Sébastien Loeb Rally Evo

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Sébastien Loeb Rally Evo

Sébastien Loeb Rally EVO.jpg
Gatunek wyścigowa
Producent Milestone
Wydawca Milestone
Dystrybutor Cdp.pl
Rok produkcji 2016
Premiera dubbingu 29 stycznia 2016
Platformy z dubbingiem PC, PS4, X1

Sébastien Loeb Rally Evo – gra wyścigowa firmowana nazwiskiem Sébastiena Loeba, stworzona przez firmę Milestone na pecety oraz konsolę PlayStation 4 i XBOX One.

Premiera gry w Polsce na wszystkich platformach docelowych miała miejsce 29 stycznia 2016 roku. Za dystrybucję w Polsce odpowiada Cdp.pl.

Opis gry

Sébastien Loeb Rally Evo to realistyczny symulator samochodowy, firmowany nazwiskiem jednego z najbardziej utytułowanych kierowców rajdowych Sébastiena Loeba – wielokrotnego mistrza świata oraz uczestnika wyścigu Le Mans i zawodów z cyklu Race of Champions. Za powstanie gry odpowiada włoskie studio Milestone, mające na koncie tak znane serie wyścigowe, jak Screamer, MotoGP, SBK: Superbike World Championship i WRC: FIA World Championship. Tytuł wydany został na komputerach PC oraz konsolach ósmej generacji. Podobnie jak we wspomnianym WRC: FIA World Championship, gra koncentruje się w całości na klasycznych rajdach samochodowych i pozwala wcielić się w początkującego kierowcę rajdowego, który stara się zwrócić na siebie uwagę mistrza. Począwszy od udziału w lokalnych zawodach, aż do rywalizacji o najważniejsze trofea świata, wspinamy się po szczeblach rajdowej kariery, mając za swojego mentora samego Sébastiana Loeba.

Opis pochodzi ze strony http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=26751

Wersja polska

Tłumaczenie: QLOC S.A.
Głosów użyczyli:

Plansza