IMP: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 119: | Linia 119: | ||
| ''Edukacja'' | | ''Edukacja'' | ||
| ''Education'' | | ''Education'' | ||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|17 | |||
| ''Lazania'' | |||
| ''Lasagna'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|18 | |||
| ''Wyprawa'' | |||
| ''Journey'' | |||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
Wersja z 22:00, 1 lut 2011
IMP – serial krótkometrażowy emitowany na kanale ZigZap.
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie ZigZap – STUDIO M.R. SOUND
Reżyseria: Tomasz Marzecki
Dialogi: Anna Wysocka
Dźwięk i montaż: Krzysztof Podolski
Wystąpili:
i inni
Lektor: Tomasz Marzecki
Spis odcinków
| N/o | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 01 | Pirat | Pirate |
| 02 | Trójząb | Trident |
| 03 | Katapulta | The Imp-Lement |
| 04 | Bzzz | Buzz |
| 05 | Wynalazki zła | Evil Inventions |
| 06 | Wysoki | Tall |
| 07 | Bizon | Bison |
| 08 | Pociski | Missiles |
| 09 | Ochrona | Security |
| 10 | Ciasto | Piece of Cake |
| 11 | Sylwetka | Silhouette |
| 12 | Grzechy | Sins |
| 13 | Encyklopedia zła | Who’s Who |
| 14 | Okrutne stworzenie | Brute Creation |
| 15 | Ambona zła | Evil Pulpit |
| 16 | Edukacja | Education |
| 17 | Lazania | Lasagna |
| 18 | Wyprawa | Journey |
