Codename: Panzers – Faza druga

Z Dubbingpedia
Przejdź do nawigacjiPrzejdź do wyszukiwania

Codename: Panzers – Faza druga

Codename: Panzers – Phase Two

Codename Panzers – Faza druga.jpg
Gatunek strategiczna
Producent InnoGlow
Wydawca cdv
Dystrybutor CD Projekt
Cenega Poland (reedycje)
Rok produkcji 2005
Premiera dubbingu 8 września 2005
Platformy z dubbingiem PC

Codename: Panzers – Faza druga (ang. Codename: Panzers – Phase Two) – gra strategiczna stworzona przez InnoGlow, kontynuacja Codename: Panzers – Faza pierwsza. W Polsce wydana przez CD Projekt 8 września 2005 roku.

O grze

Druga część świetnej strategii czasu rzeczywistego, z akcją osadzoną podczas II Wojny Światowej, której twórcy postawili duży nacisk na elementy taktyczne. Gracze po raz kolejny otrzymują pod swoją komendę stosunkowo mały, ale dobrze wyposażony oddział żołnierzy, zaś zadania jakie stawiają przed nimi autorzy rozgrywają się w śródziemnomorskim teatrze działań.

Lwią część wszystkich misji gracze wykonują w Afryce, gdzie przychodzi im wziąć udział między innymi w bitwie pod El Alamein, a także w obronie twierdzy Tobruk. Druga z kampanii umieszczonych w grze obejmuje operację „Husky” (lądowanie Aliantów na Sycylii i późniejszy marsz w stronę Rzymu), zaś osoby, które ukończą przynajmniej jeden wątek fabularny dostaną szansę sprawdzenia swoich umiejętności w kilku bonusowych scenariuszach umiejscowionych w ówczesnej Jugosławii. Podobnie jak w Phase One, wydarzenia historyczne stanowią tutaj jedynie oś zmagań i twórcy nie obiecują pełnej zgodności z podręcznikami - główny nacisk położony został na przyjemność płynącą z grania.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=4517

Wersja polska

Tłumaczenie: Jakub Radzimiński
Udział wzięli:

i inni