Bluey: Gra wideo

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Bluey: Gra wideo

Bluey: The Videogame

Bluey Gra wideo.jpg
Gatunek akcji, przygodowa
Producent Artax Games
Wydawca Outright Games
Dystrybutor Cenega / Steam
Rok produkcji 2023
Premiera dubbingu 17 listopada 2023
Platformy z dubbingiem PC, PS4, PS5, X1, XSX, Switch

Bluey: Gra wideo (ang. Bluey: The Videogame) – gra przygodowa stworzona przez Artax Games na podstawie serialu Blue.

Grę z polskim dubbingiem wydano 17 listopada 2023 roku. Dystrybutorem wersji na platformę Microsoft Windows jest platforma Steam, natomiast wersję na konsolę PlayStation 4, PlayStation 5, XBOX One, XBOX Series X i Nintendo Switch wydała firma Cenega.

Fabuła

Dołączcie do wspólnej zabawy z Blue i jej rodzinką w Bluey: The Videogame!

Poznajcie zupełnie nową historię, której akcja toczy się w 4 interaktywnych przygodach. Pierwszy raz możecie zwiedzić kultowe lokacje takie jak Dom Heeler, place zabaw, strumyk i dodatkową lokację plażową. Weźcie udział w swoich ulubionych zabawach z serialu – Niespadajce, Gonitwie Skrzekoptaka i wielu innych!

Na tym frajda się nie kończy! Ta gra nie będzie trudna i zapewni mnóstwo zabawy. Doświadczcie wszystkiego co najlepsze w świecie Blue dzięki lokalnemu trybowi wieloosobowemu, który umożliwia grę ze znajomymi i rodziną w trybie fabularnym i grze swobodnej!

Odnajdujcie przedmioty do swojej książki z naklejkami, odblokowujcie ubrania i odkrywajcie sekrety oraz ukryte odniesienia do serialu w każdej lokacji. Odtwórzcie kultowe sceny i stwórzcie swoje własne przygody i zabawy inspirowane Blue.

Opis dystrybutora

Wersja polska

Nagrania: PANIC ROOM, CAFE OLÉ
Produkcja: SIDE POLSKA
Obsada głosowa: