Barrow Hill: Klątwa Kamiennego Kręgu

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Barrow Hill: Klątwa Kamiennego Kręgu

Barrow Hill: Curse of the Ancient Circle

Barrow Hill.jpg
Gatunek przygodowa
Producent Shadow Tor Studios
Wydawca Got Game Entertainment
Dystrybutor Nicolas Games
Rok produkcji 2006
Premiera dubbingu 13 lutego 2008
Platformy z dubbingiem PC

Barrow Hill: Klątwa Kamiennego Kręgu (ang. Barrow Hill: Curse of the Ancient Circle) – gra przygodowa stworzona przez Shadow Tor Studios. W Polsce wydana przez Nicolas Games 13 lutego 2008 roku.

O grze

Barrow Hill to gra przygodowa utrzymana w konwencji horroru, która koncentruje się wokół słynnego kamiennego kręgu, zlokalizowanego w historycznie potwierdzonej, aczkolwiek nie istniejącej już dziś tytułowej miejscowości.

Gra powstała w niecodziennych okolicznościach, gdyż z jej producentami – firmą Shadow Tor Studios – skontaktował się wpierw archeolog z Uniwersytetu Middlestone, pan Conrad Morse. Zebrawszy odpowiednio bogaty materiał historyczny, poparty dodatkowo wiedzą naukowca, autorzy przystąpili do stworzenia interaktywnej przygody, która pozwalałaby zwiedzić miejsca wykopalisk i odkryć pradawne tajemnice. W stworzeniu trzymającej w napięciu fabuły z pewnością pomogła im duża liczba związana z tym terenem legend, które teraz znajdą odzwierciedlenie na ekranie monitora.

W grze wcielamy się bezpośrednio w rolę wspomnianego wyżej archeologa i z jego pomocą zwiedzamy pobliskie tereny Barrow Hill. Rozgrywkę obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, znajdując walające się tu i ówdzie przedmioty i wykorzystując je zgodnie z zaplanowanym przez twórców gry przeznaczeniem. Program nie oferuje jakichkolwiek akcentów zręcznościowych, nie ma tutaj również elementów charakterystycznych dla produkcji spod znaku RPG. Barrow Hill to gra przygodowa z krwi i kości, dodatkowo utrzymana w starym stylu.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=5407

Wersja polska

Nagrania: GMS RECORDS
Tłumaczenie: LOCALSOFT – Andrzej Wróblewski
Wystąpili: