- Antoni Scardina – Truman
- Marta Dobecka – Antonina
- Bożena Furczyk – Maria
- Mateusz Weber – sir Kiciuś Kot
W pozostałych rolach:
- Leszek Zduń – tata Billie
- Maksymilian Michasiów – smok Smolik
- Przemysław Wyszyński – czarodziej Ed
- Aleksandra Radwan – hrabina Elżbieta
- Magdalena Krylik – Zaza
- Jan Rotowski – Ferdynand
- Joanna Pach-Żbikowska
i inni
Lektor: Leszek Zduń
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | |||
| 26.03.2018 | 01 | Chory smok | Sick Dragon |
| 26.03.2018 | 02 | Maszyna z prezentami | The Gift Machine |
| 27.03.2018 | 03 | Żab-gubiony pierścień | The Frog-otten Ring |
| 27.03.2018 | 04 | Podróżujący trubadur | Travelling Troubadour |
| 28.03.2018 | 05 | Przyczepowe królestwo | The Trailer Kingdom |
| 28.03.2018 | 06 | Bądź miły | Play Nice |
| 29.03.2018 | 07 | Coś do oclenia | Anything to Declare |
| 29.03.2018 | 08 | Wróć Truman | Come Back Truman |
| 30.03.2018 | 09 | Wyścig księżniczek | The Princess Race |
| 30.03.2018 | 10 | Czwarta księżniczka | The Fourth Princess |
| 02.04.2018 | 11 | Klejnot ciemności | The Jewel of the Dark |
| 02.04.2018 | 12 | To twój problem | It’s Your Problem |
| 03.04.2018 | 13 | To nie twoje | Not Yours to Take |
| 03.04.2018 | 14 | Śpiewające róże | Singing Roses |
| 04.04.2018 | 15 | Odpowiednie życzenie | The Perfect Wish |
| 04.04.2018 | 16 | To jest w wiadomościach | It’s on the News |
| 05.04.2018 | 17 | Nasz przyjaciel Truman | Our Good Friend Truman |
| 05.04.2018 | 18 | Brakująca część | The Missing Part |
| 06.04.2018 | 19 | Skradziona korona | The Stolen Crown |
| 06.04.2018 | 20 | To tylko żart | Just a Joke |
| 09.04.2018 | 21 | Złodziej | The Thief |
| 09.04.2018 | 22 | Niespodziewani goście | Unexpected Guests |
| 10.04.2018 | 23 | Pozwól sobie pomóc | Help Me Help You |
| 10.04.2018 | 24 | Nic wielkiego | No Big Deal |
| 11.04.2018 | 25 | Powódź | The Flood |
| 11.04.2018 | 26 | Nowe szaty księżniczek | The Princess’ New Clothes |
| 21.05.2018 | 27 | Królewska metamorfoza | The Royal Makeover |
| 21.05.2018 | 28 | Dzień kąpieli | Bath Day |
| 29 | ' | ' | |
| 30 | ' | ' | |
| 31 | ' | ' | |
| 32 | ' | ' | |
| 33 | ' | ' | |
| 34 | ' | ' | |
| 35 | ' | ' | |
| 36 | ' | ' | |
| 37 | ' | ' | |
| 38 | ' | ' | |
| 39 | ' | ' | |
| 40 | ' | ' | |
| 41 | ' | ' | |
| 42 | ' | ' | |
| 43 | ' | ' | |
| 44 | ' | ' | |
| 45 | ' | ' | |
| 46 | ' | ' | |
| 47 | ' | ' | |
| 48 | ' | ' | |
| 49 | ' | ' | |
| 50 | ' | ' | |
| 51 | ' | ' | |
| 52 | ' | ' | |
