Baśń o Dziadku Mrozie, Iwanie i Nastce

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Baśń o Dziadku Mrozie,
Iwanie i Nastce

Pohádka o Mrazíkovi, Ivanovi a Nastěnce

Baśń o Dziadku Mrozie, Iwanie i Nastce.jpg
Gatunek przygodowa
Producent Bohemia Interactive
Wydawca Bohemia Interactive
Dystrybutor IM Group / Cenega Poland
Rok produkcji 2000
Premiera dubbingu 13 listopada 2001
Platformy z dubbingiem PC

Baśń o Dziadku Mrozie, Iwanie i Nastce (ang. Fairy Tale about Father Frost, Ivan and Nastya, cz. Pohádka o Mrazíkovi, Ivanovi a Nastěnce, 2000) – gra przygodowa dla dzieci typu point and click autorstwa Bohemia Interactive. W Polsce wydana 13 listopada 2001 roku przez IM Group (obecnie Cenega).

Fabuła

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami i siedmioma rzekami żył sobie staruszek. Jego pierwsza żona zmarła, a obawiając się o los swojej córki postanowił ożenić się powtórnie. Z pierwszego małżeństwa miał bardzo grzeczną i uczynną córeczkę o imieniu Nastka. Jego druga żona okazała się złą kobietą, a jej córka Marfusa była leniwa i nieuprzejma. Macocha dbała tylko o swoją córkę, podczas gdy Nastkę traktowała jak służbę, goniąc ją do wszelkiej pracy. Pomagając Nastce w rozwiązywaniu licznych zagadek, możemy doprowadzić do szczęśliwego zakończenia bajki, w której dobrzy zostaną nagrodzeni, a źli ukarani.

Baśń o Dziadku Mrozie, Iwanie i Nastce to bardzo miła i przyjemna gra dla całej rodziny, która opowiada o miłości, przyjaźni i poszukiwaniu prawdy. Cała opowieść podzielona jest na cztery części, rozdzielone porami roku. Mamy okazję podziwiać te same miejsca słonecznym latem, złotą jesienią, mroźną zimą i tętniącą życiem wiosną. Twórcy gry przestudiowali ponad tysiąc baśni rosyjskich i słowackich, by jak najwierniej oddać tajemniczy, mistyczny klimat opowieści. Podczas licznych przygód można spodziewać się spotkań z dziwacznymi stworami, magicznymi przedmiotami, leśnymi zwierzętami, bandytami, złą Babą Jagą i Dziadkiem Mrozem.

Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=928

Wersja polska

Głosów użyczyli:

i inni