Brama zdrajców

Z Dubbingpedia
Wersja z dnia 20:54, 25 lut 2020 autorstwa MinisterDubu (dyskusja | edycje)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Brama zdrajców

Traitors Gate

Brama zdrajców.jpg
Gatunek akcji
Producent Daydream Software AB
Wydawca DreamCatcher Interactive
Dystrybutor CODA
Rok produkcji 1999
Premiera dubbingu 19 czerwca 2000
Platformy z dubbingiem PC

Brama zdrajców (ang. Traitors Gate) – gra przygodowa stworzona przez szwedzkie studio Daydream Software AB.

W Polsce wydana przez firmę CODA 19 czerwca 2000 roku. Warto dodać, że polski tytuł Brama zdrajców pojawił się dopiero w reedycji gry, w wydaniu premierowym na pudełku i płytach widniał angielski tytuł.

Fabuła

Gracz wciela się w utalentowanego szpiega posługującego się pseudonimem Raven, pracującego dla tajemniczej organizacji ORPHIA. Głównym celem jest włamanie do osławionej londyńskiej twierdzy, najlepiej strzeżonego miejsca w Wielkiej Brytanii, skąd Raven ma wynieść królewskie klejnoty koronne, w ten sposób chroniąc je od prawdziwych złodziei. Zanim to się uda, trzeba jednak przechytrzyć licznych strażników oraz najbardziej zaawansowane systemy alarmowe.

Do dyspozycji gracza zostają oddane rozmaite przedmioty, mające przyczynić się do powodzenia misji - komputer PDA, kusza z kotwiczką przymocowaną do liny, czy nawet guma do życia przydatna w zaklejaniu obiektywów kamer. Zrobione aparatem zdjęcia będziemy przesyłać do centrali ORPHIA, gdzie będą one analizowane, skutkując we wskazówkach odnośnie poszczególnych zagadek.

Źródło: GRY-Online.pl

Wersja polska

Wystąpił: