Sébastien Loeb Rally Evo

Z Dubbingpedia
Wersja z dnia 20:49, 15 sty 2022 autorstwa Marti (dyskusja | edycje) (poprawki)
(różn.) ← poprzednia wersja | przejdź do aktualnej wersji (różn.) | następna wersja → (różn.)
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Sébastien Loeb Rally Evo

Sébastien Loeb Rally EVO.jpg
Gatunek wyścigowa
Producent Milestone
Wydawca Milestone
Dystrybutor Cdp.pl
Rok produkcji 2016
Premiera dubbingu 29 stycznia 2016
Platformy z dubbingiem PC, PS4, X1

Sébastien Loeb Rally Evo – gra wyścigowa firmowana nazwiskiem Sébastiena Loeba, stworzona przez firmę Milestone na pecety oraz konsolę PlayStation 4 i XBOX One.

Premiera gry w Polsce na wszystkich platformach docelowych miała miejsce 29 stycznia 2016 roku. Za dystrybucję w Polsce odpowiada Cdp.pl.

Opis gry

Sébastien Loeb Rally Evo to realistyczny symulator samochodowy, firmowany nazwiskiem jednego z najbardziej utytułowanych kierowców rajdowych Sébastiena Loeba – wielokrotnego mistrza świata oraz uczestnika wyścigu Le Mans i zawodów z cyklu Race of Champions. Za powstanie gry odpowiada włoskie studio Milestone, mające na koncie tak znane serie wyścigowe, jak Screamer, MotoGP, SBK: Superbike World Championship i WRC: FIA World Championship. Tytuł wydany został na komputerach PC oraz konsolach ósmej generacji. Podobnie jak we wspomnianym WRC: FIA World Championship, gra koncentruje się w całości na klasycznych rajdach samochodowych i pozwala wcielić się w początkującego kierowcę rajdowego, który stara się zwrócić na siebie uwagę mistrza. Począwszy od udziału w lokalnych zawodach, aż do rywalizacji o najważniejsze trofea świata, wspinamy się po szczeblach rajdowej kariery, mając za swojego mentora samego Sébastiana Loeba.

Opis pochodzi ze strony http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=26751

Wersja polska

Tłumaczenie: QLOC S.A.
Głosów użyczyli:

Plansza