Krzysztof Matuszewski (ur. 1957)

Z Dubbingpedia
Wersja z dnia 21:39, 4 sie 2025 autorstwa MinisterDubu (dyskusja | edycje) (Utworzono nową stronę ": ''Ten artykuł jest o aktorze urodzonym w 1957 roku. Możesz także szukać Krzysztofa Matuszewskiego, aktora urodzonego w 1960 roku.'' {{Aktor |imię i nazwisko=Krzysztof Matuszewski |zdjęcie= |data urodzenia=1957 |data śmierci= |zawody=aktor }}'''Krzysztof Matuszewski''' (ur. w 1957 roku) – filozof, tłumacz i aktor. Absolwent Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim (1980) i Instytutu Filozofii Uniwersytetu Łód…")
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Skocz do:nawigacja, szukaj
Ten artykuł jest o aktorze urodzonym w 1957 roku. Możesz także szukać Krzysztofa Matuszewskiego, aktora urodzonego w 1960 roku.

Krzysztof Matuszewski

aktor

Data urodzenia 1957

Krzysztof Matuszewski (ur. w 1957 roku) – filozof, tłumacz i aktor.

Absolwent Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim (1980) i Instytutu Filozofii Uniwersytetu Łódzkiego (1984). W 1993 roku uzyskał stopień doktora na Wydziale Filozoficzno-Historycznym Uniwersytetu Łódzkiego, a w 2008 roku uzyskał habilitację.

Polski dubbing

Filmy

Linki zewnętrzne