Battle Mages

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Battle Mages

Battle Mages.jpg
Gatunek strategiczna
Producent Targem
Wydawca Buka Entertainment
Dystrybutor Nicolas Games
Rok produkcji 2003
Premiera dubbingu 7 czerwca 2005
Platformy z dubbingiem PC

Battle Mages – gra strategiczna z elementami RPG stworzona przez studio Targem. W Polsce wydana przez Nicolas Games 7 czerwca 2005 roku.

O grze

Od dawien dawna świat ów chroniony był przed chaosem przez Święty Magiczny Kryształ umieszczony gdzieś w jego centrum. Tylko terytoria wewnętrzne, znajdujące się w obrębie oddziaływania kryształu, stanowiły oazę spokoju i pokoju. Były to obszary porośnięte bujnymi lasami, poprzecinane krystalicznie czystymi rzekami i skąpane w słońcu. Zewnętrzne terytoria były przeciwieństwem wewnętrznych - spustoszone pustkowia opanowane przez zło, bez światła słońca i wpływu magii. Wewnątrz owej osłony zamieszkiwały trzy rasy Ludzi, Elfów i Krasnoludów, z czasem jednak Krasnoludzi wyjałowili zajmowaną przez siebie ziemię i przenieśli się do świata podziemi.

Od tego czasu Elfy i Ludzie żyli w pokoju pod osłoną Kryształu, aż pewnego dnia pojawił się niegodziwy Czarnoksiężnik. Na skutek jego podstępnych machinacji załamał się pokój pomiędzy Ludźmi i Elfami, a następnie hordy Nieumarłych i innych bestii rozpoczęły inwazję na terytoria do tej pory chronione przez kryształ. Gracz staje się świeżo upieczonym absolwentem Imperialnej Szkoły Magów, który odnajdzie zapomniany krasnoludzki artefakt i przy jego pomocy pokonana armię chaosu.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2039

Wersja polska

Udźwiękowienie: AMADEUSZ STUDIO
Wystąpili:

i inni