Reżyser dubbingu i autor Dubbingpedii, Darek Kosmowski, padł ofiarą fałszywych oskarżeń!
Cierpi przez to jego reputacja i stracił on możliwość reżyserii ukochanego serialu, Harley Quinn. Prosimy o wsparcie!!!
Szczegóły sprawy i treść apelu
Podpisz formularz wsparcia dla twórców dubbingu
Podpisz formularz wsparcia dla miłośników dubbingu

Alicja w Krainie Czarów (gra 2010)

Z Dubbingpedia
Skocz do:nawigacja, szukaj
Tytuł Alicja w krainie czarów
Tytuł oryginalny Alice in Wonderland
Gatunek akcji, przygodowa
Producent Etranges Libellules
Wydawca Disney Interactive Studios
Dystrybutor CD Projekt
Rok produkcji 2010
Premiera dubbingu 5 marca 2010
Platformy z dubbingiem PC
Ten artykuł jest o grze komputerowej z 2010 roku. Możesz także szukać innych haseł związanych z Alicją w Krainie Czarów.

Alicja w Krainie Czarów (ang. Alice in Wonderland) – przygodowa gra akcji z 2010 roku stworzona przez Etranges Libellules. Polskim dystrybutorem jest CD Projekt, zaś premiera na terenie Polski miała miejsce 5 marca 2010. Gra oparta jest na wyreżyserowanym przez Tima Burtona filmie pod tym samym tytułem.

Opis

Alice in Wonderland to przygodowa gra akcji TPP powstała na kanwie filmu Disneya w reżyserii Tima Burtona. Tytuł pozwala graczom na pokierowanie przygodami Alicji i jej przyjaciół w Krainie Czarów, gdzie musimy rozwiązywać coraz to nowe zagadki i pokonywać starych i nowych wrogów. W czasie naszej podróży towarzyszą nam również inne postacie znane z tego uniwersum, a każda z nich z własnymi umiejętnościami. Gra została stworzona przez francuskie studio, mające w dorobku takie tytuły, jak Asterix at the Olympic Games, czy The Legend of Spyro: Dawn of the Dragon.

Bohaterka powraca do Krainy Czarów po raz pierwszy od dziesięciu lat. Niestety, przez ten czas zupełnie zapomniała o swoich poprzednich podróżach, przyjaciołach i wrogach. W tytule kierujemy krokami siedemnastoletniej Alicji, jednak w czasie rozgrywki nie jesteśmy sami, mając za towarzyszy bohaterów tego uniwersum. Wirtualna adaptacja nie tylko wymaga pokonywania napotykanych przeszkód i rozwiązywania zagadek, lecz również dokładnego doboru drużyny i korzystania z umiejętności każdej z postaci. Przykładowo, Szalony Kapelusznik widzi miejsca i obiekty niedostrzegalne dla Alicji, a Kot może dematerializować i materializować przedmioty oraz samego siebie. Odpowiednie korzystanie z unikalnych zdolności każdej postaci to sól rozgrywki w Alice in Wonderland. Każdy z naszych pomocników jest przydatny do innego rodzaju misji i zagadek czekających na naszej drodze.

Opis pochodzi ze strony http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=13872

Wersja polska

Swoich głosów udzielili: