Wierszyki domowe: Różnice pomiędzy wersjami
Z Dubbingpedia
nowy artykuł |
mNie podano opisu zmian |
||
| Linia 1: | Linia 1: | ||
{{ | {{Serial2 | ||
| | |tytuł=Wierszyki domowe | ||
| | |plakat=Wierszyki domowe.jpg | ||
| | |gatunek= animowany | ||
| | |kraj=Polska | ||
| | |język=polski | ||
| | |dystrybutor dvd= Agora | ||
| | |lata produkcji=2016-2019 | ||
| | |data premiery= 31 maja [[2018]] | ||
}} | |sezony= 2 z 2 | ||
|odcinki= 25 z 25 | |||
}}'''Wierszyki domowe''' – polski serial animowany dla dzieci z 2016 roku, zrealizowany przez studio 2001 Marek Rudnicki na podstawie książki Michała Rusinka. | |||
Część odcinków zostało wydanych przez Agorę na DVD, w formie dodatku do Gazety Wyborczej 31 maja [[2018]] roku. | |||
== Dubbing == | == Dubbing == | ||
'''W roli narratora''': [[Adam Woronowicz]]<br /> | '''W roli narratora''': [[Adam Woronowicz]]<br /> | ||
'''Reżyseria''': [[Agnieszka Matysiak]]<br /> | '''Reżyseria''': [[Agnieszka Matysiak]]<br /> | ||
'''Realizacja dźwięku''': [[Magdalena Sułek|Magdalena Sułek-Jabłońska]]<br /> | '''Realizacja dźwięku''': [[Magdalena Sułek|Magdalena Sułek-Jabłońska]]<br /> | ||
'''Udźwiękowienie''': Studio Filmowe ODEON< | '''Udźwiękowienie''': | ||
* Studio Filmowe ODEON <small>(seria 1.)</small>, | |||
* [[Redberries Studio|STUDIO REDBERRIES]] <small>(seria 2.)</small> | |||
'''Odgłosy''': [[Joanna Leszczyńska]] <small>(seria 2.)</small> | |||
'''Piosenkę śpiewali''': [[Magdalena Chruścińska]], [[Adam Woronowicz]] | '''Piosenkę śpiewali''': [[Magdalena Chruścińska]], [[Adam Woronowicz]]<br /> | ||
'''Beatboxer (odc. 25)''': Piotr Jarosz | |||
== Spis odcinków == | == Spis odcinków == | ||
{| style="text-align: center; width: 25%; margin: 0 auto; | {| class="wikitable" style="text-align: center; width: 25%; margin: 0 auto;" | ||
|- | |- | ||
| | !width="6%"|№ | ||
!width="25%"|Tytuł polski | |||
|- | |- | ||
| | | colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA PIERWSZA''' | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|01 | |||
| ''Portrety'' | | ''Portrety'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|02 | ||
| ''Zamek'' | |||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|03 | |||
| ''Prysznic'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|04 | ||
| '' | | ''Lodówka'' | ||
|- | |||
| style="background-color: #CCE2FF;"|05 | |||
| ''Pralka'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|06 | ||
| ''Kafelki'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|07 | ||
| '' | | ''Wycieraczka'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|08 | ||
| ''Piwnica'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|09 | ||
| '' | | ''Próg'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|10 | ||
| ''Narty'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|11 | ||
| '' | | ''Szafa'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|12 | ||
| ''Karmnik'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|13 | ||
| '' | | ''Wanna'' | ||
|- | |- | ||
| colspan= | | colspan=3 style="background-color: #70ACFF;" | '''SERIA DRUGA''' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|14 | ||
| '' | | ''Balkon'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|15 | ||
| ''Fotel'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|16 | ||
| '' | | ''Lampa'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|17 | ||
| ''Łopata do śniegu'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|18 | ||
| '' | | ''Okno'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|19 | ||
| ''Plama'' | |||
| '' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|20 | ||
| ''Wąż'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|21 | ||
| '' | | ''Wieszaki'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|22 | ||
| ''Czajnik'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|23 | ||
| '' | | ''Klucz'' | ||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|24 | ||
| ''Kura'' | |||
|- | |- | ||
| | | style="background-color: #CCE2FF;"|25 | ||
| '' | | ''Pająk'' | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
== Linki zewnętrzne == | == Linki zewnętrzne == | ||
* {{filmpolski|1240346}} | * {{filmpolski|1240346}} | ||
* {{filmweb|film|771363}} | |||
[[Kategoria: Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] [[Kategoria: Opowiadane seriale dla dzieci]] [[Kategoria: Produkcje polskie]] | [[Kategoria: Seriale animowane dla dzieci i młodzieży]] [[Kategoria: Opowiadane seriale dla dzieci]] [[Kategoria: Produkcje polskie]] | ||
Wersja z 08:59, 11 wrz 2019
| Tytuł | Wierszyki domowe |
|---|---|
| Gatunek | animowany |
| Kraj produkcji | Polska |
| Język oryginału | polski |
| Dystrybutor DVD | Agora |
| Lata produkcji | 2016-2019 |
| Data premiery dubbingu | 31 maja 2018 |
| Wyemitowane serie |
2 z 2 |
| Wyemitowane odcinki | 25 z 25 |
Wierszyki domowe – polski serial animowany dla dzieci z 2016 roku, zrealizowany przez studio 2001 Marek Rudnicki na podstawie książki Michała Rusinka.
Część odcinków zostało wydanych przez Agorę na DVD, w formie dodatku do Gazety Wyborczej 31 maja 2018 roku.
Dubbing
W roli narratora: Adam Woronowicz
Reżyseria: Agnieszka Matysiak
Realizacja dźwięku: Magdalena Sułek-Jabłońska
Udźwiękowienie:
- Studio Filmowe ODEON (seria 1.),
- STUDIO REDBERRIES (seria 2.)
Odgłosy: Joanna Leszczyńska (seria 2.)
Piosenkę śpiewali: Magdalena Chruścińska, Adam Woronowicz
Beatboxer (odc. 25): Piotr Jarosz
Spis odcinków
| № | Tytuł polski | |
|---|---|---|
| SERIA PIERWSZA | ||
| 01 | Portrety | |
| 02 | Zamek | |
| 03 | Prysznic | |
| 04 | Lodówka | |
| 05 | Pralka | |
| 06 | Kafelki | |
| 07 | Wycieraczka | |
| 08 | Piwnica | |
| 09 | Próg | |
| 10 | Narty | |
| 11 | Szafa | |
| 12 | Karmnik | |
| 13 | Wanna | |
| SERIA DRUGA | ||
| 14 | Balkon | |
| 15 | Fotel | |
| 16 | Lampa | |
| 17 | Łopata do śniegu | |
| 18 | Okno | |
| 19 | Plama | |
| 20 | Wąż | |
| 21 | Wieszaki | |
| 22 | Czajnik | |
| 23 | Klucz | |
| 24 | Kura | |
| 25 | Pająk | |
Linki zewnętrzne
- Wierszyki domowe w bazie filmpolski.pl
- Wierszyki domowe w bazie filmweb.pl
