Witajcie w Wayne: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
| Linia 9: | Linia 9: | ||
|lata produkcji= 2017- | |lata produkcji= 2017- | ||
|data premiery= 15 lutego [[2018]] | |data premiery= 15 lutego [[2018]] | ||
|sezony= | |sezony= 2 z 2 | ||
|odcinki= | |odcinki= 23 z 40 | ||
}} | }} | ||
'''Witajcie w Wayne''' (2017-??) – amerykański serial animowany. | '''Witajcie w Wayne''' (2017-??) – amerykański serial animowany. | ||
| Linia 36: | Linia 36: | ||
* [[Łukasz Lewandowski]] – '''Wendell William Wasserman''' | * [[Łukasz Lewandowski]] – '''Wendell William Wasserman''' | ||
* [[Grzegorz Drojewski]] – '''Andrei''' | * [[Grzegorz Drojewski]] – '''Andrei''' | ||
* [[Marta Dylewska]] – '''Madison Payne''' | * [[Marta Dylewska]] – | ||
** '''Madison Payne''', | |||
** '''Arcsine''' | |||
* [[Jacek Kopczyński]] – '''Garrison Payne''' | * [[Jacek Kopczyński]] – '''Garrison Payne''' | ||
* [[Jacek Król]] – '''Tony Stanza''' | * [[Jacek Król]] – '''Tony Stanza''' | ||
| Linia 43: | Linia 45: | ||
* [[Beata Jankowska-Tzimas]] – '''Mama Saraline i Olly’ego''' | * [[Beata Jankowska-Tzimas]] – '''Mama Saraline i Olly’ego''' | ||
* [[Agata Paszkowska]] – '''Goodness''' | * [[Agata Paszkowska]] – '''Goodness''' | ||
* [[Elżbieta Kopocińska]] – '''siostra Wendella''' | |||
* [[Mateusz Narloch]] | * [[Mateusz Narloch]] | ||
* [[Tomasz Steciuk]] | * [[Tomasz Steciuk]] | ||
| Linia 184: | Linia 187: | ||
| bgcolor="#DFEEEF"|20 | | bgcolor="#DFEEEF"|20 | ||
| ''So This is Glamsterdam'' | | ''So This is Glamsterdam'' | ||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| colspan=3 bgcolor="#DFEFFF" | '''SERIA DRUGA''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 26.11.2018 <small>(Nick)</small> | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|21 | |||
| ''We’re Gonna Need a Bigger Cup'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 27.11.2018 <small>(Nick)</small> | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|22 | |||
| ''Welcome to the Wassermans’'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| 28.11.2018 <small>(Nick)</small> | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|23 | |||
| ''An Olly-Day Miracle!'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|24 | |||
| ''That’s Squidjit Bowling'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|25 | |||
| ''We’re the Wayniacs'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|26 | |||
| ''Curious Brains of the Brain'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|27 | |||
| ''Wiles Styles You Over'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|28 | |||
| ''The Best Buddy I Never Had'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|29 | |||
| ''Some Sort of Bad Luck Curse'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|30 | |||
| ''Whoever Controls the Wayne, Controls the World'' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|31 | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|32 | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|33 | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|34 | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|35 | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|36 | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|37 | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|38 | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|39 | |||
| '''' | |||
|- | |||
| colspan=3 | | |||
|- | |||
| bgcolor="#DFEFFF"| | |||
| bgcolor="#DFEEEF"|40 | |||
| '''' | |||
|- | |- | ||
| colspan=3 | | | colspan=3 | | ||
Wersja z 16:38, 28 lis 2018
| Tytuł | Witajcie w Wayne |
|---|---|
| Tytuł oryginalny | Welcome to the Wayne |
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Stany Zjednoczone |
| Język oryginału | angielski |
| Stacja telewizyjna | Nicktoons, Nickelodeon Polska |
| Lata produkcji | 2017- |
| Data premiery dubbingu | 15 lutego 2018 |
| Wyemitowane serie |
2 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 23 z 40 |
Witajcie w Wayne (2017-??) – amerykański serial animowany.
Serial emitowany w Polsce na kanale Nicktoons od 15 lutego 2018 roku.
