Drużyna rycerzy: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 10: | Linia 10: | ||
|data premiery= 17 września [[2018]] | |data premiery= 17 września [[2018]] | ||
|sezony= 1 z 1 | |sezony= 1 z 1 | ||
|odcinki= | |odcinki= 7 z 20 | ||
}} | }} | ||
'''Drużyna rycerzy''' (ang. ''Knight Squad'', 2018) – amerykański serial fabularny. | '''Drużyna rycerzy''' (ang. ''Knight Squad'', 2018) – amerykański serial fabularny. | ||
| Linia 36: | Linia 36: | ||
* [[Beata Jankowska-Tzimas]] – '''Tfu Tfu''' <small>(odc. 4)</small><!-- | * [[Beata Jankowska-Tzimas]] – '''Tfu Tfu''' <small>(odc. 4)</small><!-- | ||
* [[Przemysław Niedzielski]] – '''Jimbo''' <small>(odc. 6)</small>--> | * [[Przemysław Niedzielski]] – '''Jimbo''' <small>(odc. 6)</small>--> | ||
* [[Marta Dobecka]] – '''królowa wróżek''' <small>(odc. 8)</small> | |||
i inni | i inni | ||
| Linia 111: | Linia 112: | ||
| colspan=5 | | | colspan=5 | | ||
|- | |- | ||
| bgcolor="#DFEFFF"| | | bgcolor="#DFEFFF"| 23.09.2018 | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|08 | | bgcolor="#DFEEEF"|08 | ||
| bgcolor="#DCD0FF"| | | bgcolor="#DCD0FF"|07 | ||
| ''Rycerz i jego ogon'' | | ''Rycerz i jego ogon'' | ||
| ''A Knight’s Tail'' | | ''A Knight’s Tail'' | ||
| Linia 180: | Linia 181: | ||
| '''' | | '''' | ||
| ''Working on the Knight Moves'' | | ''Working on the Knight Moves'' | ||
|- | |||
| colspan=5 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|17 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=5 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|18 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=5 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|19 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=5 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|20 | |||
| bgcolor="#DCD0FF"| | |||
| '''' | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| colspan=5 | | | colspan=5 | | ||
Wersja z 17:18, 23 wrz 2018
| Tytuł | Drużyna rycerzy |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Knight Squad |
| Gatunek | familijny |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Nickelodeon Polska |
| Lata produkcji | 2018 |
| Data premiery dubbingu | 17 września 2018 |
| Wyemitowane serie |
1 z 1 |
| Wyemitowane odcinki | 7 z 20 |
Drużyna rycerzy (ang. Knight Squad, 2018) – amerykański serial fabularny.
Serial emitowany w Polsce na kanale Nickelodeon Polska od 17 września 2018 roku.
Fabuła
Hałaśliwa księżniczka i niesforny przybłęda mają wspólną tajemnicę. Oboje udają kogoś, kim nie są, by wstąpić do szkoły rycerzy. Zostają partnerami i starają się wspólnymi siłami spełnić swoje marzenie: stać się legendarnymi rycerzami.
Opis pochodzi ze strony www.nick.com.pl
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska
Wystąpili:
- Karol Jankiewicz – Arc
- Justyna Kowalska – Ciara
- Natalia Jankiewicz – Prudence
- Karol Osentowski – Warwick
- Cezary Kwieciński – Sir Gareth
- Igor Borecki – Fizzwick
- Agnieszka Fajlhauer – czarownica (odc. 2)
- Ryszard Olesiński – czarnoksiężnik Hogancross (odc. 3)
- Janusz Wituch – człowieszczur (odc. 3)
- Tomasz Błasiak – barman (odc. 3)
- Beata Jankowska-Tzimas – Tfu Tfu (odc. 4)
- Marta Dobecka – królowa wróżek (odc. 8)
i inni
Lektor: Andrzej Leszczyński
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o 1 | N/o 2 | Polski tytuł | Angielski tytuł |
|---|---|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||||
| 17.09.2018 | 01 | 01 | ' | Opening Knight |
| 18.09.2018 | 02 | 02 | Puchar Roxbury’ego | A Knight at the Roxbury |
| 19.09.2018 | 03 | 03 | Dzień rycerza w lśniącej zbroi | Knight in Shining Armor Day |
| 20.09.2018 | 04 | 04 | Rycerz i czarodziej | One Magical Knight |
| 22.09.2018 | 05 | 06 | Rycerski Debel | Tonight, Two Knight |
| 21.09.2018 | 06 | 05 | Powrót zaginionego rycerza | The Dork Knight Returns |
| 07 | ' | ' | ||
| 23.09.2018 | 08 | 07 | Rycerz i jego ogon | A Knight’s Tail |
| 09 | Rycerska wywiadówka | Parent Teacher Knight | ||
| 10 | ' | ' | ||
| 11 | ' | ' | ||
| 12 | Kodeks rycerza | Do the Knight Thing | ||
| 13 | ' | Take Me Home to Knight | ||
| 14 | ' | A Total Knightmare | ||
| 15 | ' | Wish I May, Wish I Knight | ||
| 16 | ' | Working on the Knight Moves | ||
| 17 | ' | ' | ||
| 18 | ' | ' | ||
| 19 | ' | ' | ||
| 20 | ' | ' | ||
Legenda
- N/o 1 – numer odcinka według kolejności produkcji.
- N/o 2 – numer odcinka według kolejności emisyjnej.