Fabuła
Ansi Molina oraz rodzeństwo Timbersów, Olly i Saraline, żyją w wyjątkowym budynku o nazwie Wayne. Ów dom ma wielu nietypowych mieszkańców, wśród których można znaleźć szpiegów i różne latające stworzenia – dzięki temu w Wayne nie można się nigdy nudzić. Dzieci postanawiają odkryć wszystkie sekrety tego tajemniczego miejsca, a przy tym zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim sąsiadom.
Opis pochodzi ze strony https://www.teleman.pl/tv/-1723398
Wersja polska
Wersja polska: na zlecenie Nickelodeon Polska
Wystąpili:
- Agnieszka Fajlhauer – Ansi Molina
- Józef Pawłowski – Olly Timbers
- Agata Skórska – Saraline Timbers
- Kamil Pruban – Jonah Bishop
- Przemysław Glapiński – George
- Monika Węgiel-Jarocińska – Szpieg spod ósemki
- Marta Dobecka – Julia Wiles
- Przemysław Wyszyński – Leif Bornwell III
- Łukasz Lewandowski – Wendell William Wasserman
- Grzegorz Drojewski – Andrei
- Marta Dylewska –
- Madison Payne,
- Arcsine
- Jacek Kopczyński – Garrison Payne
- Jacek Król – Tony Stanza
- Paweł Ciołkosz – Tata Ansiego
- Cezary Kwieciński – Tata Saraline i Olly’ego
- Beata Jankowska-Tzimas – Mama Saraline i Olly’ego
- Agata Paszkowska – Goodness
- Elżbieta Kopocińska – siostra Wendella
- Mateusz Narloch
- Tomasz Steciuk
- Janusz Wituch
- Piotr Bąk
- Robert Tondera
- Jakub Szydłowski
- Adam Krylik
i inni
Lektor: Paweł Bukrewicz
Spis odcinków
| Premiera odcinka | N/o | Angielski tytuł |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 15.02.2018 | 01 | Rise and Shine Sleepyhead |
| 16.02.2018 | 02 | Like a Happy, Happy Bird |
| 19.02.2018 | 03 | Mail Those Cards, Boys! |
| 20.02.2018 | 04 | Today Was Wassome |
| 20.02.2018 | 05 | Some Kind of Tap-Dancing, Beekeeping Whaler |
| 21.02.2018 | 06 | Like No Other Market on Earth |
| 22.02.2018 | 07 | Beeping the Binklemobile |
| 23.02.2018 | 08 | Spacefish |
| 24.02.2018 | 09 | A Pair of Normas |
| 28.02.2018 | 10 | It’s the Mid-Season Finale |
| 09.04.2018 (Nick) | 11 | Hit It, Toofus! |
| 10.04.2018 (Nick) | 12 | Wall-to-Wall Ping-Pong Ball |
| 11.04.2018 (Nick) | 13 | Swap Shop Hop & Bop |
| 12.04.2018 (Nick) | 14 | 8:08:08 |
| 13.04.2018 (Nick) | 15 | Flutch |
| 16.04.2018 (Nick) | 16 | What’s For Linner? |
| 17.04.2018 (Nick) | 17 | Leave the Funny, Find the Bunny |
| 18.04.2018 (Nick) | 18 | Gimble in the Wabe |
| 19.04.2018 (Nick) | 19 | Keep an Eye on the Nose |
| 20.04.2018 (Nick) | 20 | So This is Glamsterdam |
| SERIA DRUGA | ||
| 26.11.2018 (Nick) | 21 | We’re Gonna Need a Bigger Cup |
| 27.11.2018 (Nick) | 22 | Welcome to the Wassermans’ |
| 28.11.2018 (Nick) | 23 | An Olly-Day Miracle! |
| 24 | That’s Squidjit Bowling | |
| 25 | We’re the Wayniacs | |
| 26 | Curious Brains of the Brain | |
| 27 | Wiles Styles You Over | |
| 28 | The Best Buddy I Never Had | |
| 29 | Some Sort of Bad Luck Curse | |
| 30 | Whoever Controls the Wayne, Controls the World | |
| 31 | ' | |
| 32 | ' | |
| 33 | ' | |
| 34 | ' | |
| 35 | ' | |
| 36 | ' | |
| 37 | ' | |
| 38 | ' | |
| 39 | ' | |
| 40 | ' | |
